Naujos dalys

Naujos Case IH traktorių kabinos, hidraulikos, kėlimo ir elektros dalys

Ieškote dalies Case IH traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: kabina, stiklai ir apšvietimas, galinis kėlimo mechanizmas, hidraulika, elektros įranga ir kondicionierius ir šildymas. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Traktoriaus vairo, hidraulikos ir transmisijos dalys: hidraulinis siurblys, krumpliaračiai, frikcinis diskas, traukė (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 1289). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Hidraulika174 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulinis siurblys0510415007
Hidraulinis siurblys0510415311
Hidraulinis siurblys0510465321
Hidraulinis siurblys0510465338
Hidraulinis siurblys0510465349
Hidraulinis siurblys0510515310
Hidraulinis siurblys0510525064
Hidraulinis siurblys0510765362
Hidraulinis siurblys0517725308
Hidraulinis siurblys1-31-775-163
Hidraulinis siurblys1-32-275-001
Hidraulinis siurblys1-32-575-005
Hidraulinis siurblys1-32-575-300
Hidraulinis siurblys1-32-575-301
Hidraulinis siurblys1-32-575-310
Hidraulinis siurblys1530459C1
Hidraulinis siurblys192310280024
Hidraulinis siurblys192310280734
Hidraulinis siurblys1967851C1
Hidraulinis siurblys1967852C1
Hidraulinis siurblys1986964C1
Hidraulinis siurblys199142A4
Hidraulinis siurblys3054300R93
Hidraulinis siurblys3072695R1
Hidraulinis siurblys308873A1
Hidraulinis siurblys3131177R1
Hidraulinis siurblys3147535R94
Hidraulinis siurblys32-575-30
Hidraulinis siurblys3230864R1
Hidraulinis siurblys340510A1
Hidraulinis siurblys394268A2
Hidraulinis siurblys394269A2
Hidraulinis siurblys47133946
Hidraulinis siurblys550105696
Hidraulinis siurblys550132825
Hidraulinis siurblys550136909
Hidraulinis siurblys704330R95
Hidraulinis siurblys84471387
Hidraulinis siurblys84471388
Hidraulinis siurblys87346256
Hidraulinis siurblys87568039
Hidraulinis siurblys9025378
Hidraulinis siurblys93835C92
Hidraulinis siurblysR902536849
Hidraulinis siurblysR902537231
Hidraulinis siurblysR902537823
Kėlimo cilindro dalis0521600005323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602002323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602003323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602004323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602005323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602012323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602017323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602026323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521602027323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0521609001743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609005743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609009743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609013743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609019743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609021743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609022743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609053743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609054743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609062743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609063743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521609064743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Kėlimo cilindro dalis0521705035743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Kėlimo cilindro dalis0521705038743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Kėlimo cilindro dalis0521705040745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Kėlimo cilindro dalis0521705044745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Kėlimo cilindro dalis0521705509743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Kėlimo cilindro dalis0521705519743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Kėlimo cilindro dalis0521705521743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Kėlimo cilindro dalis0521705527745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Kėlimo cilindro dalis0521705535745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Kėlimo cilindro dalis0523600006323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0523600013323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0523600048323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0523600049323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0523602012323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Kėlimo cilindro dalis0523602026323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Vožtuvas0510565311
Vožtuvas0510565314
Vožtuvas0521704102743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vožtuvas0521704103743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vožtuvas0521704104743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vožtuvas0521704106743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vožtuvas0521704111743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vožtuvas1522310002323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Vožtuvas1525503445743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Vožtuvas1986962C1
Vožtuvas3142563R91
Vožtuvas3145619R92
Vožtuvas3146446R94
Vožtuvas3223932R93
Vožtuvas3401189R94
Vožtuvas84125295Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, 160, Puma T6, T6000, T6000PC-RC, TSA
Vožtuvas87305400Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, CVX 140, 150, 160, 175, 195
Vožtuvas87313431Farmall 95U Pro, 105U Pro, 115U Pro, Puma 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 1654, 1804, 1854, 2104, 2304, Puma Tier 4B 185, 200, 220, 04, T7, T7 Auto & Po
Vožtuvas87328572Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, 160, Puma 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 1654
Vožtuvas87546169Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, 160, Puma 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 1654
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas5179730
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasN96025745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Vairo mechanizmo dalis0510415301
Vairo mechanizmo dalis0510415303
Vairo mechanizmo dalis0510415306
Vairo mechanizmo dalis1986963C1
Vairo mechanizmo dalis3145248R93
Trosas1-34-644-651CS 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150
Trosas1-34-644-652CS 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150
Kita dalis1517222590
Kita dalis3401013R1743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Tarpinė arba tarpinių komplektas1-31-775-226
Tarpinė arba tarpinių komplektas130100130702
Tarpinė arba tarpinių komplektas130100130713
Tarpinė arba tarpinių komplektas1349060C1
Tarpinė arba tarpinių komplektas138883A2
Tarpinė arba tarpinių komplektas139883A1
Tarpinė arba tarpinių komplektas144169C1
Tarpinė arba tarpinių komplektas144169C2
Tarpinė arba tarpinių komplektas1530321C1
Tarpinė arba tarpinių komplektas3057397R5
Tarpinė arba tarpinių komplektas3057397R6
Tarpinė arba tarpinių komplektas712800R1
Siurblys0510312002
Siurblys0510465339
Siurblys0510565330
Siurblys0510565361
Siurblys0510565394
Siurblys0510565395
Siurblys0510565396
Siurblys0510565406
Siurblys0510615328
Siurblys0510625318
Siurblys0510625362
Siurblys0510665381
Siurblys0510665382
Siurblys0510765351
Siurblys0517665019
Siurblys0517765301
Siurblys1-32-375-101
Siurblys1-32-575-003
Siurblys1-32-575-004
Siurblys114910A1
Siurblys132375102
Siurblys1328655C91
Siurblys155700750003
Siurblys155700750004
Siurblys155700750005
Siurblys155700750010
Siurblys155700750017
Siurblys155700750713
Siurblys1986961C1
Siurblys301022A1
Siurblys3220221R93
Siurblys3226942R93
Siurblys324628A1
Siurblys47129338
Siurblys5086286
Siurblys5094391
Siurblys5129483
Siurblys5169041
Siurblys5169772
Siurblys5179719
Siurblys5179722
Siurblys5179726
Siurblys5180275
Siurblys5180277
Siurblys87593047
Siurblys89880C91
Rankena1527000008323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Rankena1527000058323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Rankena82890C1743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Elektros įranga144 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Žibintas02-119502
Žibintas02-119503
Žibintas060507067
Žibintas07073833
Žibintas07073841
Žibintas07076571
Žibintas07076588
Žibintas07090385
Žibintas1-34-172-045
Žibintas1-34-173-010
Žibintas1-34-173-011
Žibintas1-34-176-047
Žibintas1-34-176-048
Žibintas1-34-176-050
Žibintas1-34-672-040
Žibintas1-34-672-050
Žibintas1-34-672-400
Žibintas1-34-673-210
Žibintas1-34-676-001
Žibintas1-34-676-002
Žibintas1-40-172-006
Žibintas1-40-172-011
Žibintas1-40-173-002
Žibintas1-40-173-003
Žibintas1-40-173-005
Žibintas1-40-179-002
Žibintas1-40-179-003
Žibintas1-40-772-008
Žibintas1205851H1
Žibintas1205852H1
Žibintas1328008C1
Žibintas1328009C1
Žibintas1333291C1
Žibintas1532398C1
Žibintas1532399C1
Žibintas177239A2
Žibintas1955175C1
Žibintas1955175C2
Žibintas1955176C1
Žibintas1964878C2
Žibintas1964883C2
Žibintas1964884C1
Žibintas1964884C2
Žibintas1964937C1
Žibintas1964938C1
Žibintas1964980C2
Žibintas1967795C1
Žibintas1984880C1
Žibintas224621A2
Žibintas224622A2
Žibintas248700A1
Žibintas259816A1
Žibintas279225A1
Žibintas279226A1
Žibintas3057564R91
Žibintas3057565R91
Žibintas3057566R91
Žibintas3057567R91
Žibintas3057634R91
Žibintas3057635R91
Žibintas3057636R91
Žibintas3057637R91
Žibintas3058706R91
Žibintas3072125R91
Žibintas3072947R91
Žibintas3121089R91
Žibintas3131223R91
Žibintas3131231R91
Žibintas3139251R91
Žibintas3140022R91
Žibintas3140022R92
Žibintas3140023R91
Žibintas3140024R92
Žibintas3142861R1
Žibintas3145942R91
Žibintas3145943R91
Žibintas3221211R91
Žibintas3221232R2
Žibintas3223263R91
Žibintas3223264R91
Žibintas3226119R1
Žibintas3226120R1
Žibintas3231505R91
Žibintas335191A1
Žibintas335192A1
Žibintas3404170R94
Žibintas3404745R91
Žibintas3404746R91
Žibintas396756A1
Žibintas44906471
Žibintas44995040
Žibintas44995041
Žibintas47106799
Žibintas47106815
Žibintas47106816
Žibintas5089581
Žibintas5089582
Žibintas5089593
Žibintas5095501
Žibintas5117942
Žibintas5170315
Žibintas5177841
Žibintas5180741
Žibintas5186339
Žibintas5186340
Žibintas743XL
Žibintas745XL
Žibintas76033566
Žibintas82006498
Žibintas82006499
Žibintas82009121
Žibintas82009122
Žibintas82022831
Žibintas82026300
Žibintas82026301
Žibintas82031073
Žibintas82031074
Žibintas82363C1
Žibintas82363C91
Žibintas82364C1
Žibintas82364C91
Žibintas844XL
Žibintas84814468
Žibintas84814469
Žibintas856XL
Žibintas87301994
Žibintas87301995
Žibintas87301998
Žibintas87313173
Žibintas87313174
Žibintas87516300
Žibintas87522021
Žibintas87522022
Žibintas87534760
Žibintas87536434
Žibintas87536435
Žibintas87733060
Žibintas91971C2
Žibintas91972C2
ŽibintasB508214
ŽibintasB508215
ŽibintasK300208
ŽibintasK303720
ŽibintasK962146
Kabina, stiklai ir apšvietimas527 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Vožtuvas1331087C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5220, 5230, 5240, 5250, 5450, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, MX 80C, 90C, 100, 100C, 110, 120, 135, 150, Boomer 3040, 3045, 3050
Vožtuvas3234102R91485XL, 495XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885, 885XL, 895
Vožtuvas3234102R92485XL, 495XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885, 885XL, 895
Guolis1-34-635-011C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Guolis3220102R1
Guolis3220102R2
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas81865253F 100, 110, 115, 120, 130, 140, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas82027998
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas82028179
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas83995341F 100, 110, 115, 120, 130, 140, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas84275610
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas87620253JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas87620476JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Stebulės arba rato dalis520736
Stebulės arba rato dalis520737
Įvorė1-99-960-005C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kaištis1-34-635-004T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kaištis14159970T4020, T4030, T4040, T4050
Kaištis221429A2
Kaištis81865250M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kaištis87000585
Trosas3233619R1
Kita dalis010008010
Kita dalis01008088
Kita dalis1-34-121-173T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kita dalis1-34-141-099
Kita dalis1-34-614-038
Kita dalis1-34-621-001T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-621-052
Kita dalis1-34-621-053
Kita dalis1-34-621-056T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kita dalis1-34-621-068T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kita dalis1-34-621-080T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-621-081T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-621-090T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-621-091T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-621-099
Kita dalis1-34-641-645
Kita dalis1-34-641-646
Kita dalis1-34-671-065T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-671-075T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-671-085T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis1-34-671-103
Kita dalis1-34-674-004CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80Pro, 85Pro, 86, 90, 90Pro, 94, 95Pro, 100, 100Pro, 105Pro, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis1-34-701-577
Kita dalis1-34-702-970C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis1-34-702-971C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis1-34-703-118CS 68, 75
Kita dalis1-34-703-139
Kita dalis1-34-703-168CS 68, 75
Kita dalis1-99-968-018T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kita dalis1-99-976-036
Kita dalis1-99-976-061
Kita dalis1-99-976-064
Kita dalis1-99-976-071
Kita dalis1284594C1
Kita dalis1284611C1
Kita dalis1284789C1
Kita dalis1284790C1
Kita dalis128685
Kita dalis1286903C1
Kita dalis1286905C2
Kita dalis1328080C1433, 533, 633, 733, 833, 933, 248, 258, 385, 485, 585, 685, 785, 885
Kita dalis1328080C91433, 533, 633, 733, 833, 933, 248, 258, 385, 485, 585, 685, 785, 885
Kita dalis1328160C1
Kita dalis1328160C2
Kita dalis1330930C2
Kita dalis1330931C2
Kita dalis1332268C1
Kita dalis1332427C1
Kita dalis1332428C1
Kita dalis1332485C1
Kita dalis1332486C1
Kita dalis1340194C1
Kita dalis1343938C2743XL, 745XL, 844XL, 845XL, 856XL, 956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Kita dalis137203A1495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 685XL, 885XL, 743XL, 844XL, 745XL, 845XL, 955XL
Kita dalis144947A2
Kita dalis144950A1
Kita dalis144969A1
Kita dalis1502231C91
Kita dalis15333773C2
Kita dalis1533773C1
Kita dalis1533773C2
Kita dalis1535079C2
Kita dalis1535088C2
Kita dalis1535113C2
Kita dalis1535114C2
Kita dalis1537382C1
Kita dalis1546817C2
Kita dalis178646A2
Kita dalis178647A3
Kita dalis185789A2
Kita dalis185790A2
Kita dalis189447A2
Kita dalis191206A3
Kita dalis191207A3
Kita dalis192003A6
Kita dalis192004A6
Kita dalis192337A1
Kita dalis1968168C3
Kita dalis198916A2
Kita dalis1989739C1
Kita dalis1989740C1
Kita dalis1999625C2
Kita dalis1L0-9L6-66-1
Kita dalis242536A5
Kita dalis242669A6
Kita dalis248716A1
Kita dalis248717A1
Kita dalis248719A1
Kita dalis248723A1
Kita dalis248724A1
Kita dalis248725A1
Kita dalis248726A1
Kita dalis257933A1
Kita dalis257934A1
Kita dalis297024A2CX 50, 60, 70, 80, 100
Kita dalis297025A2CX 50, 60, 70, 80, 100
Kita dalis3221531R1
Kita dalis3221533R1Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Kita dalis3221534R1Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Kita dalis3223764R91Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Kita dalis3223765R91Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Kita dalis3223776R1
Kita dalis3224704R1
Kita dalis3232764R1Combi from 433, 533, 633, 733, 833, 933
Kita dalis3233051R2
Kita dalis3233053R2
Kita dalis32333664R91
Kita dalis3233664R92
Kita dalis3234131R1
Kita dalis3234132R1
Kita dalis338193A1
Kita dalis3399959R1
Kita dalis3399961R1
Kita dalis3401302R1495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 685XL, 885XL, 743XL, 844XL, 745XL, 845XL, 955XL
Kita dalis3401302R93495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 685XL, 885XL, 743XL, 844XL, 745XL, 845XL, 955XL
Kita dalis344730A2
Kita dalis359671A1CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Kita dalis365414A1CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T8010, T8020; T8030
Kita dalis44910474
Kita dalis44911878
Kita dalis47106679
Kita dalis47126775
Kita dalis5089550
Kita dalis5089551
Kita dalis5092899
Kita dalis5096593
Kita dalis5108688IX60, JX70, JX70U, JX80, JX80U, JX90, JX90U, IX95, JX100U, JX1070, JX1080, JX1090, JX1100U, JXU 75, JXU 85, JXU 95, L60, L65, L75, L85, L95, cab types: CS3, CS4
Kita dalis520411
Kita dalis520415
Kita dalis520417
Kita dalis520513
Kita dalis520589
Kita dalis520591
Kita dalis520619
Kita dalis520621
Kita dalis520661
Kita dalis520735
Kita dalis520738
Kita dalis520739
Kita dalis520754
Kita dalis520972
Kita dalis614129
Kita dalis617559
Kita dalis625466
Kita dalis627011
Kita dalis629922
Kita dalis82000487M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 8160, 8260, 8360, 8560, T4020, T4030, T4040, T4050
Kita dalis82001505
Kita dalis82009812MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160, TS 90, 100, 110, 115
Kita dalis82011092
Kita dalis82016379TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Kita dalis82016412TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Kita dalis82018497
Kita dalis82019225MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kita dalis82019393
Kita dalis82021116
Kita dalis82021655TM 115, 120, 130, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190
Kita dalis82022475
Kita dalis82022486
Kita dalis82027922
Kita dalis82028023T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Kita dalis82029320MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kita dalis82029623
Kita dalis82030144
Kita dalis82031521
Kita dalis82032040
Kita dalis82032406TSA 100, 110, 115, 125, 130, 135
Kita dalis82032407TSA 100, 110, 115, 125, 130, 135
Kita dalis82032841
Kita dalis82033876
Kita dalis82034266T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Kita dalis82036000MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kita dalis82036216
Kita dalis87350494CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, Quadtrac 450, 550, 600, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.6
Kita dalis87408640
Kita dalis87417671
Kita dalis87532368
Kita dalis87620223
Kita dalis87620234
Kita dalis87620762JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Kita dalis9958999IX60, JX70, JX70U, JX80, JX80U, JX90, JX90U, IX95, JX100U, JX1070, JX1080, JX1090, JX1100U, JXU 75, JXU 85, JXU 95, L60, L65, L75, L85, L95, cab types: CS3, CS4
Kita dalisA186256Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kita dalisAL58521
Kita dalisAL60324
Kita dalisAL63124
Kita dalisK303716Agricultural 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694
Kita dalisK303805440, 540, 640, 740, 840, 940
Kita dalisK303806440, 540, 640, 740, 840, 940
Kita dalisK309641Agricultural 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694
Kabinos stiklas1-34-135-064C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kabinos stiklas1-34-135-09917510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-135-10117510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-135-10317510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-135-108C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kabinos stiklas1-34-135-110C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kabinos stiklas1-34-135-115T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-135-116T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-568-074CS 68, 75
Kabinos stiklas1-34-571-20417510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-571-301CS 68, 75
Kabinos stiklas1-34-571-603CS 68, 75
Kabinos stiklas1-34-571-604CS 68, 75
Kabinos stiklas1-34-571-605CS 68, 75
Kabinos stiklas1-34-635-001T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-635-003T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabinos stiklas1-34-671-060T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-064T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-067T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-069T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-070T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-071T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-072T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-074T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-080T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-084T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-090T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-091T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-092T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-097T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-671-099T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabinos stiklas1-34-771-737CS 68, 75
Kabinos stiklas1-34-777-002C 42, 48, 55, 64, 70
Kabinos stiklas1-34-777-042C 42, 48, 55, 64, 70
Kabinos stiklas116100770701CS 80, 85Pro, 90, 95Pro, 100, 105Pro, CVX 140, 150, 160, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 19
Kabinos stiklas123387A1
Kabinos stiklas126317A2
Kabinos stiklas127442A1
Kabinos stiklas1284623C1
Kabinos stiklas1284629C3
Kabinos stiklas1284659C1
Kabinos stiklas1284699C1
Kabinos stiklas1284750C1
Kabinos stiklas1328400C1
Kabinos stiklas1328449C1
Kabinos stiklas1330904C2
Kabinos stiklas1332383C1
Kabinos stiklas1332391C1
Kabinos stiklas1332409C1
Kabinos stiklas1332410C1
Kabinos stiklas1332422C1
Kabinos stiklas1332448C91
Kabinos stiklas1332456C1
Kabinos stiklas1332505C1
Kabinos stiklas1340196C1
Kabinos stiklas1340197C1
Kabinos stiklas1340198C1
Kabinos stiklas1340199C2
Kabinos stiklas1340200C1
Kabinos stiklas1340205C1248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabinos stiklas1340208C11194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 52
Kabinos stiklas144730A1
Kabinos stiklas144731A1
Kabinos stiklas144759A1
Kabinos stiklas144768A1
Kabinos stiklas144794A1
Kabinos stiklas144986A1
Kabinos stiklas1500941C1
Kabinos stiklas1535071C1
Kabinos stiklas1535093C2
Kabinos stiklas1535307C1
Kabinos stiklas1535546C1
Kabinos stiklas176245A2MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabinos stiklas176246A2MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabinos stiklas180361A2MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabinos stiklas182027A2
Kabinos stiklas190029A5
Kabinos stiklas190030A5
Kabinos stiklas190034A4
Kabinos stiklas190034A5
Kabinos stiklas192001A3
Kabinos stiklas192002A3
Kabinos stiklas1970873C1238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Kabinos stiklas1977592C12120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kabinos stiklas1981934C1
Kabinos stiklas1984605C12120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kabinos stiklas19891343
Kabinos stiklas1989731C1
Kabinos stiklas1989741C1
Kabinos stiklas1989748C1
Kabinos stiklas220935A3MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabinos stiklas224730A1
Kabinos stiklas224731A1248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabinos stiklas227275A3
Kabinos stiklas230009A1MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabinos stiklas230009A4MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabinos stiklas232329A1
Kabinos stiklas234969A1
Kabinos stiklas238520A3
Kabinos stiklas240875A1
Kabinos stiklas242537A5
Kabinos stiklas242539A4
Kabinos stiklas242667A4
Kabinos stiklas248715A1
Kabinos stiklas248718A1
Kabinos stiklas248720A1
Kabinos stiklas255024A1
Kabinos stiklas284947A2
Kabinos stiklas299652A1C 42, 48, 55, 64, 70
Kabinos stiklas3125298R1238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Kabinos stiklas3125422R1248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabinos stiklas3221542R1
Kabinos stiklas3221543R1440, 540, 644, 740, 743, 744, 745S, 840, 844, 8445, 940, 955, 1046, 1246
Kabinos stiklas3221544R1440, 540, 644, 740, 743, 744, 745S, 840, 844, 8445, 940, 955, 1046, 1246
Kabinos stiklas3221545R1440, 540, 644, 740, 743, 744, 745S, 840, 844, 8445, 940, 955, 1046, 1246
Kabinos stiklas3223749R1
Kabinos stiklas3223750R1
Kabinos stiklas3223761R1
Kabinos stiklas3223775R1
Kabinos stiklas3224315R1
Kabinos stiklas3224611R1
Kabinos stiklas3224813R1
Kabinos stiklas3232781R1
Kabinos stiklas3233032R1
Kabinos stiklas3233036R2
Kabinos stiklas3233037R2
Kabinos stiklas3233040R2
Kabinos stiklas3233041R2
Kabinos stiklas3233045R2
Kabinos stiklas3233664R1
Kabinos stiklas3233683R1485XL, 495XL, 585XL, 595XL, 685XL, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885XL, 895XL, 956XL
Kabinos stiklas3233683R91485XL, 495XL, 585XL, 595XL, 685XL, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885XL, 895XL, 956XL
Kabinos stiklas3233687R1
Kabinos stiklas324437A1CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ38
Kabinos stiklas44911501JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas44911502JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas44911513JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas44911514JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas44911515JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas47125737JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabinos stiklas47125738JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabinos stiklas47130822JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas47130823JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabinos stiklas5089552
Kabinos stiklas5089554
Kabinos stiklas5089556
Kabinos stiklas5089562
Kabinos stiklas5089600
Kabinos stiklas5092898
Kabinos stiklas5092900
Kabinos stiklas5095078JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Kabinos stiklas5182188JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabinos stiklas5182189JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabinos stiklas520416
Kabinos stiklas520421
Kabinos stiklas520483
Kabinos stiklas520484
Kabinos stiklas520485
Kabinos stiklas520486
Kabinos stiklas520537
Kabinos stiklas520538
Kabinos stiklas520590
Kabinos stiklas520594
Kabinos stiklas520666
Kabinos stiklas520793
Kabinos stiklas520981
Kabinos stiklas521018
Kabinos stiklas615776
Kabinos stiklas81868309M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabinos stiklas82000296MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Kabinos stiklas82000317F 100, 110, 115, 120, 130, 140, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 1
Kabinos stiklas82000485MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, TL 70, 80, 90, 100
Kabinos stiklas82001923MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kabinos stiklas82001924MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kabinos stiklas82002183JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabinos stiklas82002185JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, L 60, 65, 75, 85, 95, TL 70, 80, 90, 100, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kabinos stiklas82003391JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, L 60, 65, 75, 85, 95, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 70, 80, 90, 100, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabinos stiklas82009813MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160, TS 90, 100, 110, 115
Kabinos stiklas82014988MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Kabinos stiklas82015243CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, G 170, 190, 210, 240, 8160, 8260, 8360, 8560, 8670, 8770, 8870, 8970, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150
Kabinos stiklas82016997JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabinos stiklas82019226MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kabinos stiklas82027356T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas82028024T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Kabinos stiklas82029321MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kabinos stiklas82030487T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas82030488T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas82032042T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas82034267T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Kabinos stiklas82036001MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kabinos stiklas83961986M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabinos stiklas83995351M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabinos stiklas84256457
Kabinos stiklas84263821
Kabinos stiklas84263822
Kabinos stiklas84283801JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabinos stiklas87304257T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabinos stiklas87304259T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabinos stiklas87304261T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabinos stiklas87309738
Kabinos stiklas87352415Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V
Kabinos stiklas87352417Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V
Kabinos stiklas87530231Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Kabinos stiklas87530232Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Kabinos stiklas87530233Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Kabinos stiklas87541759M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabinos stiklas87560791T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabinos stiklas87566891T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas87566892T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas87580303JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabinos stiklas87620477JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Kabinos stiklas87700818JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Kabinos stiklas87775499CX 50, 60, 70, 80, 100
Kabinos stiklasK261635238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Kabinos stiklasK3035011194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kabinos stiklasK303514248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabinos stiklasK303982248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabinos stiklasK3039831194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 52
Žibintas1-34-784-039Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas1-34-784-091Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas1958752C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas1970095C3Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas378034A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas378035A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas378036A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Žibintas96000C2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Ventiliatorius1-34-684-437CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventiliatorius1-34-684-473CS 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150
Ventiliatorius1-34-684-479CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventiliatorius1-34-784-126CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro, 110, 120, 130, 150
Ventiliatorius1-34-784-171CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventiliatorius1-34-784-182CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro, 110, 120, 130, 150
Ventiliatorius1-34-784-252CS 80, 85Pro, 90Pro, 95Pro, 100Pro, 105Pro, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Ventiliatorius1535284C1495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 956XL, 995XL, 1056XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Ventiliatorius178454A2CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Ventiliatorius299626A1CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventiliatorius299961A1CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventiliatorius340608A1CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro, 110, 120, 130, 150
Ventiliatorius82033102Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140
Ventiliatorius87332277CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80Pro, 85Pro, 86, 90, 94, 95Pro, 100, 100Pro, 105Pro, 110, 120, 130, 150
Ventiliatorius87663955Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140
Veidrodis1-34-177-178C 42, 48, 55, 64, 70
Veidrodis1-34-577-027C 42, 48, 55, 64, 70
Veidrodis1-34-677-017C 42, 48, 55, 64, 70
Veidrodis1-34-677-082CS 78, 86, 94
Veidrodis1-34-677-083CS 78, 86, 94
Veidrodis1332439C1433, 533, 633, 733, 833, 933, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 440, 540, 640, 740, 743, 644, 744, 745 S, 840, 844
Veidrodis1344062C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 up to model year 95, 5220, 5230, 5240, 5250
Veidrodis1530998C2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 up to model year 95, 5220, 5230, 5240, 5250, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 from model year 95, CX 50, 60, 70, 80, 100
Veidrodis1535643C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 from model year 95
Veidrodis1970871C1238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Veidrodis297017A1CX 50, 60, 70, 80, 100
Veidrodis3221522R2433, 533, 633, 733, 833, 933, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 440, 540, 640, 740, 743, 644, 744, 745 S, 840, 844
Veidrodis3224705R2Magnum 225, 235, 250, 255, 260, 280, 290, 310, 315, 335, 340, 110 Maxxum 115, 120, 125, 130, Magnum MX 210, MX 230
Veidrodis3231515R1433, 440, 485XL, 495XL, 533, 540, 585, 585XL, 595, 595XL, 633, 640, 685, 685XL, 695, 695XL, 733, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 833
Veidrodis3231515R2433, 440, 485XL, 495XL, 533, 540, 585, 585XL, 595, 595XL, 633, 640, 685, 685XL, 695, 695XL, 733, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 833
Veidrodis3399573R1433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 1056, 1255, 1455, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 956, 956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5220, 52
Veidrodis3399576R91433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 1056, 1255, 1455, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 956, 956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Veidrodis376952A1CX 50, 60, 70, 80, 100
Veidrodis376953A1CX 50, 60, 70, 80, 100
Veidrodis47129077JX70U, JX80U, JX90U, JX100U, JX1070U, JX1080U, JX1090U, JX1100U, JXU75, JXU85, JXU95, JXU105, JXU115, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, TL7OA, TL80A, TL90A, TL
Veidrodis5091914IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Veidrodis5093025IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Veidrodis5094435IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Veidrodis5097987IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Veidrodis5188376JX70U, JX80U, JX90U, JX100U, JX1070U, JX1080U, JX1090U, JX1100U, JXU75, JXU85, JXU95, JXU105, JXU115
Veidrodis82014587CX 50, 60, 70, 80, 100, G 170, 190, 210, 240, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190
Veidrodis82014840Maxxum 100, 110, 115, 125, 130, 140, MXU 100, MXU 110, MXU 115, MXU 125, MXU 135
Veidrodis82019923Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170 Autocommand, T7.185 Autocommand, T7.200 Autocommand
Veidrodis82032643Maxxum 100, 110, 115, 125, 130, 140, MXU 100, MXU 110, MXU 115, MXU 125, MXU 135, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.220 Power Command
Veidrodis82032644Maxxum 100, 110, 115, 125, 130, 140, MXU 100, MXU 110, MXU 115, MXU 125, MXU 135, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.220 Power Command
Veidrodis82035905Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Veidrodis82035906Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Veidrodis82036480Magnum 225, 235, 250, 255, 260, 280, 290, 310, 315, 335, 340, 110 Maxxum 115, 120, 125, 130, Magnum MX 210, MX 230, Autocommand T7.170, T7.185, T7.200, T7.210
Veidrodis84398575Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Veidrodis84398576Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Veidrodis87314381Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Veidrodis87314382Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Veidrodis87316907Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Veidrodis87316908Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Veidrodis87346605Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Veidrodis87363066Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Veidrodis87363070Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Veidrodis87363073Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Veidrodis87363077Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Veidrodis87556793Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140
Veidrodis87706600Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
VeidrodisK303758238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Termostatas1-34-784-258JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Termostatas1-34-784-288JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Termostatas47131282JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Termostatas87377466JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Rankena1-34-621-042
Rankena1-34-702-974C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Rankena112330A1
Rankena135700580706C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Rankena1971204C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Rankena3230373R1Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Rankena3232990R1
Rankena44910452JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Rankena44910453JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Rankena82019604TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Rankena82027357Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rankena82029168TSA 100, 110, 115, 125, 130, 135
Rankena82030887Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rankena84281439Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Rankena87301767Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D, 75DA, 75S, 75SA, 85DA, 8
Rankena87301768Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D, 75DA, 75S, 75SA, 85DA, 8
Rankena87302768JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Rankena87302769JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Rankena87560786Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rankena87560792Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Rankena87663400Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rankena87744542Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Stiklo valytuvo dalis82030991Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Puma 115, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170 Autocommand
Stiklo valytuvo dalis87701494Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Puma 115, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170 Autocommand
Kondicionierius ir šildymas72 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis05811007
Kita dalis060506146
Kita dalis1-34-684-076
Kita dalis1-34-684-417
Kita dalis1-34-684-430
Kita dalis1-34-784-168
Kita dalis1086
Kita dalis109268C2
Kita dalis118250C91
Kita dalis118321C1
Kita dalis1280333C1
Kita dalis1283028C1
Kita dalis1283028C2
Kita dalis139870A1
Kita dalis143469C2
Kita dalis1486
Kita dalis1586
Kita dalis1977959C1
Kita dalis1990756C2
Kita dalis1990758C2
Kita dalis1999755C2
Kita dalis1999755C3
Kita dalis222893A5
Kita dalis222893A6
Kita dalis251389A1
Kita dalis295006A1
Kita dalis317008A3
Kita dalis326282A1
Kita dalis3402595R1
Kita dalis386535A1
Kita dalis47132887
Kita dalis47446235
Kita dalis47597455
Kita dalis47773024
Kita dalis47809628
Kita dalis47821526
Kita dalis504290050
Kita dalis504385145
Kita dalis5165549
Kita dalis5165615
Kita dalis5176185
Kita dalis82000932
Kita dalis82002793
Kita dalis82016158
Kita dalis82019426
Kita dalis82023593
Kita dalis82036401
Kita dalis83934C91
Kita dalis84018077
Kita dalis84056429
Kita dalis84058791
Kita dalis84058795
Kita dalis84316006
Kita dalis84448669
Kita dalis86992688
Kita dalis86993462
Kita dalis86993463
Kita dalis87000227
Kita dalis87033212
Kita dalis87300121
Kita dalis87343822
Kita dalis87374420
Kita dalis87519620
Kita dalis87709773
Kita dalis87709785
Kita dalis87709786
Kita dalis87802912
Kita dalis89832539
Kita dalis92101C1
Kita dalis97204C1
Kita dalis98370C3
Kita dalis9966613
Galinis kėlimo mechanizmas227 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Filtras3145873R92433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 744, 844, 743, 745
Filtras3147943R1433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 744, 844, 743, 745
Filtras3221048R1433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 744, 844, 743, 745
Hidraulikos remonto komplektas155700730721CS 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro
Hidraulikos remonto komplektas3226670R11255, 1255XL, 1455, 1455XL
Hidraulikos remonto komplektas3226670R21255, 1255XL, 1455, 1455XL
Hidraulikos remonto komplektas8004375R91955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Velenas1190730025CS 48, 52, 58, 63, C 42, 48
Velenas1190730027CS 48, 52, 58, 63, C 42, 48
Velenas1288730005CS 68, 75, C 55, 64, 70
Velenas133000733040CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190
Velenas1331848C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Velenas1331849C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Velenas1347918C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Velenas1347919C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Velenas13809340025CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190
Velenas190003070035CS 48, 52, 58, 63, C 42, 48
Velenas190003070036CS 68, 75, C 55, 64, 70
Velenas239-53425120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Velenas28763R15120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Velenas3057612R2553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Velenas3131660R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Velenas3131661R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Velenas3134564R2323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Velenas3134565R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740
Velenas3134715R4323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Velenas3220176R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Velenas3220177R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Velenas3220178R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Velenas3220178R3955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Velenas47129340MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 1100U, JXU 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 125, MXU 100, 110, 115
Velenas5111458MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Velenas5116243JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, 566, 666, 766 55-66, 60-66, 65-66, 70-66, 80-66 55-88, 60-88, 65-88, 70-88, 80-88, 55-90
Velenas5116246JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, 566, 666, 766 55-66, 60-66, 65-66, 70-66, 80-66 55-88, 60-88, 65-88, 70-88, 80-88, 55-90
Velenas5127037MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 1100U, JXU 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 125, MXU 100, 110, 115
Velenas5131391JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 45-66 DT, 45-66SDT, 45-66, 45-76V, 45-66S, 50-66DT, 50-66, 50-66SDT, 50-6
Velenas5132127MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Velenas5180482JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C
Velenas712479JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C
Velenas712934JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C
VelenasA1783805120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
VelenasA1783815120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
VelenasA1885075120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
VelenasA1885085120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Guolis3145270R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Guolis3145270R2644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Guolis5116244JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 56
Guolis5116245JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 56
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas14465981IX 60, 70, 70U, 80, 80U, 90, 90U, 95, 95U, 100U, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 55-66, 60-66, 65-66, 70-66, 80-66
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas302910A15120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3051786R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3051787R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3057614R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 8445, 844XL, 856XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3057615R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 8445, 844XL, 856XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3217570R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3217571R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3220158R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3220159R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3220166R2955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3220167R2955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Skriemulys arba įtempėjas239058A2MX 180, 200, 220, 240, 270
Įvorė1252114C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Įvorė1272674C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Įvorė1288730007CS 68, 75, C 55, 64, 70
Įvorė135700733008CS 68, 75, C 55, 64, 70
Įvorė237443A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Įvorė3134564R3D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740
Įvorė3134715R5D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740
Įvorė3217258R1644, 743, 743XL, 744, 745S, 745XL, 844, 844S, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Įvorė5109989MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Kaištis1-32-574-2171135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kaištis1-32-574-3231135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kaištis1-32-574-3241135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kaištis1-32-574-3251135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kaištis10447AMagnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kaištis110450A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kaištis1532287C1955, 1055, 956, 1056, 956XL, 1056XL
Kaištis1965397C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kaištis1965420C2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kaištis1965438C3Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kaištis3140714R2440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Kaištis3220489R1955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kaištis3226000R1955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Kaištis39-51260MX 150, 170
Kaištis51978161135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kaištis87661279Puma 165, 180, 195, 210
Kaištis87661284Farmall 85C, 105C, 105U, 115C, 115U, 95C, 95U, JXU 75, 115, 105, 85, 95
Kaištis87661289Puma 115, 125, 140, 155
Kaištis934995R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Trosas1283161C1440, 540, 640, 740, 840, 940, 1255XL, 1455XL, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Trosas1532312C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Trosas3401997R91743XL, 745XL, 844XL, 955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL
Trosas3401998R1743XL, 745XL, 844XL, 955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL
Trosas3402103R1743XL, 745XL, 844XL, 955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL
Kita dalis1272852C2Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kita dalis1317007407071135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kita dalis178703A2
Kita dalis237730A1MX 150, 170
Kita dalis237735A1MX 150, 170
Kita dalis237737A2MX 150, 170
Kita dalis299607A1CS 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro
Kita dalis3057336R11433, 440, 533, 540, 553, 633, 640, 654, 724, 733, 740, 824, 833, 840, 844, 940
Kita dalis310499A1C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Kita dalis3116725R91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kita dalis3140000R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3140009R3743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3140706R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3140707R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3140713R2440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Kita dalis3141992R92743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3145151R91743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3145153R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis3145271R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Kita dalis3216984R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Kita dalis3220160R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Kita dalis3220485R91955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kita dalis3220490R91955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kita dalis3220495R1955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kita dalis3220496R91955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kita dalis3223885R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Kita dalis3226900R11255, 1255XL, 1455, 1455XL
Kita dalis3226901R21255, 1255XL, 1455, 1455XL
Kita dalis395776A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kita dalis405364A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis412533A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis47125971M 100, 115, 135, 160, 5000, 7000, 5600, 6600, 6700, 7600, 7700, 5700, 5900, 5110, 5610, 6410, 6610, 6710, 6810, 7410, 7710, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 2
Kita dalis47133994MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Kita dalis5109977MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 1100U, JXU 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 125, MXU 100, 110, 115
Kita dalis5111451MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Kita dalis5197823MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Kita dalis5198416MXM175, 190, Optum 270CVX, 300CVX, Puma 165, 170, 180, 185, 185.4, 195, 200, 210, 210.4, 215, 170CVX, 180CVX, 185CVX, TM 175, TM 190, T7030, T7040, T7040, T7050
Kita dalis5198417MXM175, 190, Optum 270CVX, 300CVX, Puma 165, 170, 180, 185, 185.4, 195, 200, 210, 210.4, 215, 170CVX, 180CVX, 185CVX, TM 175, TM 190, T7030, T7040, T7040, T7050
Kita dalis5198501MXM175, 190, Optum 270CVX, 300CVX, Puma 165, 170, 180, 185, 185.4, 195, 200, 210, 210.4, 215, 170CVX, 180CVX, 185CVX, TM 175, TM 190, T7030, T7040, T7040, T7050
Kita dalis523861R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kita dalis69991C91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kita dalis69993C91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kita dalis82034576Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis84253955MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Kita dalis84253957MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Kita dalis84261928T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis847019R11433, 440, 533, 540, 553, 633, 640, 654, 724, 733, 740, 824, 833, 840, 844, 940
Kita dalis87372849Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87454060Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87595426T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87632286Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 210, 230, 240, 255, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87774344Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87774398Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Tarpinė arba tarpinių komplektas1964081C1
Tarpinė arba tarpinių komplektas1964081C2
Tarpinė arba tarpinių komplektas1964132C1
Tarpinė arba tarpinių komplektas1964132C2
Tarpinė arba tarpinių komplektas1964132C3
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051861R1
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051861R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051861R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051861R4
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051863R1/
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051863R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051863R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas3051863R4
Tarpinė arba tarpinių komplektas3053452R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas3053453R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas3053453R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas305452R1
Tarpinė arba tarpinių komplektas305452R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas3057628R1
Tarpinė arba tarpinių komplektas3057628R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas3057628R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas3057628R4
Tarpinė arba tarpinių komplektas3131895R1
Tarpinė arba tarpinių komplektas3145167R1
Tarpinė arba tarpinių komplektas3145170R1
Tarpinė arba tarpinių komplektas3145170R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas3145170R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas380264R2
Tarpinė arba tarpinių komplektas380264R3
Tarpinė arba tarpinių komplektas711232R2
Tvirtinimo detalė28722K743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kablio dalis1266968C17288, 7488, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
Kablio dalis149838C1MX 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kablio dalis193149A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135
Kablio dalis237729A3MX 150, 170
Kablio dalis3121964R4238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kablio dalis3121965R3238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kablio dalis3140003R3743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 844S, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Kablio dalis3140005R1644, 744, 844, 8445, 743, 7455, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 845XL, 856XL, 946, 1046, 1246, 956, 956XL, 1056, 1056XL, 955, 1055, 956, 1056, 956XL, 1056XL
Kablio dalis3216060R2433, 440, 533, 540, 633, 640, 733, 833
Kablio dalis3220670R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 844S, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL, 955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kablio dalis3224462R2955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kablio dalis402635R2238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kablio dalis402643R2238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kablio dalis527937R1238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kablio dalis527948R91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kablio dalis527967R91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius1-32-574-3211135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius112923A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80, 90, 100, 110, 120, 135
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius119307A33210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius193137A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius1965995C91440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius224250A2C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius224251A23210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius241417A3MX 150, 170
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius248785A4Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, MX 80C, 90C, 100, 100C, 110, 120, 135
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius253697A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3145154R2433, 440, 533, 540, 553, 633, 640, 654, 724, 733, 740, 824, 833, 840, 844, 940
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3146371R94440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3146372R92440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3148914R91955, 1055, 956, 1056, 956XL, 1056XL
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3216058R91433, 440, 533, 540, 633, 640, 733, 833
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3220155R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3225611R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius3226891R921255, 1255XL, 1455, 1455XL
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius404415A12120, 2130, 2140, 2150, PJN 55, 65, 75, PJV 55, 65, 75
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius47123374JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius81844736633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius83935266633, 733, 833
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius83954426633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius853697A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80, 90, 100, 110, 120, 135
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusE2NN569BA633, 733, 833
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusE4NN569BA633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusEONN569DA633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Spyruoklė3131375R2323, 353, 383, 423, 433E, 433V, 453, 533E, 533V, E353, E423
Spyruoklė3223430R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Stūmoklis arba jo dalis3051776R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Stūmoklis arba jo dalis3051777R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Stūmoklis arba jo dalis3057611R2553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Gilzė arba apsauginė mova1-32-574-3221135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Kabliai ir sukabinimas32 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kaištis3137228R2353, 383, 423, 453, 433, 533
Kaištis3217721R1644, 744, 844, 844S, 743XL, 745XL, 844XL
Kaištis3220148R1743, 743XL, 7455, 745XL, 8445, 844XL, 845, 845XL, 856XL, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Kaištis3407017R92353, 383, 423, 453, 433, 533
Kaištis803634
Trosas1-34-644-419CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Trosas1-34-644-881CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160
Trosas1-34-644-898CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160
Trosas334056A1Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100
Trosas47106715CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Trosas87307663Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kita dalis1-32-393-051C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 175, 195
Kita dalis1335063C911255, 1455, 1255 XL, 1455 XL
Kita dalis133700930084C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 175, 195
Kita dalis1348167C1743, 644, 744, 745 S, 844, 844 S, 845, 955, 1055, 743 XL, 745 XL, 844 XL, 845 XL, 856 XL, 956 XL, 1056 XL, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kita dalis141011A13210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Kita dalis155700930025C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 175, 195
Kita dalis175253A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kita dalis221532A11255, 1455, 1255 XL, 1455 XL
Kita dalis247476A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 5220, 5230, 5240, 5250 MX 100, 110, 120, 135
Kita dalis279639A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kita dalis299081A1MX 180, 200, 220, 240, 270
Kita dalis428397A1MX 180, 200, 220, 240, 270
Kita dalis83350003
Kablio dalis22598A1Magnum 7110, 7120, 7130
Kablio dalis3142501R1353, 383, 423, 453, 433, 533
Kablio dalis3142501R93353, 383, 423, 453, 433, 533
Kablio dalis3216218R93353, 383, 423, 453, 433, 533
Kablio dalis3217720R93644, 744, 844, 844S, 743XL, 745XL, 844XL
Kablio dalis3221993R1353, 383, 423, 453, 433, 533
Kablio dalis3405652R93743, 644, 744, 745 S, 844, 844 S, 845, 955, 1055, 743 XL, 745 XL, 844 XL, 845 XL, 856 XL, 956 XL, 1056 XL
Kablio dalis90285C91743, 644, 744, 745 S, 844, 844 S, 845, 955, 1055, 743 XL, 745 XL, 844 XL, 845 XL, 856 XL, 956 XL, 1056 XL
Kitos dalys113 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Stabdžių dalis82032020MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Stabdžių dalis82032021MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Skriemulys arba įtempėjas3134257R92433, 440, 533, 540, 633, 733, 833
Skriemulys arba įtempėjas3134258R92433, 440, 533, 540, 633, 733, 833
Kaištis47457218CVX 140, 150, 160, 175, 195, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 1
Kaištis87543515CVX 140, 150, 160, 175, 195, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210
Kita dalis120397C1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833, 644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Kita dalis1958611C45120, 5130, 5140, 5150
Kita dalis1958612C25120, 5130, 5140, 5150
Kita dalis195949A4CX 60, 80, 90, 100, MX 100, 110, 120, 135, 150, 170, MX 80C, 90C, 100C
Kita dalis195950A4CX 60, 80, 90, 100, MX 100, 110, 120, 135, 150, 170, MX 80C, 90C, 100C
Kita dalis2077958743, 743XL, 7455, 745XL, 8445, 844XL, 856XL, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Kita dalis2751846R1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833, 644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Kita dalis280340A1MX 80C, 90C, 100C
Kita dalis3057445R1523, 624, 724, 824
Kita dalis3145310R93644, 743, 744, 745S, 844, 844S
Kita dalis3145311R93644, 743, 744, 745S, 844, 844S
Kita dalis3234024R92485XL, 495XL, 585XL, 595XL, 685XL, 743XL, 745XL, 785XL, 844XL, 845XL, 856 XL, 885XL, 956XL, 995, 1056XL, 1255XL
Kita dalis3234651R1955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Kita dalis3234652R1955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Kita dalis3234659R1743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Kita dalis3405809R1743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Kita dalis47444867Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Kita dalis47444870Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Kita dalis47444877Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis47444880Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis47450399Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis47457427Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Kita dalis47457429Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Kita dalis47802224Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Kita dalis47802229Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Kita dalis47874447Optum CVX 250, 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Kita dalis47874448Optum CVX 250, 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Kita dalis47874449Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Kita dalis47874450Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Kita dalis47964266Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis47964267Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis47964269Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis48020802Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis48020803Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis48066587Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Kita dalis48066589Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Kita dalis61662C1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833, 644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Kita dalis82020461MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Kita dalis82027912MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Kita dalis84134747CS 85, 95, 105
Kita dalis84134748CS 85, 95, 105
Kita dalis84179112Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis84179113Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis84221824CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis84221825CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis84317593Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Kita dalis84318149Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Kita dalis84338846Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis84358715Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V
Kita dalis84358764Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V
Kita dalis84366242Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis8459355185C, 95C, 105C, 115C, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115
Kita dalis8459355385C, 95C, 105C, 115C, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115
Kita dalis85645C1433, 533, 633, 733, 833
Kita dalis85645C2433, 533, 633, 733, 833
Kita dalis87371925Puma 115, 125, 130, 130 CVX, 140, 145, 145 CVX, 155, 160, 160 CVX, T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090, 7.165S, 7.170, 7.175, 7.185, 7.190, 7.200, 7.210, 7.225
Kita dalis87543513Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Kita dalis87543514Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Kita dalis87543518Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis87543519Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis87599488Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050
Kita dalis87599910Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050
Kita dalis87651032Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Kita dalis87651033Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Kita dalis87651155Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis87651156Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis87733608CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis87733609CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis87748073Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis87748074Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Kita dalis87748075Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Kita dalis87748076Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Kita dalis97050C3Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
Radiatorius arba aušintuvas1333233C91433, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas133323C91433, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas1345732C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Radiatorius arba aušintuvas1961207C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Radiatorius arba aušintuvas3057444R2523, 624, 724, 824
Radiatorius arba aušintuvas3141785R92644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Radiatorius arba aušintuvas3142544R91323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas3142547R1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas31452548R1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas3402639R92644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Radiatorius arba aušintuvas786862R2323, 353, 383, 423, 453
Radiatorius arba aušintuvas786862R3323, 353, 383, 423, 453
Radiatorius arba aušintuvas786863R1523, 624, 724, 824
Radiatorius arba aušintuvas85643C2433, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas85644C1433, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvas85644C2433, 533, 633, 733, 833
Radiatorius arba aušintuvasB509214323, 353, 383, 423, 453
Spyruoklė4745741385C, 95C, 105C, 115C, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115, T 6.125, 6.
Spyruoklė4745742685C, 95C, 105C, 115C, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115, T 6.125, 6.
Spyruoklė47732990Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Spyruoklė74757413CS 85, 95, 105
Spyruoklė74757426CS 85, 95, 105
Spyruoklė84134749Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Spyruoklė84134750Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Spyruoklė84317664Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Spyruoklė84318176Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Spyruoklė84338848Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7
Spyruoklė84366651Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7
Spyruoklė8459957585C, 95C, 105C, 115C, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115
Spyruoklė87528115Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Spyruoklė87528119Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Spyruoklė87543520CS 85, 95, 105, CVX 140, 150, 160, 175, 195, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.1
Spyruoklė87697271Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050
Spyruoklė87697730Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt