Naujos dalys

Naujos Case IH traktorių aušinimo ir filtrų dalys

Ieškote dalies Case IH traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: aušinimas ir išmetimas ir filtrai. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Dyzelinio variklio dalys: galvutės tarpinė, stūmoklis, švaistiklis, vožtuvai, purkštukas (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 664). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Filtrai15 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kuro filtras84423586
Kuro filtras84989840
Kuro filtras87718479Puma 170, 175, 200, 215, PumaCVX 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230
Kuro filtras87722692Puma 170, 175, 200, 215, PumaCVX 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230
Filtras3069609R91248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtras3069610R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtras3105001R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtras3123889R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtras83914036248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtras845967R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3144474R1248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3144476R1248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3144476R2248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas3144480R1248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Kita dalis716847R91D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Aušinimas ir išmetimas649 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulikos remonto komplektas162000060713CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Hidraulikos remonto komplektas3055285R93various types
Hidraulikos remonto komplektas3055285R94various types
Hidraulikos remonto komplektas3055285R95various types
Generatorius87373569
Daviklis arba jungiklis3051762R92D 215, 219, 322, 326, 432, 439, 323
Daviklis arba jungiklis718853R91D 215, 219, 322, 326, 432, 439, 323
Sankabos dalis131100060110CS 80, 90, 100
Sankabos dalis161200060470CS 100, 110, 120, 130, 150
Sankabos dalis162000060018CVX (Tier 2) 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195 (Tier 3), CVX (Tier 3) 140 (1/07 -), 150 (1/07 -), 160 (1/07 -), 175 (1/07 -), TVT 135, 155, 170, 190, 195, T 75
Sankabos dalis188922A1MX 100, 110, 120, 135
Sankabos dalis229596A1Magnum 7250
Sankabos dalis229596A2Magnum 7250
Sankabos dalis231413A2Magnum 7230, 7240
Sankabos dalis231414A2Magnum 7210, 7220
Sankabos dalis245838A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Sankabos dalis245838A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Sankabos dalis255031A1MX 240, 250, 270
Sankabos dalis255031A2MX 240, 250, 270, TG 255, 285
Sankabos dalis442985A1Magnum 7120, 7130, 7140, 7220 (serial no. → JJA0064977)
Sankabos dalis447916A1MX 240, 250, 270, TG 255, 285, Magnum MX 240, 255
Sankabos dalis47124802JX 90U, 100U, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 6635, 7635, TL 90, 100
Sankabos dalis47130509JX 1060C, 1070C, 1075C, TN 60A, 70A, 75A, 60DA, 75DA, 60SA, 70SA, 75SA
Sankabos dalis47135805Farmall 55C, 65C, 75C, 85A, 95A 105A, 115A, Farmall JX 70, 75, 80, 90, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 75F, 85F, 95F, 100F, 75N, 85N, T 4020, 4030, 4040, 4050, 4030
Sankabos dalis47135806Farmall 85A, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), 95 (Tier 3), 1085C (model year 10/05 -), 1095C, T4020 (model year 4/08 →), T403
Sankabos dalis47484159Optum (Tier 4B) 250, 270, 300, Optum (Stage V) 250, 270, 300, T7. Autocommand (Tier 4B) T7.275, T7.290, T7.315, T7. Autocommand (Stage V) T7.275, T7.290, T7.315
Sankabos dalis47560853Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Stage V) 185, 200, 220, 240, 17. Autocommand (Tier 4B) 17.230, 17.245
Sankabos dalis47560854Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, T7. Autocommand (Tier 4B) T7.230, T7.245, T7.260, T7.270, T7. power shift (Tier
Sankabos dalis47560856Maxxum (Tier 4B) 115 (VAR - 758700), 125 (VAR - 758700), 135 (VAR - 758700), 145 (VAR - 758700), 150 (VAR - 758700), T6. Autocommand (Tier 4B) T6.145 (VAR - 758
Sankabos dalis47560858Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, 150, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX (Tier 4B) 150, 165, 175, T6. Autocommand (Tier 4B) T6.145, T6.155
Sankabos dalis47712724Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Tier 4B) 115 (VAR - 392300), 125 (VAR - 392300), 135 (VAR - 392300), T5. Autocommand (Stage V) T 5.110, 5.120, 5.1
Sankabos dalis47755638Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, 150, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, 150, T5. power shift (Stage V) T 5.110, 5.1
Sankabos dalis48185793Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sankabos dalis48185802Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V)
Sankabos dalis51462060Puma power shift (Stage V) 165, 175, Puma CVX (Stage V) 165, 175, T7. power shift (Stage V) T 7.210, 7.225, T7. Autocommand (Stage V) T 7.210, 7.225
Sankabos dalis51674508Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sankabos dalis5190090IX 1070N, 1075N, 1095N, 1060V, 1070V, 1075V, 1095V, TN 70F, 75F, 80F, 95F, 75FA, 85FA, 95FA, 65N, 75N, 7ONA, 75NA, 55V, 65V, 75V, 6OVA, 7OVA, 75VA
Sankabos dalis81862862Maxxum 100, 110, 115, 125, 140, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, 5640, 6640, 7740, 7840, 8240, 8340, TS 80, 90, 100, 110, TS
Sankabos dalis84397784Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sankabos dalis84416324Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sankabos dalis84494212Farmall (Tier 4) 85A, 95A, 105A, 115A, 55C, 65C, 75C, 85C, 95C, 105C, 115C, 95U, 105U, 110U, 120U, Luxxum 100, 110, 120, T 4.55, 4.65, 4.75, 4.85, 4.95, 4.105
Sankabos dalis84559831Steiger 400, 420, 450, 470, Quadtrac 400, 450, 500, T 9450, 9480, 9505, 9530, 9560, 9565
Sankabos dalis87318959Magnum 225, 250, 280, 310, 335, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050
Sankabos dalis87334143CS 80, 90, 100
Sankabos dalis87383689Puma power shift (Tier 3) 165, 180, 195, 210, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, T7000 power shift 7030, 7040, 7050, 7060, T7000 Autocommand 70
Sankabos dalis87383690MX 150, 170, Puma power shift (Tier 3) 165, 180, 195, 210, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, T7000 power shift 7030, 7040, 7050, 7060, T7000 A
Sankabos dalis87446414Magnum 225, 250, 280, 310, 335, Magnum (Tier 3) 225, 250, 280, 310, 335, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050
Sankabos dalis87516756Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma 115, 125, 130, Puma CVX 130, T 6000 (Tier 3) T 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, T6. (Tier 4A) T6.140, T6.150, T6.155, T6.
Sankabos dalis87516757Maxxum (Tier 3) 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6000 (Tier 3) T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6. power shift (Tier
Sankabos dalis87583618Magnum 225, 250, 280, 310, 335, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050
Sankabos dalis87726035Puma power shift (Tier 3) 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 145, 160, Puma CVX (Tier 4A) 145, 160, T 6070, 6080, 6090, T7. power shift (Tier 4A) T7.185, T7.2
Sankabos dalis87739304Puma (Tier 3) 140, 155, Puma (Tier 4A) 145, 160, T 6000 (Tier 3) T 6070, 6080, 6090, T7. (Tier 4A) T 7.185, 7.200, 7.210
Sankabos dalisA173943Magnum 7120, 7130, 7140, 7220 (serial no. → JJA0064977)
Sankabos dalisE9NN8A616AAMaxxum 100, 110, 115, 125, 140, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, 5640, 6640, 7740, 7840, 8240, 8340, TS 80, 90, 100, 110, TS
Guolis3144661R93956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Guolis3144661R94956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Guolis3218038R93833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas132000060703CS 100, 110
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas162000060722CVX 120, 130, 150, 170, 1135, CVX 1195, CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas162084060701CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105, CS 120, 130, 150
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas238-5244MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088, Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, T
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas2385341Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, MX 100, 110, 120, 135, 150, 170
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas2852047JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas299937A1CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas455025MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088, Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, G
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas4899052JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas75287880JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas87803066JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas98451661Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasJ902089Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasJ906698JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasK68951238, 250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Diržas1002333
Diržas1002335
Diržas1002343
Diržas1002347
Diržas1002351
Diržas1002408
Diržas1002424
Diržas1002648
Diržas1002650
Diržas1002653
Diržas1002663
Diržas1002664
Diržas1002665
Diržas1002671
Diržas1002972
Diržas1003133
Diržas1003140
Diržas1003170
Diržas1003206
Diržas1003474
Diržas1003812
Diržas1003818
Diržas1003972
Diržas1004155
Diržas1004254
Diržas1004255
Diržas1004319
Diržas1004823
Diržas103580Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Diržas1056XL
Diržas1255XL
Diržas131403C1
Diržas1455XL
Diržas162000010845CVX 140, 150, 160, 175, 195, 1195, TVT195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Diržas162000060001
Diržas162000060007
Diržas162000130007
Diržas162000130046
Diržas1806189C1
Diržas1911562Maxxum 5140, 5150, MX Maxxum 150, 170
Diržas1911563MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, T6000 (serial no. Z*Bk 40001 - 500
Diržas1911567
Diržas1934819MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
Diržas1966513C1
Diržas1966513C2
Diržas228332A1
Diržas228332A2
Diržas238990A1
Diržas243372A1
Diržas243373A1MX Magnum 180, 200, 240, 270, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma (Tier 4B) 150, 165, 175, Puma (Stage V) 140, 150, 165, 175, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma
Diržas2852161MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, TS from model year 07/2005 100A, 110A, 115A, 125A, 135A, T6010, T6020, T6030, T6040, T6050, 76060, T6070
Diržas2853138Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Diržas2854611MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma (Tier 3) 115, 125, 140, 155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T6
Diržas2856945Maxxum (Tier 4B) 150, Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma CVX (Tier 4B) 150, 175, Puma CVX (Stage V) 150, 165, 175
Diržas2856948Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Garu, Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130
Diržas3144678R1
Diržas3228282R1
Diržas3228287R1
Diržas3228287R91
Diržas3228654R1
Diržas3911562
Diržas4616156JX 70U, 80U, 90U, 100U, 4635, 4835, 5635, 6635, 7635, TL 70, 80, 90, 100
Diržas47033277JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D, 95D
Diržas47107731
Diržas47129821
Diržas47131754Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Diržas47135840JX 1085C, 1095C, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, Quantum 65V, 75F/NN, 85C/F/N/N, 95C/F/N/, 105F/N/N, TN 85DA, 95DA, TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4040, T4050, T4030F/NN
Diržas47335624CVX 140, 150, 160, 175, 195, 1195, TVT195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Diržas47430047
Diržas47598789Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage 5) 185, 200, 220, T7. power shift (Tier 4B) T7.175, T7.
Diržas47683084Maxxum 5120, 5130, MX Maxxum 100, 110, 120, 135, Maxxum 5140, 5150, MX Maxxum 150, 170
Diržas4796327
Diržas4892355MX Magnum 180, 200, 240, 270, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma (Tier 4B) 150, 165, 175, Puma (Stage V) 140, 150, 165, 175, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma
Diržas4899178
Diržas504028028MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma (Tier 3) 115, 125, 140, 155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T6
Diržas504078064Steiger 380, 385, 400, 420, 430, 435, 450, 470, 485, 500, 540, 550, 580, 600, 620, STX 380, 430, Quadtrac 400, 450, 470, 500, 540, TJ 380, 430, T9030, T9040, T9
Diržas504315781Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Garu, Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130, Maxxum (Garu, Tier 3, Bj. 11
Diržas504315786Maxxum (Tier 4B) 150, 155, Puma CVX (Tier 4B) 150, Puma (Tier 4B) 140, 150, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, T6. (Tier 4B) T6.180, T7. (Tier 4B) T
Diržas5094418
Diržas5140010
Diržas5186233
Diržas5801404997Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage 5) 185, 200, 220, T7. power shift (Tier 4B) T7.175, T7.
Diržas5801728126Steiger 380, 385, 400, 420, 430, 435, 450, 470, 485, 500, 540, 550, 580, 600, 620, STX 380, 430, Quadtrac 400, 450, 470, 500, 540, TJ 380, 430, T9030, T9040, T9
Diržas5802350473Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Diržas5802350476MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Maxxum (Garu, Tier 3, Bj. 11/09 -
Diržas716404R1
Diržas716415R1
Diržas716417R1
Diržas84208963Maxxum (Tier 4B) 150, Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma CVX (Tier 4B) 150, 175, Puma CVX (Stage V) 150, 165, 175
Diržas84229205MX Magnum 180, 200, 240, 270, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma (Tier 4B) 150, 165, 175, Puma (Stage V) 140, 150, 165, 175, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma
Diržas84299873
Diržas84766C1
Diržas84811C1
Diržas84811C2
Diržas87300104Puma (Tier 3) 165, 180, 195, 210, 225, Puma (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, Puma (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, 7000 (Tier 3) T7030, T7040, T7050, T7060, T707
Diržas87301964
Diržas87326910Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Diržas87354138
Diržas87354141
Diržas87402830
Diržas87402831
Diržas87409564MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
Diržas87436755MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330
Diržas87436755AMMX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
Diržas87437226
Diržas87441267
Diržas87441268
Diržas87531428MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Diržas87545997
Diržas87681147Maxxum 5120, 5130, MX Maxxum 100, 110, 120, 135
Diržas87710660
Diržas87710661MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 125, 13
Diržas87800858
Diržas87802644
Diržas87802822
Diržas87802911
Diržas87803067MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, TS from model year 07/2005 100A, 110A, 115A, 125A, 135A, T6010, T6020, T6030, T6040, T6050, 76060, T6070
Diržas87803152MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, TS 100A, 115A, 125A, 130A, 135A, T
Diržas897505H1
Diržas956XL
Diržas98432119
Diržas98473705
Diržas98490935
DiržasA184652
DiržasJ911558
DiržasJ911562
DiržasJ911563Maxxum (Garu, Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 140, TS 100A, 115A, 125A, 130A, 135
DiržasJ911564
DiržasJ911567
DiržasJ911572
DiržasJ911587JX 1085C, 1095C, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, Quantum 65V, 75F/NN, 85C/F/N/N, 95C/F/N/, 105F/N/N, TN 85DA, 95DA, TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4040, T4050, T4030F/NN
DiržasJ934819MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330
DiržasJ936203Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
DiržasJ945527MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
DiržasJ945849MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
DiržasK903050
Skriemulys arba įtempėjas2852245Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 145, TS 110A, 115A, 130A, T6010, T60
Skriemulys arba įtempėjas3118125R91475
Skriemulys arba įtempėjas3118290R1475
Skriemulys arba įtempėjas3136594R91946, 1046, 1246, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL
Skriemulys arba įtempėjas3138956R11946, 1046, 1246, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL
Skriemulys arba įtempėjas504065879Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 145, TS 110A, 115A, 130A, T6010, T60
Skriemulys arba įtempėjas504088268Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230, T7000 power shift T7030
Skriemulys arba įtempėjas504088269Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230
Skriemulys arba įtempėjas504356836Magnum (Tier 4A) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, combines 5140, 6140, 7140, 6130, 7130, 7230, T8. (Tier 4A) T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8
Skriemulys arba įtempėjas703816R4250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Skriemulys arba įtempėjas82847714MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemulys arba įtempėjas87300114Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230, T7000 power shift T7030
Skriemulys arba įtempėjas87300115Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230, T7000 power shift T7030
Skriemulys arba įtempėjas87308650MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088
Skriemulys arba įtempėjas87395363Magnum 225, 250, 280, 310, 335, T8010, T8020, T8030, T8040, T8050
Skriemulys arba įtempėjas87801641MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemulys arba įtempėjas87803068Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 145, TS 110A, 115A, 130A, T6010, T60
Skriemulys arba įtempėjas87840244MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 115, 125, 130, 135, 140, 150, 165, 175, 190, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Skriemulys arba įtempėjas87840689MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemulys arba įtempėjas87840712MXM 135, 140, 150, 165, 180, TM 115, 125, 135, 150, 165
Skriemulys arba įtempėjas87840823MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemulys arba įtempėjasJ800974Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemulys arba įtempėjasJ800976Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemulys arba įtempėjasJ802479Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemulys arba įtempėjasJ802975Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemulys arba įtempėjasJ804927MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088
Skriemulys arba įtempėjasJ806180Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemulys arba įtempėjasJ940052MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088
Kaištis162000060714CS 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190, TVT 195, 17510, T7520, T7530, T7540, T7550
Kaištis162000060735CS 100, 110
Kaištis162000060739CS 100, 110
Kaištis162084060704CS 120, 130, 150
Kaištis73321353CS 100, 110
Kita dalis1-33-153-014CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis1-33-753-001C 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100
Kita dalis1289072C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kita dalis130100190705C 55, 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis130143530705C 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis130182530702C 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis130182530705C 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis130300530013CS 52, 63
Kita dalis131100190013CS 110 (model year 04/96 - 04/00), 120 (model year 04/96 - 04/00), 130 (model year 04/96 - 04/00), 150 (model year 04/96 - 04/00)
Kita dalis132000530003CS 68, 75, 78, 86, 94, 110, 120, 130
Kita dalis132000530004CS 68, 75, 78, 86, 94, 110, 120, 130
Kita dalis1334477C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kita dalis133700530112CS 110 (model year 04/96 - 04/00), 120 (model year 04/96 - 04/00), 130 (model year 04/96 - 04/00), 150 (model year 04/96 - 04/00)
Kita dalis141569A2MX Maxxum 100, 110, 120, 135, 150, 170
Kita dalis141570A1MX Maxxum 100, 110, 120, 135, 150, 170
Kita dalis161000060224C 42, 48, CS 52, 58, 63, CS 48, 58, CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis162000530009CS 100, 110, 120, 130, 150
Kita dalis162000530701CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170
Kita dalis180501A33210, 3220, 4240 (serial no. JJE0910720 →)
Kita dalis184299A1Magnum 7210 Pro, 7220 Pro, 7230 Pro, 7240 Pro, 7250 Pro, 8950
Kita dalis190003169634C 42, 48, CS 52, 58, 63, CS 48, 58, CS 52, 63, CS 68, 75, 78, 86, 94
Kita dalis224814A4C 70, 80, 90
Kita dalis224814A5C 70, 80, 90
Kita dalis238903A1MX 80C, 90C, 100C, MX Maxxum 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T80
Kita dalis252305A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Kita dalis255682A1MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285
Kita dalis255682A2MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285
Kita dalis257281A1MX Magnum 180, 200, 220, 240, 270
Kita dalis257281A2MX Magnum 180, 200, 220, 240, 270
Kita dalis3044009R1354, 374, 384, 444
Kita dalis3053445R91D 212, 217, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis305453A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Kita dalis3055265R1433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Kita dalis3055265R2433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Kita dalis3057428R1523, 553, 554, 624, 654, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL
Kita dalis3065127R1354, 364, 374, 384, B414, 424, 434, 444, 2276, 2300, 2350, 3434
Kita dalis3065127R91354, 364, 374, 384, B414, 424, 434, 444, 2276, 2300, 2350, 3434
Kita dalis3112067R1354, 374, 384, 444
Kita dalis3112068R1354, 374, 384, 444
Kita dalis3132144R1454, 574, 674, 2400, 2500
Kita dalis3132719R1353, 383, 423, 453, 433, 533, 440, 540, 740, 523, 544, 624, 654, 644, 946, 1046, 955
Kita dalis3132720R1633, 833, 640, 840, 940, 553, 724, 824, 743, 743XL, 744, 745, 745XL, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 856, 856XL, 956, 956XL, 1056
Kita dalis3134146R1423, 323, 383, 523, 353, 453, 553, 554, 654, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 740, 840, 940, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844
Kita dalis3134506R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL
Kita dalis3134507R1523, 553, 554, 624, 654, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL
Kita dalis3136370R1288, 685, 785, 856XL, 884, 895, 895XL, 995, 995XL, 1246, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL, 4240
Kita dalis3136764R1433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Kita dalis3136766R4433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Kita dalis3140981R1946, 1046
Kita dalis3144028R13210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 268, 278, 288, 385, 395, 474, 484, 485, 495, 584, 585, 595, 684, 685
Kita dalis3148117R1433, 533, 633, 733V + E, 440, 540, 640
Kita dalis3216754R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL, 433, 533, 633, 733V + E, 440, 540, 640, 946, 1046
Kita dalis3220434R1955, 1055, 956, 956XL, 1246, 1056, 1056XL, 1255, 1455, 1255XL, 1455XL
Kita dalis3220435R1955, 1055, 956, 956XL, 1246, 1056, 1056XL
Kita dalis3226798R11255, 1455, 1255XL, 1455XL, 1255XL, 1455XL with air conditioning system
Kita dalis3226798R21255, 1455, 1255XL, 1455XL, 1255XL, 1455XL with air conditioning system
Kita dalis3399199R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL, 433, 533, 633, 733V + E, 440, 540, 640, 946, 1046
Kita dalis3404225R11255XL, 1455XL with air conditioning system
Kita dalis34497C288, 485XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 785, 785XL, 795, 795XL, 885, 885XL, 895, 895XL
Kita dalis402205R1258, 268, 278, 288, 474, 485XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL, 695, 695XL, 784, 785, 785XL, 795, 795XL
Kita dalis402207R1258, 268, 278, 288, 474, 485XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL, 695, 695XL, 784, 785, 785XL, 795, 795XL
Kita dalis433405A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis434177A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Kita dalis440729A1MX 80C, 90C, 100C, MX Maxxum 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T80
Kita dalis47107906CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170
Kita dalis47488734Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, T6. (Tier 4B) T6.125, T6.145, T6.155, T6.165, T6.175, T6. (Stage V) T6.145, T6.155, T6
Kita dalis5104825JX 60, 70, 80, 75, 85, VJ 60, 70, 80, AVJ 55, 60, 70, 446, 466, 566, 666, 766, 570, 670, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 55-66, 60-66, 65-66, 7
Kita dalis5108225JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, JXU 75, 85, 9
Kita dalis51473826Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, 400, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Kita dalis514825VJ 60, 70, 80
Kita dalis5166566JX 70U, 80U, 90U, 100U, L 65, 75, 85, 95, 4835, 5635, 6635, 7635, TL 70, 80, 90, 100
Kita dalis5176675JX 1060C, 1070C, 1075C, 1070N, 1075N, 1095N, 1060V, 1070V, 1075V, 1095V, TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90
Kita dalis596152JX 1060C, 1070C, 1075C, 1070N, 1075N, 1095N, 1060V, 1070V, 1075V, 1095V, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 70U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, VJ 60, 70, 80, AVJ 5
Kita dalis60-6650T1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Kita dalis787143R1323
Kita dalis787144R1323
Kita dalis787145R1323
Kita dalis787146R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL
Kita dalis787147R1353, 423
Kita dalis787151R1423, 323, 383, 523, 353, 453, 553, 554, 654, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 740, 840, 940, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844
Kita dalis787151R91423, 323, 383, 523, 353, 453, 553, 554, 654, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 740, 840, 940, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844
Kita dalis818577Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335
Kita dalis82000889MXM 135, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 115, 125, 135, 150, 165
Kita dalis82002652MXU 100, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 155, MXM 120, 130, 135, 140, 155, 175, 190, M 100, M115, M135, M160, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 110A, 115A, 12
Kita dalis82004580CS 80, 85, 90, 95, 100, 105, CVX 120, 130, 140, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, MXU 100, 115, 125, M 100, M115, M135, M160, TS 100A
Kita dalis82009429Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Kita dalis82009831MXM 135, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 115, 125, 135, 150, 165
Kita dalis82019583MXU 115, 125, 135, MXU 100, 110, 8360, 8560, TS 100A, 110A, TS 115A, 125A, 135A, TM 140, 150, 165
Kita dalis82022744CS 80, 85, 90, 95, 100, 105, CVX 120, 130, 140, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, MXU 100, 115, 125, Puma (Tier 3) 115, 125, 140, 155
Kita dalis82023389Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, CVX (Tier 4A) 110 (model year 07/13 - 12/15), 120 (model year 07/13 - 12/15), 130 (model year 0
Kita dalis82028242MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Kita dalis82033782MXU 100, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 155, MXM 120, 130, 135, 140, 155, 175, 190, M 100, M115, M135, M160, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 110A, 115A, 12
Kita dalis82037559MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Kita dalis82038276Puma 165, 170, 180, 195, 210, 215, Puma CVX 165, 170, 180, 185, 195, 210, 215, 225, 230
Kita dalis82038277Puma 165, 170, 180, 195, 210, 215, Puma CVX 165, 170, 180, 185, 195, 210, 215, 225, 230
Kita dalis83957211JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, MXM 175, 190, G170, G190, G210, G240, 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 2100, 3100, 4100, 5100, 7100, 2600, 3600, 4600, 5600
Kita dalis84172565Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, T8. (Tier 4A) T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier
Kita dalis84352747Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, T6. (Tier 4B) T6.125, T6.145, T6.155, T6.165, T6.175, T6. (Stage V) T6.145, T6.155, T6
Kita dalis84364371Puma power shift (Tier 4B) 150, 165, Puma CVX (Tier 4B) 140, 150, 165, 175, Puma power shift (Stage V) 150, 165, T7. (Tier 4B) T7.165, T7.1655, T7.175, T7.190
Kita dalis84496C1288, 485XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 785, 785XL, 795, 795XL, 885, 885XL, 895, 895XL, 3230, 4210, 4220, 4230 (serial no. → JJE0910719)
Kita dalis84497C13210, 3220, 4240 (serial no. → JJE0910719), 995, 995XL, 3230, 4210, 4220, 4230 (serial no. → JJE0910719)
Kita dalis84497C23210, 3220, 4240 (serial no. → JJE0910719), 995, 995XL, 3230, 4210, 4220, 4230 (serial no. → JJE0910719)
Kita dalis84561344Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage V) 185, 200, 220
Kita dalis84565676Puma power shift (Tier 4B) 150, 165, Puma CVX (Tier 4B) 140, 150, 165, 175, Puma power shift (Stage V) 150, 165, T7. (Tier 4B) T7.165, T7.1655, T7.175, T7.190
Kita dalis84577732Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage V) 185, 200, 220, T7. (Tier 4B) T7.1955, T7.2155, T7.23
Kita dalis86630020Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Kita dalis87306788MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, TM
Kita dalis87308289MXU 100, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 155, MXM 120, 130, 135, 140, 155, 175, 190, M 100, M115, M135, M160, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 110A, 115A, 12
Kita dalis87558952JXU 75, 85, 95, 105, Quantum 65, 75, 85, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 4.55, 4.65, 4.75, TK 4020, 4030, 4040, 4050, 4060
Kita dalis877143701255, 1455, 1255XL, 1455XL, 1255XL, 1455XL with air conditioning system
Kita dalisA170241C50, C60, C70, C80, C90, CX50, CX60, CX70, CX80, CX90, CX100, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T8050, TJ 280, 330, 380, 430, 450, 480, 530, T9
Kita dalisA184079MX 80C, 90C, 100C, MX Maxxum 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T80
Kita dalisA184538Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kita dalisA189107Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kita dalisB512655354, 374, 384, 444
Kita dalisB513009354, 374, 384, 444
Kita dalisE5TH8100AAJX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, MXM 175, 190, G170, G190, G210, G240, 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 2100, 3100, 4100, 5100, 7100, 2600, 3600, 4600, 5600
Kita dalisE81942885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Kita dalisK902092885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Kita dalisK904880Implematic 850, 880, 950
Kita dalisK906196885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Kita dalisK909026990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Kita dalisK912034770, 780 (→ 7603211)
Kita dalisK915206770, 780, 880, 885
Kita dalisK919024990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Kita dalisK921972990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Kita dalisK926603990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Kita dalisK945362885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Kita dalisT100568Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Kita dalisT103197Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kita dalisT103198Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Tarpinė arba tarpinių komplektas130100060701C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Tarpinė arba tarpinių komplektas130100060708C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Tarpinė arba tarpinių komplektas132000060712CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Tarpinė arba tarpinių komplektas132000060714CS 100, 110
Tarpinė arba tarpinių komplektas132000060715CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105, CS 100, 110
Tarpinė arba tarpinių komplektas132000060720CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Tarpinė arba tarpinių komplektas14463280JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Tarpinė arba tarpinių komplektas14463281JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Tarpinė arba tarpinių komplektas162000060703CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Tarpinė arba tarpinių komplektas162084060702CS 120, 130, 150
Tarpinė arba tarpinių komplektas162084060708CS 120, 130, 150
Tarpinė arba tarpinių komplektas17288681JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Tarpinė arba tarpinių komplektas1918779Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
Tarpinė arba tarpinių komplektas218548A1CX 70, 80, 90, 100, MX 80C, 90C, 100C
Tarpinė arba tarpinių komplektas2852473Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 110, 125, 135, Vestrum (Stage V) 100, 110, 120
Tarpinė arba tarpinių komplektas3055177R4353, 383, 423, 453, 553, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 654, 523, 624, 724, 743, 744, 743XL, 745XL, 353, 383, 423, 633, 733, 744, 8
Tarpinė arba tarpinių komplektas3132143R1353, 383, 423, 453, 523, 624, 724, 824, 654, 433, 533, 553, 633, 733, 833, 840, 940, 644, 743, 744, 745, 845, 844, 8445, 3210, 4210, 3220, 3230, 4230, 4240
Tarpinė arba tarpinių komplektas3132143R2238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 485, 495, 585, 595, 685, 695, 785, 795, 885, 895, 995, 353, 383, 423, 453, 523, 624, 724, 824, 654, 433, 533, 553, 633, 733
Tarpinė arba tarpinių komplektas354194A1CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Tarpinė arba tarpinių komplektas4599562JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Tarpinė arba tarpinių komplektas87802661MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Tarpinė arba tarpinių komplektas87803072Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 110, 125, 135, Vestrum (Stage V) 100, 110, 120
Tarpinė arba tarpinių komplektas98418621JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Tarpinė arba tarpinių komplektas98482590JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100, 400, 446, 450, 500, 540, 550, 600, 640, 850, 466, 566, 666, 766, 1300, 480, 580
Tarpinė arba tarpinių komplektas99450535JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100, TD 55D, 65D, 75D, 85D, 95D, TL 70, 80, 90, 100, TN 55, 65, 70, 75, 80, 90, 95, L
Tarpinė arba tarpinių komplektasK200225238, 250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Radiatorius arba aušintuvas104753A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiatorius arba aušintuvas104753A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiatorius arba aušintuvas1188540117CS 80, 90, 100, CVX (model year → 05/03) 120, 130, 150, 170
Radiatorius arba aušintuvas1328723C91433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiatorius arba aušintuvas1328723C92433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiatorius arba aušintuvas135690A3MX Maxxum 100, 110, 120
Radiatorius arba aušintuvas135691A3MX Maxxum 100 (with front hydraulics and front PTO), 110 (with front hydraulics and front PTO)
Radiatorius arba aušintuvas136856A13220 (serial no. JJE0910720 -), 3230 (serial no. JJJ0910720 →), 4210 (serial no. JE0910720 →)
Radiatorius arba aušintuvas140501A1Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 8910, 8920, 8930
Radiatorius arba aušintuvas140501A2Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 8910, 8920, 8930
Radiatorius arba aušintuvas142000530020CS 80, 90, 100
Radiatorius arba aušintuvas142000530220CS 80, 90, 100
Radiatorius arba aušintuvas162000530001CS 110 (model year 04/96 - 04/00), 120 (model year 04/96 - 04/00), 130 (model year 04/96 - 04/00), 150 (model year 04/96 - 04/00)
Radiatorius arba aušintuvas162000530002CS 100, 110, 120, 130, 150
Radiatorius arba aušintuvas162000530028CS 100, 110, 120, 130, 150
Radiatorius arba aušintuvas162000530101CVX (model year → 05/03) 120, 130, 150, 170
Radiatorius arba aušintuvas162000530205CVX 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195 (Tier 3), CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, 17510, T7520, 17530, 17540, T7550
Radiatorius arba aušintuvas179601A1MX Maxxum 100, 110, 120, MX Maxxum 100 (with front hydraulics and front PTO), 110 (with front hydraulics and front PTO)
Radiatorius arba aušintuvas1970646C1238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiatorius arba aušintuvas239979A2MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Radiatorius arba aušintuvas239979A3MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Radiatorius arba aušintuvas303496A2MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Radiatorius arba aušintuvas3041407R1353, 383, 423, 553, 654, 724, 824, 238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL, 354
Radiatorius arba aušintuvas3112868R94354, 364, 374, 444
Radiatorius arba aušintuvas3121414R92238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiatorius arba aušintuvas3131579R91353, 383, 423
Radiatorius arba aušintuvas3139009R91553, 654, 724, 824
Radiatorius arba aušintuvas3145498R93644, 743, 7455, 744, 844, 8445, 845
Radiatorius arba aušintuvas3148113R94433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiatorius arba aušintuvas3148115R93433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiatorius arba aušintuvas3148115R94433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiatorius arba aušintuvas3148115R95433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiatorius arba aušintuvas3216849R92844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiatorius arba aušintuvas3216849R93844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiatorius arba aušintuvas3220432R91955, 1055, 956, 1056
Radiatorius arba aušintuvas3220432R92955, 1055, 956, 1056
Radiatorius arba aušintuvas3220432R93955, 1055, 956, 1056
Radiatorius arba aušintuvas3220432R94955, 1055, 956, 1056
Radiatorius arba aušintuvas3223389R91433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiatorius arba aušintuvas3226796R921255, 1255XL, 1455, 1455XL
Radiatorius arba aušintuvas3226797R911255, 1255XL, 1455, 1455XL
Radiatorius arba aušintuvas3233229R91433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiatorius arba aušintuvas3233229R92433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiatorius arba aušintuvas3399812R1955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL
Radiatorius arba aušintuvas3399812R2955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL
Radiatorius arba aušintuvas3399930R1844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiatorius arba aušintuvas3399930R2844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiatorius arba aušintuvas3404962R2844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiatorius arba aušintuvas3404962R3844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiatorius arba aušintuvas47107872CVX (model year → 05/03) 120, 130, 150, 170
Radiatorius arba aušintuvas47240D353, 383, 423, 553, 654, 724, 824, 238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiatorius arba aušintuvas47240F354, 364, 374, 444
Radiatorius arba aušintuvas47832493Farmall JX (Tier 3a) 100, 110, Farmall (Tier 4a) 55A, 65A, 75A, TD 5. (Tier 3a) 5.100, 5.110, T4. (Tier 4a) 4.555, 4.655, 4.75S
Radiatorius arba aušintuvas47832502Farmall (Tier 3) 105A, 115A, TD (Tier 3) 5.105, 5.115
Radiatorius arba aušintuvas5093940JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiatorius arba aušintuvas5096063JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiatorius arba aušintuvas5096073JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiatorius arba aušintuvas5096595JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiatorius arba aušintuvas5099122JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiatorius arba aušintuvas6010623220 (serial no. JJE0910720 -), 3230 (serial no. JJJ0910720 →), 4210 (serial no. JE0910720 →), Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 80C, 90
Radiatorius arba aušintuvas787141R92353, 383, 423
Radiatorius arba aušintuvas787605R92553, 654, 724, 824
Radiatorius arba aušintuvas82028244MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiatorius arba aušintuvas82033521MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiatorius arba aušintuvas82033774MXU 115, 125, 135, TS 115A, 125A, 135A
Radiatorius arba aušintuvas82033790MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiatorius arba aušintuvas82033796MXU 115, 125, 135, TS 115A, 125A, 135A
Radiatorius arba aušintuvas82038686MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiatorius arba aušintuvas82038687MXM 140, 155, TM 140, 155
Radiatorius arba aušintuvas84154109Puma power shift (Tier 3) 125 (serial no. → Z9BL53046, note version. With 5 rows order, T6000 power shift T6070 (serial no. → C6707, note version)
Radiatorius arba aušintuvas84175586JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040, 5050, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95
Radiatorius arba aušintuvas84249164Puma power shift (Tier 3) 155 (Garu, model year 11/09 - 12/11), Puma power shift (Tier 4A) 160, Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, T6000 power shift T6080 (seria
Radiatorius arba aušintuvas84249168Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma CVX (Tier 4B) 150, 165, 175, CVX (Stage V) 150, 165, 170, T7. Autocommand (Tier 4A) T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7. A
Radiatorius arba aušintuvas84249170Puma power shift (Tier 3) 165, 180, Puma CVX (Tier 3) 165, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, Puma CVX (Tier 3) 165, 17000 power shift 17030, T7040, T7000 Aut
Radiatorius arba aušintuvas84249173Puma power shift (Tier 3) 195, 210, Puma CVX (Tier 3) 180, 195, 210, 225, Puma power shift (Tier 4A) 200, 215, T7000 Power power shift T7050, T7060, T7000 Autoc
Radiatorius arba aušintuvas84249211Puma CVX (Tier 3) 165, 180, 195, 210, 225, Puma CVX (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, T7000 Autocommand T7030, T7040, T7
Radiatorius arba aušintuvas84250074JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040, 5050, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95
Radiatorius arba aušintuvas84291260Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiatorius arba aušintuvas84291559JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040 (model year 12/07 - 12/14), 5050
Radiatorius arba aušintuvas84408677Farmall JX (Tier 3) 65A, 75A, Farmall JX (Tier 3A) 70, 80, TD (Tier 3) 65F, 75F, 85F, TD4. (Tier 3) 4.70F, 4.80F, 4.90F, TD5. (Tier 3A) 5.65, 5.75
Radiatorius arba aušintuvas84408680Farmall JX (Tier 3A) 75, 90, 100, 110, TD5 (Tier 3A) TD 5.75, 5.90, 5.100, 5.110
Radiatorius arba aušintuvas84485110Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125 (note version, with 6 rows please order 130, T6000 (Tier 3) T6020, T6030 (note version, with 6 rows order T6040, T6050 (note
Radiatorius arba aušintuvas84485111Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, T6000 (Tier 3) T6030 (note version, with 5 rows order T6050 (note version, with 5 rows order
Radiatorius arba aušintuvas84515498Farmall (Tier 3) 105A, 115A, TD (Tier 3) 5.105, 5.115
Radiatorius arba aušintuvas84516461Farmall JX (Tier 3a) 100, 110, Farmall (Tier 4a) 55A, 65A, 75A, TD 5. (Tier 3a) 5.100, 5.110, T4. (Tier 4a) 4.555, 4.655, 4.75S
Radiatorius arba aušintuvas84519000Farmall (Tier 3) 65A, 75A, TD 5.65 (Tier 3), 5.75 (Tier 3)
Radiatorius arba aušintuvas84519001Farmall (Tier 3) 85A, 95A, TD (Tier 3) T5.85, T5.95
Radiatorius arba aušintuvas84524C93238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiatorius arba aušintuvas84590033Farmall JX (Tier 3) 75, 90, 100, 110, Farmall JX (Tier 3) 85A, 95A, 105A, 115A, TD 65F (Tier 3), 75F (Tier 3), 85F (Tier 3), TD5. (Tier 3) 5.75, 5.85, 5.90, 5.9
Radiatorius arba aušintuvas84605460CVX (Tier 4A) 110 (model year 07/13 - 12/15), 120 (model year 07/13 - 12/15), 130 (model year 07/13 - 12/15), T6. (Tier 4A) Autocommand T6.140 (model year 07/13
Radiatorius arba aušintuvas87306753MXM 140, 155, TM 140, 155
Radiatorius arba aušintuvas87306754MXM 175, 190, TM 175, 190
Radiatorius arba aušintuvas87306755MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiatorius arba aušintuvas87306756MXU 115, 125, 135, TS 115A, 125A, 135A
Radiatorius arba aušintuvas87306757MXU 100, 110, TS 100A, 110A
Radiatorius arba aušintuvas87335352JXU 75, 85, 95, 105, 115, Quantum 65C (model year 4/08 →), 75C (model year 4/08 →), 85C (model year 1/07 →), T4020 (model year 4/08 -), T4030 (model year 4/08 -
Radiatorius arba aušintuvas87352188MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiatorius arba aušintuvas87352191MXM 140, 155, TM 140, 155
Radiatorius arba aušintuvas87352193MXM 175, 190, TM 175, 190
Radiatorius arba aušintuvas87541604JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040 (model year 12/07 - 12/14), 5050
Radiatorius arba aušintuvas87565396Puma power shift (Tier 3) 165, 180, Puma CVX (Tier 3) 165, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, Puma CVX (Tier 3) 165, 17000 power shift 17030, T7040, T7000 Aut
Radiatorius arba aušintuvas87565398Puma power shift (Tier 3) 195, 210, Puma CVX (Tier 3) 180, 195, 210, 225, Puma power shift (Tier 4A) 200, 215, T7000 Power power shift T7050, T7060, T7000 Autoc
Radiatorius arba aušintuvas87574206Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125 (note version, with 6 rows please order 130, T6000 (Tier 3) T6020, T6030 (note version, with 6 rows order T6040, T6050 (note
Radiatorius arba aušintuvas87574213Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, T6000 (Tier 3) T6030 (note version, with 5 rows order T6050 (note version, with 5 rows order
Radiatorius arba aušintuvas87575996Puma 125 (serial no. Z9BL53047 →, note version. With 5 rows order 140 (serial no. Z9BL53047 →), T6000 power shift T6050 (note version), T6070 (serial no. D6707
Radiatorius arba aušintuvas87575998Puma power shift (Tier 3) 115, 125 (note version, with 6 rows order or, T6000 power shift T6030, T6050 (note version, with 6 rows order
Radiatorius arba aušintuvas87579817Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiatorius arba aušintuvas87610780JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040, 5050, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95
Radiatorius arba aušintuvas87737092Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125 (note version, with 6 rows please order 130, T6000 (Tier 3) T6020, T6030 (note version, with 6 rows order T6040, T6050 (note
Radiatorius arba aušintuvas87737094Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, T6000 (Tier 3) T6030 (note version, with 5 rows order T6050 (note version, with 5 rows order
Radiatorius arba aušintuvas87737096Puma power shift (Tier 3) 115, 125 (note version, with 6 rows order or, T6000 power shift T6030, T6050 (note version, with 6 rows order
Radiatorius arba aušintuvas87737098Puma 125 (serial no. Z9BL53047 →, note version. With 5 rows order 140 (serial no. Z9BL53047 →), T6000 power shift T6050 (note version), T6070 (serial no. D6707
Radiatorius arba aušintuvas87739453Puma CVX (Tier 3) 165, 180, 195, 210, 225, 240, Puma CVX (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230
Radiatorius arba aušintuvas87754143Puma power shift (Tier 3) 195, 210, Puma CVX (Tier 3) 180, 195, 210, 225, Puma power shift (Tier 4A) 200, 215, T7000 Power power shift T7050, T7060, T7000 Autoc
Radiatorius arba aušintuvasA190663Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240
Radiatorius arba aušintuvasD522763220 (serial no. JJE0910720 -), 3230 (serial no. JJJ0910720 →), 4210 (serial no. JE0910720 →), Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 80C, 90
Radiatorius arba aušintuvasL46821Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Peilis arba pjovimo dalis162000060003CS 100, 110, 120, 130, 150
Vandens siurblys130100060703C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Vandens siurblys162000060750CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Vandens siurblys162000060751CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Vandens siurblys162000060758CVX 1195, CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 195, 17510, T7520, T7530, T7540, T7550
Vandens siurblys1906698Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125
Vandens siurblys2852114JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, TN 85A, 85DA, 85SA, 95A, 95DA, TD 5040, 5050, TL
Vandens siurblys2854835Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, T6030, T6050, T6070, T6080, T6090, T
Vandens siurblys299671A1C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Vandens siurblys3065132R93250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Vandens siurblys311781A1C 70, 80, 90 from JJE1008569, CX 70, 80, 90, 100 from JJE1008569, MX 80C, 90C, 100C
Vandens siurblys311782A1/C 70, 80, 90 from JJE1008569, CX 70, 80, 90, 100 from JJE1008569, MX 80C, 90C, 100C
Vandens siurblys3132738R94353, 383, 423, 453, 553, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 654, 523, 624, 724, 743, 744, 743XL, 745XL
Vandens siurblys3132739R933210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Vandens siurblys3132739R943210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Vandens siurblys3132741R93353, 383, 423, 633, 733, 744, 833, 840, 940, 824, 744, 7455, 745, 844, 8445, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 845XL
Vandens siurblys3132741R94353, 383, 423, 633, 733, 744, 833, 840, 940, 824, 744, 7455, 745, 844, 8445, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 845XL
Vandens siurblys3136053R13210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Vandens siurblys3136053R923210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Vandens siurblys3136053R933210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Vandens siurblys3136217R93353, 383, 423, 453, 553, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 654, 523, 624, 724, 743, 744, 743XL, 745XL
Vandens siurblys3138936R91833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Vandens siurblys3138936R92833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Vandens siurblys3138936R93833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Vandens siurblys354190A1CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Vandens siurblys354273A1CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Vandens siurblys4599561JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Vandens siurblys47107748CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Vandens siurblys47335661CVX 1195, CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 195, 17510, T7520, T7530, T7540, T7550
Vandens siurblys4891252JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, TN 85A, 85DA, 85SA, 95A, 95DA, TD 5040, 5050, TL
Vandens siurblys4897111STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys504079715STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys504088242Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, T6030, T6050, T6070, T6080, T6090, T
Vandens siurblys504102491STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys504216828JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 4030V, 4040F, 4040N, 4040V, TD 4020, 40
Vandens siurblys504264335JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 4030V, 4040F, 4040N, 4040V, TD 4020, 40
Vandens siurblys504361543T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Vandens siurblys504387194Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Vandens siurblys5801395338Farmall (Tier 4) 95U, 105U, 115U, Farmall (Tier4A) 55C, 65C, 85A/C, 95A/C/U, 105A/C/U, 115A/C/U, Farmall (Tier 4B) 110U, 120U, T4. (Tier 4A) T 4.55, 4.65, 4.75
Vandens siurblys5801525028Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Vandens siurblys5801557754Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Vandens siurblys5801594646Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Vandens siurblys5801795021Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Vandens siurblys5801807834STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys5801848193Farmall (Tier 4) 95U, 105U, 115U, Farmall (Tier4A) 55C, 65C, 85A/C, 95A/C/U, 105A/C/U, 115A/C/U, Farmall (Tier 4B) 110U, 120U, T4. (Tier 4A) T 4.55, 4.65, 4.75
Vandens siurblys5801848196JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 4030V, 4040F, 4040N, 4040V, TD 4020, 40
Vandens siurblys5801919226T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Vandens siurblys5801930357Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Vandens siurblys5801967278T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Vandens siurblys5802497075Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, T6030, T6050, T6070, T6080, T6090, T
Vandens siurblys5802784829T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Vandens siurblys703820R97250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Vandens siurblys70935905STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys710359R3D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Vandens siurblys716410R99D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Vandens siurblys718891R97D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Vandens siurblys8013363JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70
Vandens siurblys83991498STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys87091596STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Vandens siurblys87384588MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Vandens siurblys87453208Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, TG 210, 230, 255, 285
Vandens siurblys87720071CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Vandens siurblys87802496MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Vandens siurblys87803065JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, TN 85A, 85DA, 85SA, 95A, 95DA, TD 5040, 5050, TL
Vandens siurblys98400776JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Vandens siurblys99454833JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Vandens siurblysA146584430, 430CK, 470, 480, 480B, 480C, 480 CK, 480D, 480DLL, 530, 530CK, 570, 580, 580CK, 630, combines 600, 660
Vandens siurblysB509413D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Vandens siurblysB512669250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Ventiliatorius1347819C15120, 5130, 5140, 5150
Ventiliatorius1347819C25120, 5130, 5140, 5150
Ventiliatorius153634274JX 55, 65, 75, 85, 450, 480, 540, 640, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 60-65, 70-65, 80-65, 55-66, 55-665, 60-66, 70-66, 80-66, 3010S, 4010S, 5
Ventiliatorius161100060044CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventiliatorius162000060014CVX 140 (1/07 →), 150 (1/07 →), 160 (1/07 →), 175 (1/07 -), 195 (1/07 →), 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 155, 170, 190, 195, T 6010, 6020, 6030, 6
Ventiliatorius3055301R91644, 743, 743XL, 744, 7455, 745XL, 833, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 553, 654, 724, 824
Ventiliatorius3055302R911046, 1246, 856XL, 946, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Ventiliatorius3055302R921046, 1246, 856XL, 946, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Ventiliatorius3055596R91383, 383E, 423, 423E, 433, 440, 453, 453E, 533, 540, 633, 640, 733, 740, 840, 940
Ventiliatorius3136994R1644, 743, 743XL, 744, 7455, 745XL, 833, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 553, 654, 724, 824
Ventiliatorius3218961R11046, 1246, 856XL, 946, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Ventiliatorius3218983R1383, 383E, 423, 423E, 433, 440, 453, 453E, 533, 540, 633, 640, 733, 740, 840, 940
Ventiliatorius3218984R1644, 743, 743XL, 744, 7455, 745XL, 833, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 553, 654, 724, 824
Ventiliatorius451503A1MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Ventiliatorius4593320JX 55, 65, 75, 85, 450, 480, 540, 640, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 60-65, 70-65, 80-65, 55-66, 55-665, 60-66, 70-66, 80-66, 3010S, 4010S, 5
Ventiliatorius47623949Optum (Tier 4B) 250, 270, 300, Optum (Stage V) 250, 270, 300, T7. Autocommand (Tier 4B) T7.275, T7.290, 17.315, T7. Autocommand (Stage V) T7.275, T7.290, 17.315
Ventiliatorius51462058Puma power shift (Stage V) 165, 175, Puma CVX (Stage V) 165, 175, T7. power shift (Stage V) T7.210, T7.225, T7. Autocommand (Stage V) T7.210, T7.225
Ventiliatorius5182401Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, Farmall (Tier 3) 85A, 95A, 105A, 115A, T4020, T4030, T4040, T4050, TD5. (Tier 3) TD5.85, TD5.95, TD5.105, TD5.115
Ventiliatorius5198172Farmall 85A, JX60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), 1085C, 1095C, 1070U (serial no. D517 →), TL7OA, TL80A, TL90A, TL100A, TN85A, TN9
Ventiliatorius81868399MXU 100, 110, 115, 125, 135, MXM 120, 130, 140, Maxxum 100, 110, 115, 125, 140, M 100, 115, 135, 160, 7840, 8240, 8340, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 115A, 1
Ventiliatorius82025804MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Ventiliatorius84278713Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, T8. (Tier 4A) T8.275, T 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B
Ventiliatorius87383688Puma power shift (Tier 3) 165, 180, 195, 210, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, T7000 power shift 7030, 7040, 7050, 7060, T7000 Autocommand 70
Ventiliatorius87516755Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum Garu (Tier 3) 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130, 135, T 6000 (Tier 3) T 6030, 6050
Ventiliatorius87569401JX 55, 65, 75, 85, 450, 480, 540, 640, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 60-65, 70-65, 80-65, 55-66, 55-665, 60-66, 70-66, 80-66, 3010S, 4010S, 5
Termostatas1192530034C 42, 48
Termostatas130100060706C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, 78, 86, 94 up to DBD0010601
Termostatas130100061001C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, 78, 86, 94 up to DBD0010601
Termostatas130100061003C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, 78, 86, 94 up to DBD0010601
Termostatas132000060708CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Termostatas132000060709CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Termostatas132000060726CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Termostatas162000060701CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Termostatas162000060702CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Termostatas1912587Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170
Termostatas1923331Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170
Termostatas218039A1CX 70, 80, 90, 100, MX 80C, 90C, 100C
Termostatas2852154Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170, JX 1070U, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1100U, Maxxum 115, 125
Termostatas2852159JX 1070U, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1100U, Maxxum 115, 125, 140, MXU 100, 115, TN 85A, 95A, TL 80A, 90A, 100A, 115A, TS 100A, 115A
Termostatas2853135Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, TD 5.95, 5.105, 5040, 5050, TS 100, 110, 115, 130
Termostatas2856541Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, TD 5.95, 5.105, 5040, 5050, TS 100, 110, 115, 130
Termostatas2858050Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115
Termostatas299992A1CS 48, 58
Termostatas3059676R92353, 383, 423, 453, 523, 624, 724, 824, 654, 433, 533, 553, 633, 733, 833, 840, 940, 644, 743, 744, 745, 845, 844, 8445
Termostatas3118127R1475
Termostatas3228046R2238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 485, 495, 585, 595, 685, 695, 785, 795, 885, 895, 995
Termostatas3228046R33210, 4210, 3220, 3230, 4230, 4240
Termostatas47616858Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170
Termostatas504078966Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115
Termostatas504096443Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
Termostatas5088484JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100
Termostatas5801582843Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
Termostatas84383461Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, TD 5.95, 5.105, 5040, 5050, TS 100, 110, 115, 130
Termostatas87608577JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100
Termostatas87800824MXM 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190
Termostatas87800842MXM 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190, G 170, 190, 210, 240, M 100, 115, 135, 160, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 8
Termostatas87803664MXM 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190, G 170, 190, 210, 240, M 100, 115, 135, 160, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 8
Termostatas895311H1475
Termostatas98463637JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100, 400, 446, 450, 500, 540, 550, 600, 640, 850, 466, 566, 666, 766, 1300, 480, 580
Termostatas99431512Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
TermostatasB508413C 42, 48
TermostatasJ91050Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
TermostatasJ914310Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
TermostatasJ928639Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
TermostatasK208039238, 250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt