Jaunas detaļas

Jaunas New Holland kombainu detaļas

Meklējat detaļu New Holland kombainam? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: siksnas un spriegotāji, kulšana un tīrīšana, graudu transportēšana un bunkurs, salmu smalcinātājs un ķēdes un zobrati. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Kombaina detaļas: hidrauliskais motors, atloka gultņa korpuss, ķīļsiksna, hidrauliskā šļūtene (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 1004). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Siksnas un spriegotāji475 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Gaisa filtrs, ārējais1000175
Gaisa filtrs, ārējais1001687
Gaisa filtrs, ārējais80410896
Gaisa filtrs, ārējais84057085
Gaisa filtrs, ārējais84057392
Hidrauliskais sūknis1001713
Hidrauliskais sūknis1001850
Hidrauliskais sūknis1003351
Hidrauliskais sūknis427456
Hidrauliskais sūknis80254093
Hidrauliskais sūknis80350236
Hidrauliskais sūknis80350776
Hidrauliskais sūknis80921698
Hidrauliskais sūknis80922872
Hidrauliskais sūknis80922911
Hidrauliskais sūknis86547070
Hidrauliskais sūknis89508558
Hidrauliskais sūknis89509739
Hidrauliskais sūknis89835816
Hidrauliskais sūknis89835876
Vārsts80230056
Ģenerators80364033
Ģenerators80432829
Ģenerators80443634
Ģenerators81540764
Ģenerators81865046
Ģenerators82850750
Ģenerators82850752
Ģenerators84254480
Ģenerators87309963
Ģenerators89501863
Zobrats80230077
Zobrats80230078
Zobrats80353584
Zobrats80356024
Zobrats80417643
Vārpsta1001583
Vārpsta1002004
Vārpsta1002878
Vārpsta1002880
Vārpsta1003429
Vārpsta431784
Vārpsta80330715
Vārpsta80362500
Vārpsta80396750
Vārpsta80398622
Vārpsta80411543
Vārpsta80427456
Vārpsta80431784
Vārpsta80434045
Vārpsta80434047
Vārpsta80455865
Vārpsta80913151
Vārpsta80913153
Vārpsta80919681
Vārpsta80923019
Vārpsta84457079
Vārpsta84817623
Vārpsta84817624
Vārpsta84817628
Vārpsta89513620
Vārpsta89817374
Siksna1000081
Siksna1000154
Siksna1000200
Siksna1000237
Siksna1000243
Siksna1000256
Siksna1000265
Siksna1000328
Siksna1000340
Siksna1000405
Siksna1000555
Siksna1000573
Siksna1000577
Siksna1000593
Siksna1000601
Siksna1000603
Siksna1000625
Siksna1000638
Siksna1000653
Siksna1000657
Siksna1000660
Siksna1000667
Siksna1000680
Siksna1000696
Siksna1000699
Siksna1000700
Siksna1000717
Siksna1000726
Siksna1000750
Siksna1000756
Siksna1000775
Siksna1000785
Siksna1000813
Siksna1000904
Siksna1001135
Siksna1001136
Siksna1001237
Siksna1001288
Siksna1001316
Siksna1001403
Siksna1001410
Siksna1001415
Siksna1001428
Siksna1001489
Siksna1001506
Siksna1001537
Siksna1001581
Siksna1001627
Siksna1001635
Siksna1001644
Siksna1001654
Siksna1001655
Siksna1001679
Siksna1001690
Siksna1001765
Siksna1001823
Siksna1001853
Siksna1001858
Siksna1001876
Siksna1001880
Siksna1001884
Siksna1001946
Siksna1001949
Siksna1001954
Siksna1002006
Siksna1002011
Siksna1002543
Siksna1002547
Siksna1002579
Siksna1002586
Siksna1002588
Siksna1002599
Siksna1002821
Siksna1003323
Siksna1003337
Siksna1003341
Siksna1003349
Siksna1003356
Siksna1003618
Siksna1003662
Siksna1003668
Siksna1003801
Siksna1003838
Siksna1003844
Siksna1003992
Siksna1004139
Siksna1004179
Siksna1330499C1
Siksna230057
Siksna230073
Siksna230168
Siksna242028
Siksna2855452
Siksna323413
Siksna323646
Siksna330204
Siksna330715
Siksna334065
Siksna336784
Siksna337415
Siksna340433279
Siksna340433435
Siksna371222
Siksna378989
Siksna387460
Siksna387469
Siksna395955
Siksna422441
Siksna422731
Siksna424563
Siksna434222
Siksna437033
Siksna439129
Siksna448794
Siksna47434574
Siksna47441074
Siksna47452756
Siksna47487792
Siksna504110424
Siksna624650
Siksna63106
Siksna754423
Siksna7855745
Siksna80063106
Siksna80066232
Siksna80113036
Siksna80186347
Siksna80230041
Siksna80230043
Siksna80230044
Siksna80230046
Siksna80230057
Siksna80230059
Siksna80230060
Siksna80230061
Siksna80230062
Siksna80230064
Siksna80230073
Siksna80230074
Siksna80230076
Siksna80230079
Siksna80230080
Siksna80230101
Siksna80230103
Siksna80230108
Siksna80230151
Siksna80230164
Siksna80247782
Siksna80309087
Siksna80309364
Siksna80320935
Siksna80321559
Siksna80323413
Siksna80323646
Siksna80324391
Siksna80326954
Siksna80328424
Siksna80330204
Siksna80330441
Siksna80333255
Siksna80333347
Siksna80333958
Siksna80334065
Siksna80335258
Siksna80336784
Siksna80337415
Siksna80354115
Siksna80354338
Siksna80356025
Siksna80356913
Siksna80367659
Siksna80371222
Siksna80378989
Siksna80387460
Siksna80387469
Siksna80388280
Siksna80391143
Siksna80393326
Siksna80395955
Siksna80397297
Siksna80397298
Siksna80399058
Siksna80420606
Siksna80421173
Siksna80422281
Siksna80422441
Siksna80422725
Siksna80422731
Siksna80424563
Siksna80427455
Siksna80432642
Siksna80433639
Siksna80433746
Siksna80434046
Siksna80434222
Siksna80437033
Siksna80439496
Siksna80439832
Siksna80440780
Siksna80444935
Siksna80445640
Siksna80447031
Siksna80448794
Siksna80451481
Siksna80605529
Siksna80743877
Siksna80754388
Siksna80754423
Siksna80755808
Siksna80785415
Siksna80792809
Siksna80824175
Siksna80824176
Siksna80824182
Siksna80824518
Siksna80825013
Siksna80825117
Siksna80825399
Siksna80919739
Siksna80921178
Siksna80921330
Siksna824881C1
Siksna84000189
Siksna84000190
Siksna84000191
Siksna84000838
Siksna84004443
Siksna84004444
Siksna84005357
Siksna84005417
Siksna84007307
Siksna84015531
Siksna84015852
Siksna84017742
Siksna84018864
Siksna84019041
Siksna84022715
Siksna84022807
Siksna84023278
Siksna84026668
Siksna84035748
Siksna84036070
Siksna84037815
Siksna84037964
Siksna84038109
Siksna84041094
Siksna84041095
Siksna84045256
Siksna84056168
Siksna84056913
Siksna84057393
Siksna84057482
Siksna84057710
Siksna84057874
Siksna84057914
Siksna84058255
Siksna84058339
Siksna84061279
Siksna84061293
Siksna84061463
Siksna84061465
Siksna84061615
Siksna84072421
Siksna84072772
Siksna84073276
Siksna84073457
Siksna84073933
Siksna84073979
Siksna84074273
Siksna84075345
Siksna84075635
Siksna84075955
Siksna84076421
Siksna84175580
Siksna84175581
Siksna84175582
Siksna84188121
Siksna84191907
Siksna84192753
Siksna84196804
Siksna84238513
Siksna84266080
Siksna84274885
Siksna84281470
Siksna84291570
Siksna84292639
Siksna84292913
Siksna84298895
Siksna84320963
Siksna84334995
Siksna84352807
Siksna84352808
Siksna84353448
Siksna84398996
Siksna84398998
Siksna84432785
Siksna84434260
Siksna84434295
Siksna84435035
Siksna84435248
Siksna84446792
Siksna84449765
Siksna84452112
Siksna84452153
Siksna84491659
Siksna84492392
Siksna84582506
Siksna84589012
Siksna84589013
Siksna84607712
Siksna84607713
Siksna84790244
Siksna84790355
Siksna84790356
Siksna84817621
Siksna84817626
Siksna84817627
Siksna84817631
Siksna84817632
Siksna84817635
Siksna84817636
Siksna84981849
Siksna84991836
Siksna84993120
Siksna84996133
Siksna855064
Siksna86566286
Siksna86566287
Siksna86566606
Siksna86589482
Siksna86596143
Siksna86627796
Siksna86729163
Siksna87023714
Siksna87027209
Siksna87031779
Siksna87053803
Siksna87053804
Siksna87315599
Siksna87319821
Siksna87325684
Siksna87339998
Siksna87397416
Siksna87491779
Siksna87521887
Siksna87527868
Siksna87545651
Siksna87545653
Siksna87546479
Siksna87557181
Siksna87580097
Siksna87580099
Siksna87580100
Siksna87583899
Siksna87583907
Siksna87621086
Siksna87622201
Siksna87628477
Siksna87628478
Siksna87636309
Siksna87676816
Siksna87683178
Siksna87741240
Siksna87758085
Siksna89501182
Siksna89505865
Siksna89506463
Siksna89506748
Siksna89512971
Siksna89513984
Siksna89514310
Siksna89514311
Siksna89514989
Siksna89514990
Siksna89515075
Siksna89515076
Siksna89593400
Siksna89593418
Siksna89593440
Siksna89593464
Siksna89811150
Siksna89811151
Siksna89814069
Siksna89817249
Siksna89817250
Siksna89817439
Siksna89817487
Siksna89817488
Siksna89817548
Siksna89817814
Siksna89818704
Siksna89818705
Siksna89818830
Siksna89818873
Siksna89819509
Siksna89819676
Siksna89831515
Siksna89831571
Siksna89832309
Siksna89832601
Siksna89833619
Siksna89833888
Siksna89835047
Siksna89835120
Siksna89835743
Siksna89837412
Siksna89838606
Siksna89839375
Siksna89850770
Siksna89850782
Siksna919739
Siksna921330
Siksna9502654
Kulšana un tīrīšana199 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļa80280058
Vārpsta365826
Vārpsta387205
Vārpsta391092
Vārpsta428042
Vārpsta446984
Vārpsta80365826
Vārpsta80448041
Vārpsta80448132
Vārpsta84038624
Vārpsta84038625
Vārpsta84038657
Vārpsta84039486
Vārpsta84039487
Vārpsta84334185
Vārpsta89513769
Vārpsta89838870
Gultnis290119
Gultnis290122
Gultnis310049
Gultnis310056
Gultnis310085
Gultnis320082
Gultnis362133
Gultnis443898
Gultnis80362133
Gultnis84057966
Gultnis87624213
Siksna290102
Siksna310045
Siksna391080
Siksna424366
Siksna426717
Siksna447052
Siksna89513752
Skriemelis vai spriegotājs439682
Skriemelis vai spriegotājs439683
Skriemelis vai spriegotājs439739
Skriemelis vai spriegotājs439740
Bukse395394
Bukse444609
Bukse80190068
Bukse80395394
Bukse80398810
Bukse80444609
Bukse84000053
Cita detaļa3037672
Cita detaļa376724
Cita detaļa376725
Cita detaļa376726
Cita detaļa387627
Cita detaļa392459
Cita detaļa439178
Cita detaļa439183
Cita detaļa7672
Cita detaļa80300389
Cita detaļa80376724
Cita detaļa80376725
Cita detaļa80376726
Cita detaļa80387627
Cita detaļa80388818
Cita detaļa80388851
Cita detaļa80388852
Cita detaļa80392459
Cita detaļa80398438
Cita detaļa80398439
Cita detaļa80411995
Cita detaļa80411996
Cita detaļa80411997
Cita detaļa80411998
Cita detaļa80439178
Cita detaļa80439181
Cita detaļa80439182
Cita detaļa80439183
Cita detaļa80441351
Cita detaļa80481487
Cita detaļa80481488
Cita detaļa84077382
Cita detaļa84077401
Cita detaļa84081336
Cita detaļa84081337
Cita detaļa84320021
Cita detaļa84432973
Cita detaļa84432977
Cita detaļa84440367
Cita detaļa84446428
Cita detaļa84981409
Cita detaļa84981411
Cita detaļa87483471
Cita detaļa87617004
Cita detaļa87632187
Cita detaļa87738093
Cita detaļa87752797
Cita detaļa89510423
Cita detaļa89811139
Cita detaļa89838432
Cita detaļa89838433
Cita detaļa89838436
Cita detaļa89838437
Cita detaļa89838438
Cita detaļa89838439
Cita detaļa9835830
Lukturis320033
Ķēde vai tās savienojums359298
Ķēde vai tās savienojums359299
Ķēde vai tās savienojums40241
Ķēde vai tās savienojums40242
Ķēde vai tās savienojums47446314
Ķēde vai tās savienojums47483080
Ķēde vai tās savienojums47483082
Ķēde vai tās savienojums47483243
Ķēde vai tās savienojums47483245
Ķēde vai tās savienojums47483250
Ķēde vai tās savienojums47483252
Ķēde vai tās savienojums47483253
Ķēde vai tās savienojums47483255
Ķēde vai tās savienojums80040241
Ķēde vai tās savienojums80040242
Ķēde vai tās savienojums80040421
Ķēde vai tās savienojums80040424
Ķēde vai tās savienojums80359298
Ķēde vai tās savienojums80359299
Ķēde vai tās savienojums80393236
Ķēde vai tās savienojums80431379
Ķēde vai tās savienojums84000038
Ķēde vai tās savienojums84018391
Ķēde vai tās savienojums84018392
Ķēde vai tās savienojums84018394
Ķēde vai tās savienojums84018395
Ķēde vai tās savienojums84058317
Ķēde vai tās savienojums84058318
Ķēde vai tās savienojums84064202
Ķēde vai tās savienojums84064206
Ķēde vai tās savienojums8432615084326170
Ķēde vai tās savienojums84326168
Ķēde vai tās savienojums84326169
Ķēde vai tās savienojums84437431
Ķēde vai tās savienojums84437432
Ķēde vai tās savienojums84437577
Ķēde vai tās savienojums84437578
Ķēde vai tās savienojums84440036
Ķēde vai tās savienojums84440037
Ķēde vai tās savienojums84441575
Ķēde vai tās savienojums84441576
Ķēde vai tās savienojums84444514
Ķēde vai tās savienojums84444515
Ķēde vai tās savienojums84444618
Ķēde vai tās savienojums84444619
Ķēde vai tās savienojums84444694
Ķēde vai tās savienojums84444695
Ķēde vai tās savienojums84455510
Ķēde vai tās savienojums84455511
Ķēde vai tās savienojums84455630
Ķēde vai tās savienojums84455631
Ķēde vai tās savienojums84455642
Ķēde vai tās savienojums84455643
Ķēde vai tās savienojums84455646
Ķēde vai tās savienojums84455647
Ķēde vai tās savienojums84455653
Ķēde vai tās savienojums84971282
Ķēde vai tās savienojums84971283
Ķēde vai tās savienojums84971285
Ķēde vai tās savienojums8655640787372058
Ķēde vai tās savienojums86556408
Ķēde vai tās savienojums86556409
Ķēde vai tās savienojums86595253
Ķēde vai tās savienojums87283351
Ķēde vai tās savienojums87372056
Ķēde vai tās savienojums87372059
Ķēde vai tās savienojums87495863
Ķēde vai tās savienojums87495864
Ķēde vai tās savienojums87495866
Ķēde vai tās savienojums87495880
Ķēde vai tās savienojums87495881
Ķēde vai tās savienojums87495882
Ķēde vai tās savienojums87595863
Ķēde vai tās savienojums87617006
Ķēde vai tās savienojums89623609
Ķēde vai tās savienojums89623610
Ķēde vai tās savienojums89811141
Ķēde vai tās savienojums89811143
Ķēde vai tās savienojums89811144
Ķēde vai tās savienojums89814649
Ķēde vai tās savienojums89814650
Ķēde vai tās savienojums89814651
Ķēde vai tās savienojums89837255
Ķēde vai tās savienojums89837256
Ķēde vai tās savienojums89837257
Ķēde vai tās savienojums89837399
Ķēde vai tās savienojums89837400
Ķēde vai tās savienojums89850838
Ķēde vai tās savienojums89850839
Nazis vai griešanas detaļa421866
Nazis vai griešanas detaļa84072022
Nazis vai griešanas detaļa84072029
Nazis vai griešanas detaļa84098300
Cilindrs vai tā detaļa753920
Cilindrs vai tā detaļa80753920
Atspere80322270
Pļaujmašīna21 numurs
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Tapa51542.03
Cita detaļa17084.20
Cita detaļa17085.20
Cita detaļa17092.20
Cita detaļa17449.20
Cita detaļa18591.30
Cita detaļa70-050187A
Cita detaļa70-050189A
Cita detaļa70-050190A
Stiprinājuma detaļa103691.07
Stiprinājuma detaļa13961.08
Stiprinājuma detaļa51397.04
Nazis vai griešanas detaļa51624
Nazis vai griešanas detaļa51659
Nazis vai griešanas detaļa51819.04
Nazis vai griešanas detaļa80314439
Nazis vai griešanas detaļa80314440
Nazis vai griešanas detaļa80314441
Nazis vai griešanas detaļa80314442
Nazis vai griešanas detaļa80314444
Nazis vai griešanas detaļa84429103
Kukurūzas adapteris3 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Nazis vai griešanas detaļa322426950
Nazis vai griešanas detaļa322593450
Nazis vai griešanas detaļa84976065
Salmu smalcinātājs34 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Bukse320997850
Bukse320999450
Bukse746732
Bukse80746732
Bukse80746810
Bukse84019615
Bukse84019619
Bukse87378123
Bukse87378124
Nazis vai griešanas detaļa2040837
Nazis vai griešanas detaļa320997650
Nazis vai griešanas detaļa320999350
Nazis vai griešanas detaļa322326450
Nazis vai griešanas detaļa746812
Nazis vai griešanas detaļa746813
Nazis vai griešanas detaļa80743557
Nazis vai griešanas detaļa80746805
Nazis vai griešanas detaļa80746812
Nazis vai griešanas detaļa84019614
Nazis vai griešanas detaļa84065059
Nazis vai griešanas detaļa84068444
Nazis vai griešanas detaļa84437624
Nazis vai griešanas detaļa84437640
Nazis vai griešanas detaļa84441392
Nazis vai griešanas detaļa87318316
Nazis vai griešanas detaļa87384920
Nazis vai griešanas detaļa87618524
Nazis vai griešanas detaļa87653455
Nazis vai griešanas detaļa895165450
Nazis vai griešanas detaļa89815911
Nazis vai griešanas detaļa89833966
Nazis vai griešanas detaļa9516450
Nazis vai griešanas detaļaHF41348
Nazis vai griešanas detaļaHF44443
Graudu transportēšana un bunkurs81 numurs
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļa280066
Sajūga detaļa362801
Sajūga detaļa387759
Sajūga detaļa394363
Sajūga detaļa80280066
Sajūga detaļa80387759
Zobrats420347
Zobrats80417953
Gultnis310046
Gultnis310048
Kardāna krustiņš80417952
Skriemelis vai spriegotājs210087
Skriemelis vai spriegotājs451361
Skriemelis vai spriegotājs80210087
Skriemelis vai spriegotājs80451361
Bukse350114
Bukse80350114
Cita detaļa397856
Cita detaļa397984
Cita detaļa481595
Cita detaļa80393741
Cita detaļa80481595
Cita detaļa84004821
Cita detaļa84005086
Cita detaļa84200068
Cita detaļa87373432
Cita detaļa89835453
Ķēde vai tās savienojums333467
Ķēde vai tās savienojums335681
Ķēde vai tās savienojums423915
Ķēde vai tās savienojums80030006
Ķēde vai tās savienojums80030009
Ķēde vai tās savienojums80030437
Ķēde vai tās savienojums80308278
Ķēde vai tās savienojums80333467
Ķēde vai tās savienojums80335681
Ķēde vai tās savienojums80353439
Ķēde vai tās savienojums80388558
Ķēde vai tās savienojums80393697
Ķēde vai tās savienojums80423639
Ķēde vai tās savienojums80423641
Ķēde vai tās savienojums80423915
Ķēde vai tās savienojums80429215
Ķēde vai tās savienojums84015232
Ķēde vai tās savienojums84017638
Ķēde vai tās savienojums84018672
Ķēde vai tās savienojums84018674
Ķēde vai tās savienojums84022835
Ķēde vai tās savienojums84145229
Ķēde vai tās savienojums84200065
Ķēde vai tās savienojums84437418
Ķēde vai tās savienojums84443928
Ķēde vai tās savienojums84461192
Ķēde vai tās savienojums84461193
Ķēde vai tās savienojums84980072
Ķēde vai tās savienojums84980082
Ķēde vai tās savienojums84980970
Ķēde vai tās savienojums86547123
Ķēde vai tās savienojums87373433
Ķēde vai tās savienojums87538988
Ķēde vai tās savienojums87756006
Ķēde vai tās savienojums87756007
Ķēde vai tās savienojums87756008
Nazis vai griešanas detaļa321074
Nazis vai griešanas detaļa417785
Nazis vai griešanas detaļa447218
Nazis vai griešanas detaļa80321074
Nazis vai griešanas detaļa80392329
Nazis vai griešanas detaļa80417785
Nazis vai griešanas detaļa80421216
Nazis vai griešanas detaļa80447218
Nazis vai griešanas detaļa84075110
Nazis vai griešanas detaļa84980926
Nazis vai griešanas detaļa84981028
Nazis vai griešanas detaļa87283099
Nazis vai griešanas detaļa87283101
Nazis vai griešanas detaļa87757253
Nazis vai griešanas detaļa87757278
Cilindrs vai tā detaļa386947
Cilindrs vai tā detaļa80386947
Cilindrs vai tā detaļa84017439
Ķēdes un zobrati25 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Ķēde vai tās savienojums248235
Ķēde vai tās savienojums80116140
Ķēde vai tās savienojums80248235
Ķēde vai tās savienojums84026974
Ķēde vai tās savienojums84058833
Ķēde vai tās savienojums84058834
Ķēde vai tās savienojums84168065
Ķēde vai tās savienojums84213345
Ķēde vai tās savienojums84230554
Ķēde vai tās savienojums84267064
Ķēde vai tās savienojums84304183
Ķēde vai tās savienojums84434346
Ķēde vai tās savienojums84443831
Ķēde vai tās savienojums84448828
Ķēde vai tās savienojums84558292
Ķēde vai tās savienojums84574555
Ķēde vai tās savienojums84981073
Ķēde vai tās savienojums86566790
Ķēde vai tās savienojums86579625
Ķēde vai tās savienojums86579626
Ķēde vai tās savienojums87484567
Ķēde vai tās savienojums87526099
Ķēde vai tās savienojums87526100
Ķēde vai tās savienojums87757533
Ķēde vai tās savienojums87757537
Citas detaļas166 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļa80362801
Sajūga detaļa80692112
Zobrats334975
Zobrats395347
Vārpsta320816
Vārpsta434909
Vārpsta740844
Vārpsta80320816
Vārpsta80434909
Vārpsta80740844
Vārpsta87691794
Gultnis309321
Gultnis320043
Gultnis324799
Gultnis350563
Gultnis354124
Gultnis354784
Gultnis80333963
Gultnis80333967
Gultnis80350563
Gultnis80354124
Gultnis80354413K1
Gultnis80354784
Gultnis80356924
Gultnis80424096
Gultnis80748223
Blīvslēgs vai blīvgredzens80354121
Siksna350623
Siksna350624
Siksna375031
Siksna747972
Siksna80375031
Siksna80440661
Siksna80747972
Siksna80753809
Siksna89819916
Skriemelis vai spriegotājs325752
Skriemelis vai spriegotājs334970
Skriemelis vai spriegotājs80325752
Skriemelis vai spriegotājs80334970
Skriemelis vai spriegotājs80921755
Bukse709063
Bukse84362468
Tapa374892
Tapa80374892
Tapa80747861
Tapa847547
Cita detaļa1016288
Cita detaļa12885518
Cita detaļa19M8425
Cita detaļa206196M1
Cita detaļa309169
Cita detaļa320817
Cita detaļa320843
Cita detaļa334017
Cita detaļa334972
Cita detaļa338338
Cita detaļa338925
Cita detaļa338948
Cita detaļa354365
Cita detaļa354785
Cita detaļa354786
Cita detaļa354787
Cita detaļa356818
Cita detaļa356819
Cita detaļa374083
Cita detaļa375030
Cita detaļa386753
Cita detaļa422654
Cita detaļa47769576
Cita detaļa482769
Cita detaļa65474
Cita detaļa66062408
Cita detaļa740351
Cita detaļa740591
Cita detaļa743669
Cita detaļa747862
Cita detaļa800065474
Cita detaļa80309169
Cita detaļa80320843
Cita detaļa80334016
Cita detaļa80334972
Cita detaļa80338925
Cita detaļa80338948
Cita detaļa80354785
Cita detaļa80354787
Cita detaļa80356818
Cita detaļa80356819
Cita detaļa80374083
Cita detaļa80375030
Cita detaļa80377845
Cita detaļa80381057
Cita detaļa80386753
Cita detaļa80433415
Cita detaļa80435428
Cita detaļa80458658
Cita detaļa80740591
Cita detaļa80740600
Cita detaļa80747862
Cita detaļa80747864
Cita detaļa80753862
Cita detaļa80918222
Cita detaļa84017247
Cita detaļa84429102
Cita detaļa84819427
Cita detaļa84819428
Cita detaļa85000175
Cita detaļa850123
Cita detaļa87389510
Cita detaļa87538871
Cita detaļa87663841
Cita detaļa89501806
Cita detaļa89513022
Cita detaļa89815614
Cita detaļa9501697
Cita detaļa9513490
Cita detaļa9833653
Blīve vai blīvju komplekts354783
Blīve vai blīvju komplekts354791
Blīve vai blīvju komplekts80354783
Lukturis333346
Lukturis80333346
Lukturis80740603
Lukturis84286806
Nazis vai griešanas detaļa01159508011590
Nazis vai griešanas detaļa326896
Nazis vai griešanas detaļa365110F
Nazis vai griešanas detaļa365111
Nazis vai griešanas detaļa365112
Nazis vai griešanas detaļa384358
Nazis vai griešanas detaļa46436
Nazis vai griešanas detaļa80046436
Nazis vai griešanas detaļa80309197
Nazis vai griešanas detaļa80322481
Nazis vai griešanas detaļa80326896
Nazis vai griešanas detaļa80365110
Nazis vai griešanas detaļa803651112
Nazis vai griešanas detaļa80365112
Nazis vai griešanas detaļa80384357
Nazis vai griešanas detaļa80384358
Nazis vai griešanas detaļa84073333
Nazis vai griešanas detaļa84433779
Nazis vai griešanas detaļa84435879
Nazis vai griešanas detaļa84543491
Nazis vai griešanas detaļa86630786
Nazis vai griešanas detaļa86630787
Nazis vai griešanas detaļa87517382
Nazis vai griešanas detaļa87728899
Nazis vai griešanas detaļa87728905
Nazis vai griešanas detaļa87736075
Nazis vai griešanas detaļa89326896
Nazis vai griešanas detaļa89837027
Nazis vai griešanas detaļa89838318
Cilindrs vai tā detaļa350504
Cilindrs vai tā detaļa80353026
Cilindrs vai tā detaļa80353027
Cilindrs vai tā detaļa84247303
Cilindrs vai tā detaļa84247304
Cilindrs vai tā detaļa84247305
Cilindrs vai tā detaļa84320873
Cilindrs vai tā detaļa84320874
Cilindrs vai tā detaļa84440632
Cilindrs vai tā detaļa84814268
Cilindrs vai tā detaļa84814270
Cilindrs vai tā detaļa89819350
Cilindrs vai tā detaļa89819915

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt