Jaunas detaļas

Jaunas kombainu detaļas

Meklējat detaļu kombainam? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: siksnas un spriegotāji, salmu smalcinātājs, kulšana un tīrīšana, pļaujmašīna un kukurūzas adapteris. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Kombaina detaļas: hidrauliskais motors, atloka gultņa korpuss, ķīļsiksna, hidrauliskā šļūtene (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

Kombainu detaļas pēc markas

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 316). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Siksnas un spriegotāji102 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Gaisa filtrs, ārējaisD41925000
Gaisa filtrs, ārējaisD41990013
Hidrauliskais sūknisD41909000
Hidrauliskais sūknisD41912300
Hidrauliskais sūknisD41930300
Hidrauliskais sūknisD41991100
Hidrauliskais sūknisD41991600
VārpstaD41935700
VārpstaD41937800
VārpstaD41939300
VārpstaD41979400
VārpstaD41979600
VārpstaD41987600
VārpstaD41990061
Siksna10VX00A
Siksna84021488
Siksna99.060268-5000
Siksna99.060631-1505
Siksna99.060663-1005
SiksnaD41925200
SiksnaD41927800
SiksnaD41928100
SiksnaD41928900
SiksnaD41929000
SiksnaD41929400
SiksnaD41930200
SiksnaD41933700
SiksnaD41934600
SiksnaD41934800
SiksnaD41935900
SiksnaD41950100
SiksnaD41950200
SiksnaD41950400
SiksnaD41953700
SiksnaD41963800
SiksnaD41964300
SiksnaD41978000
SiksnaD41978100
SiksnaD41978300
SiksnaD41978400
SiksnaD41978800
SiksnaD41978900
SiksnaD41979000
SiksnaD41979100
SiksnaD41979800
SiksnaD41979900
SiksnaD41980300
SiksnaD41980500
SiksnaD41980900
SiksnaD41981000
SiksnaD41981100
SiksnaD41981200
SiksnaD41981500
SiksnaD41981600
SiksnaD41982000
SiksnaD41982100
SiksnaD41982200
SiksnaD41982300
SiksnaD41982400
SiksnaD41982500
SiksnaD41982600
SiksnaD41983300
SiksnaD41983500
SiksnaD41983600
SiksnaD41983800
SiksnaD41983900
SiksnaD41984100
SiksnaD41984300
SiksnaD41985400
SiksnaD41985600
SiksnaD41985900
SiksnaD41986100
SiksnaD41986300
SiksnaD41986500
SiksnaD41987300
SiksnaD41987900
SiksnaD41988000
SiksnaD41990001
SiksnaD41990007
SiksnaD41990011
SiksnaD41990045
SiksnaD41990048
SiksnaD41990049
SiksnaD41990050
SiksnaD41990053
SiksnaD41990054
SiksnaD41990055
SiksnaD41990057
SiksnaD41990059
SiksnaD41990063
SiksnaD41990064
SiksnaD41990069
SiksnaD41990200
SiksnaD41991700
SiksnaD41992700
SiksnaD41993000
SiksnaD41993100
SiksnaD41993400
SiksnaD41994300
SiksnaD41994900
SiksnaD41998800
SiksnaD41998900
Kulšana un tīrīšana19 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
VārpstaD28281247
GultnisD28282479
GultnisD28430010
GultnisLA321130450
GultnisLA322245250
Skriemelis vai spriegotājsD28480101
BukseD28450420
BukseD28480268
BukseD28480874
Cita detaļaD28080861
Cita detaļaD28080862
Cita detaļaD28380087
Cita detaļaD28380088
Cita detaļaD28480099
Cita detaļaD28480100
Cita detaļaD28480265
Cita detaļaD28482054
Cita detaļaD41616000
Cita detaļaD45698800
Pļaujmašīna13 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Tapa14548
Cita detaļa70-049417A
Cita detaļa70-049418A
Cita detaļa70-049538A
Cita detaļa70-050220B
Cita detaļa70-050221B
Nazis vai griešanas detaļa52474
Nazis vai griešanas detaļa84433815
Nazis vai griešanas detaļa84435370
Nazis vai griešanas detaļa84435371
Nazis vai griešanas detaļa84435373
Nazis vai griešanas detaļa84435374
Nazis vai griešanas detaļa84571659
Kukurūzas adapteris5 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Gultnis032030
Gultnis501063
Nazis vai griešanas detaļa032012
Nazis vai griešanas detaļa502356
Nazis vai griešanas detaļa502357
Salmu smalcinātājs34 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Bukse1322242C1EP8
Bukse193361A1
Bukse1994758C2
Bukse1994760C4
Bukse322331350
Bukse71424347
Bukse7558740
Bukse7558750
Bukse84433270
BukseD49074600
Cita detaļa1322242C1
Nazis vai griešanas detaļa0025006
Nazis vai griešanas detaļa00679060
Nazis vai griešanas detaļa0600172
Nazis vai griešanas detaļa0600174
Nazis vai griešanas detaļa0600300
Nazis vai griešanas detaļa0652940
Nazis vai griešanas detaļa13222233C2
Nazis vai griešanas detaļa1322233C2
Nazis vai griešanas detaļa185501
Nazis vai griešanas detaļa190232
Nazis vai griešanas detaļa190780
Nazis vai griešanas detaļa228478
Nazis vai griešanas detaļa322330550
Nazis vai griešanas detaļa49019000
Nazis vai griešanas detaļa7368720
Nazis vai griešanas detaļa7557840
Nazis vai griešanas detaļa84440413
Nazis vai griešanas detaļaD49005700
Nazis vai griešanas detaļaD49017800
Nazis vai griešanas detaļaD49018300
Nazis vai griešanas detaļaD49018900
Nazis vai griešanas detaļaD49062900
Nazis vai griešanas detaļaHF40151
Citas detaļas143 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Devējs vai slēdzisD28284259
Devējs vai slēdzisD28284260
ZobratsD28284081
ZobratsD28284291
ZobratsD28284309
Gultnis025115Grainstar 2005, HV 540 (Claas, Deutz Fahr, Fendt, John Deere, Laverda, Massey Ferguson, New Holland), HV 600 (Case IH, Claas, Deutz Fahr
Gultnis28281236D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
Gultnis391057X1
Gultnis71416424
GultnisD28200150
GultnisD28250585D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
GultnisD28251831
GultnisD28260314D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
GultnisD28283060
GultnisD28680117
GultnisD28680132
GultnisD41715600
GultnisLA322843750L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
GultnisLA89503888L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Stūres stienis vai tā uzgalis6700980
Bukse264067M1
Cita detaļa1001440
Cita detaļa10175
Cita detaļa10181
Cita detaļa10616L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļa14929
Cita detaļa14990
Cita detaļa16500.01L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa16588
Cita detaļa16589
Cita detaļa1723858M91L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa1723866M91L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa1X696
Cita detaļa228392M1
Cita detaļa321023250L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa420277301
Cita detaļa595157870
Cita detaļa609993M91
Cita detaļa6102723
Cita detaļa6102944
Cita detaļa626011Triflex 2012 (John Deere, New Holland), Triflex 2013 (John Deere, New Holland), Triflex 2014 (John Deere, New Holland), Grainstar 2005
Cita detaļa6262951
Cita detaļa6262991
Cita detaļa635140Triflex 2012 (John Deere, New Holland), Triflex 2013 (John Deere, New Holland), Triflex 2014 (John Deere, New Holland), Grainstar 2005
Cita detaļa640590M91
Cita detaļa6484070
Cita detaļa6701201
Cita detaļa6762492
Cita detaļa70-049982
Cita detaļa70-049983
Cita detaļa71386906L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa80320817L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa80740352L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa84000121L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļa89508376L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaA013G
Cita detaļaA013H
Cita detaļaA013J
Cita detaļaAS-100L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaAS-112L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaAS-120L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaAS-121
Cita detaļaAS-127
Cita detaļaASK-100L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaASK-112L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaASK-120L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaASK-121
Cita detaļaASK-127
Cita detaļaASX-100L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaASX-112L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaASX-120L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaASX-121
Cita detaļaASX-127
Cita detaļaD19040200
Cita detaļaD25200899
Cita detaļaD26733955L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaD26734201L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaD28230463
Cita detaļaD28250566D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
Cita detaļaD28250931
Cita detaļaD28250932
Cita detaļaD28260226
Cita detaļaD28260362
Cita detaļaD28260531
Cita detaļaD28260535
Cita detaļaD28274011
Cita detaļaD28280027D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
Cita detaļaD28283815
Cita detaļaD28283934
Cita detaļaD28660005
Cita detaļaD28680130
Cita detaļaD28680276
Cita detaļaD41306100
Cita detaļaD41306200
Cita detaļaD44102900
Cita detaļaD44104500
Cita detaļaD44104600
Cita detaļaD44104700
Cita detaļaD45903400
Cita detaļaD45904300
Cita detaļaD49040200L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaD49040300
Cita detaļaD49040400
Cita detaļaD49040600
Cita detaļaD49040800
Cita detaļaD49040900L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaD49040901L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaGR-220
Cita detaļaLA321023250L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaLA322709650L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaLA322843850L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Cita detaļaSK-220
Lukturis209023025L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļa10966L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Nazis vai griešanas detaļa146503M2
Nazis vai griešanas detaļa206195M1
Nazis vai griešanas detaļa206236M1
Nazis vai griešanas detaļa210985M1
Nazis vai griešanas detaļa261431M1
Nazis vai griešanas detaļa322638M1
Nazis vai griešanas detaļa391493X1
Nazis vai griešanas detaļa412382M1
Nazis vai griešanas detaļa417292M91
Nazis vai griešanas detaļa4201000045810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļa420100046L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Nazis vai griešanas detaļa42010045L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Nazis vai griešanas detaļa443003
Nazis vai griešanas detaļa6112031
Nazis vai griešanas detaļa6112081
Nazis vai griešanas detaļa6113160
Nazis vai griešanas detaļa6762341
Nazis vai griešanas detaļa6762353
Nazis vai griešanas detaļa6762354
Nazis vai griešanas detaļaD28274007
Nazis vai griešanas detaļaD28283011
Nazis vai griešanas detaļaD28284094
Nazis vai griešanas detaļaD44100000
Nazis vai griešanas detaļaD44103700
Nazis vai griešanas detaļaD44103800
Nazis vai griešanas detaļaD44104000
Nazis vai griešanas detaļaD44120000
Nazis vai griešanas detaļaLA322702850L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Nazis vai griešanas detaļaLA322702950L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt