Naujos dalys

Naujos Valtra ir Claas traktorių dalys

Ieškote dalies Valtra ir Claas traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: variklis, aušinimas ir išmetimas, sankaba ir frikciniai diskai, kabina, stiklai ir apšvietimas ir vairo mechanizmas ir traukės. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Traktoriaus dalys: sankabos komplektas, hidraulinis cilindras, kabinos oro filtras, hidraulinių greitųjų movų pora (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 582). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Transmisija ir pavarų dėžė20 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Sinchronizatorius32481300Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, Mega 8000, 8100
SinchronizatoriusV32481010Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, Mega 8000, 8100
KrumpliaratisV31725800Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
KrumpliaratisV31726010Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
KrumpliaratisV31782600Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
KrumpliaratisV70044800Mezzo 6600, Mega 8100
KrumpliaratisV70044900Mezzo 6600, Mega 8100
VelenasACV0106720Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
VelenasF824100320230S 230, 240, 260, 280
VelenasV30324300205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665
VelenasV31725920Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
VelenasV31725930Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
VelenasV32002400Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, Mega 8000
VelenasV32241610Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, N 91, 101, 111
VelenasV35035700S 230, 240, 260, 280
VelenasV70031500Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, Mega 8000
Kita dalis835328783Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8150, 8200, 8450, 8550, 8750, 6250Hi, 6350Hi
Kita dalis836117378Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8150, 8200, 8450, 8550, 8750, 6250Hi, 6350Hi
Kita dalis836117970205, 305, 405, 315, 415, 255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, A A65, A72, A75, A82, A83, A85, A92, A93, A95
Kita dalisV836659026S232, S233, S262, S263, S274, S292, S293, S294, S322, S323, 5324, 5352, S353, 5354, 5374
Sankaba ir frikciniai diskai56 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Stabdžių dalisV661911700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Sankabos dalis32043110255, 305, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 655, 656, 865
Sankabos dalis6318840Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435
Sankabos dalis643605.1Dominator 68, 78, 86, 88
Sankabos dalis6499330Dominator 108 from machine no. 09400751
Sankabos dalis957435996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Sankabos dalisV33031400Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, N91, 101
Sankabos dalisV33031410Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, N91, 101
Sankabos dalisV33326900Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hi
Sankabos dalisV90009100Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hi
Sankabos krepšelis000007510071Columbus, Comet, Cosmos, Corsar, Europa, Mercur, Compact 25, 30
Sankabos krepšelis300493505, 605, 705
Sankabos krepšelis303429855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sankabos krepšelis30342900855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sankabos krepšelis307543255, 355, 365, 405, 415, 455, 305 (up to model year 12.95), 365, 465, 565, 665, 765 (from model year 1.96), 600, 800
Sankabos krepšelis30754320255, 355, 365, 405, 415, 455, 305 (up to model year 12.95), 365, 465, 565, 665, 765 (from model year 1.96), 600, 800
Sankabos krepšelis309607255, 355, 365, 405, 415, 455, 305 (up to model year 12.95), 365, 465, 565, 665, 765 (from model year 1.96), 600, 800
Sankabos krepšelis325927855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sankabos krepšelis328314Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mezzo 8200, 8400
Sankabos krepšelis32831400Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mezzo 8200, 8400
Sankabos krepšelis3482012211855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sankabos krepšelis37056050001Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sankabos krepšelis6094252Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680
Sankabos krepšelis609426.0Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680
Sankabos krepšelis6094261Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680
Sankabos krepšelis6799951Dominator 56, 66, 68, 76, 78 S
Sankabos krepšelis707465Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sankabos krepšelis707487Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sankabos krepšelis7126110Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sankabos krepšelis718021505, 605, 705
Sankabos krepšelis7890671Compact 25, 30
Išminimo guolis000006498600Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Išminimo guolis000007510110Columbus, Comet, Cosmos, Corsar, Europa, Mercur, Compact 25, 30
Išminimo guolis0007126130Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434
Išminimo guolis01266383Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435, D
Išminimo guolis2394630Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Išminimo guolis31597300855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 8200, 8400, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mezzo
Išminimo guolis582970255, 305, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 655, 656, 865
Išminimo guolis582990255, 305, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 655, 656, 865
Išminimo guolis6094211Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680, Dominator 108 from machine no. 09400751
Išminimo guolis6316630Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435, Dominator 56, 66, 68, 76, 78 S, Dominator 68, 78, 86, 88
Išminimo guolis6550432Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435
Išminimo guolisAL66088855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 8200, 8400, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750
Išminimo guolisAL71222855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 8200, 8400, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750
Išminimo guolisK19177996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Išminimo guolisK620153996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Guolis2389991Dominator 56, 66, 68, 76, 78 S, Dominator 68, 78, 86, 88, Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680, Dominator 108 from machine no. 09400751
GuolisK19167996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Kita dalisV32618700Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Kita dalisV353035008050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hі, T T120, T121, T130, T131, T132, T133, T140, T150, T151, T152, T153
Kita dalisV356524008050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hі, T T120, T121, T130, T131, T132, T133, T140, T150, T151, T152, T153
Kita dalisV666230700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Kita dalisV691210700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Kita dalisV70022810Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Kita dalisV70029600Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Cilindras arba jo dalisV30181510505, 605, 655, 705, 755, 805, 855, 905, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150
Stabdžiai27 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulikos remonto komplektas31418100Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Hidraulikos remonto komplektasV30418100Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Hidraulikos remonto komplektasV319753006000, 6100, 6300, 6400, 6600, 8000, 8100, 8200, 8400
Stabdžių dalis583331500, 502, 504, 602, 604
Stabdžių dalis820230900, 1100, 1102, 1103, 1203
Stabdžių dalisMV34421600600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 92, 95
Stabdžių dalisV30181500Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Stabdžių dalisV30294600Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Stabdžių dalisV30294610Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Stabdžių dalisV30418200Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Stabdžių dalisV31747220Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
Stabdžių dalisV33224200600, 700, 800, 865, 900, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A95
Stabdžių dalisV34362000600, 700, 800, 900, A A72, A75, A83, A85, A92, A93, A95
Stabdžių dalisV35133910600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 91, 95, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 131, 141, T 121, 131, 132, 152
Stabdžių dalisV35133920600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 91, 95, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 131, 141, T 121, 131, 132, 152
Stabdžių dalisV35669500600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 91, 95, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 131, 141, T 121, 131, 132, 152
Stabdžių dalisV36790600T T151, T153, T161, T162, T163, T171, T172, T173, T182, T183, T191, 7193, T202, T203, T213
Stabdžių dalisV36790610T T151, T153, T161, T162, T163, T171, T172, T173, T182, T183, T191, 7193, T202, T203, T213
Stabdžių dalisV36798900N N93, N103.4, N103, N113, N122, N123, N142, N143, N163, T T132, T133, T151, T152, T153, T161, T162, T163, T171
Stabdžių dalisV36798910N N93, N103.4, N103, N113, N122, N123, N142, N143, N163, T T132, T133, T151, T152, T153, T161, T162, T163, T171
Stabdžių dalisV37835400N N93, N103.4, N103, N113, N122, N123, N142, N143, TT132, T133, T152
Stabdžių dalisV37893900A A83, A93, N N82, N92, N101, N103, N111, N121, N122, N141, N142, T T121, T131, T132, T152
Stabdžių dalisV663241700, 900
Skriemulys arba įtempėjasV412810: 6650Hі, 6750Hi, 6850Hi, 8050Hi, 8150Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, Mezzo: 6600, 6800, Mega 8050
Skriemulys arba įtempėjasV412960: 6650Hі, 6750Hi, 6850Hi, 8050Hi, 8150Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, Mezzo: 6600, 6800, Mega 8050
Kita dalis813140700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Kita dalisV36753300Mezzo: 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega: 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750,: 6250Hi
Hidraulika20 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kėlimo cilindro dalis0521609001600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609005600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609009600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609013600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609019600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609021600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609022600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609053600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609054600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609062600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609063600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kėlimo cilindro dalis0521609064600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Kita dalis30225110
Siurblys30225120
Siurblys31852330
Siurblys32863100
Siurblys33561800
Siurblys33564400
SiurblysK17306
SiurblysK17307
Vairo mechanizmas ir traukės37 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Vairo traukė arba jos antgalis30002200505, 605, 705, 805
Vairo traukė arba jos antgalis30405210505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4
Vairo traukė arba jos antgalis30405610505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4
Vairo traukė arba jos antgalis31059900205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415
Vairo traukė arba jos antgalis31372400205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415
Vairo traukė arba jos antgalis31798510205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415, 600, 700, 800, 900, 505, 605, 655, 705, 755, 805, 905, 615, 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
Vairo traukė arba jos antgalis31798600505, 605, 655, 705, 755, 805, 905, 615, 6250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, T 120, 130, 140, 160, 170, 190
Vairo traukė arba jos antgalis31798610505, 605, 655, 705, 755, 805, 905, 615, 6250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 6250HI, 6350HІ, 6550HІ, 6650HІ, 6850HI, 8050HІ, 8150HІ, 8350
Vairo traukė arba jos antgalis318822006250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550
Vairo traukė arba jos antgalis318822106250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 6250HI, 6350HІ, 6550HІ, 6650HІ, 6850HI, 8050HІ, 8150HI, 8350HІ, 8450HІ, 8550HІ, 8950HІ
Vairo traukė arba jos antgalis31952500205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415, 600, 700, 800, 900
Vairo traukė arba jos antgalis3240540various
Vairo traukė arba jos antgalis5705915various
Vairo traukė arba jos antgalis58527033, 359, 361, 500, 565
Vairo traukė arba jos antgalis58529033, 359, 361, 500, 565
Vairo traukė arba jos antgalis609404502, 503, 602, 604, 305, 405
Vairo traukė arba jos antgalis609408502, 503, 602, 604, 305, 405
Vairo traukė arba jos antgalis609409502, 503, 602, 604, 305, 405
Vairo traukė arba jos antgalis688911505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Vairo traukė arba jos antgalis698930700, 702, 900, 910, 1100, 1110, 1102
Vairo traukė arba jos antgalis720885505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Vairo traukė arba jos antgalis720886505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Vairo traukė arba jos antgalis821030700, 702, 900, 910, 1100, 1110, 1102
Vairo traukė arba jos antgalis827480700, 702, 900, 910, 1100, 1110, 1102, 505, 605, 705, 805
Vairo traukė arba jos antgalis827482505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Vairo traukė arba jos antgalis84335433885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1200, 1210, 1212 , 1290, 1294, 1390, 1394, 1410, 1412, 1490
Vairo traukė arba jos antgalisK207721885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1200, 1210, 1212 , 1290, 1294, 1390, 1394, 1410, 1412, 1490
Vairo traukė arba jos antgalisK2628521210, 1410, 1212, 1412, 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1394, 1494, 1594
Vairo traukė arba jos antgalisK2628531210, 1410, 1212, 1412, 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1394, 1494, 1594
Vairo traukė arba jos antgalisK923766885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1200, 1210, 1212 , 1290, 1294, 1390, 1394, 1410, 1412, 1490
Vairo traukė arba jos antgalisK965269990, 995, 996, 1290, 1390, 1490
Vairo traukė arba jos antgalisK965270990, 995, 996, 1290, 1390, 1490
Vairo traukė arba jos antgalisV34051500100X, 110X,120X, 6200, 6200HLS, 6250HI, 6300, 6300LS, 6350HI, 6400, 6400LS, 6550HI, 6600, 6600E, 6650HI, 6750HI, 6800, 680OLS
KaištisV34051700100X, 110X,120X, 6200, 6200HLS, 6250HI, 6300, 6300LS, 6350HI, 6400, 6400LS, 6550HI, 6600, 6600E, 6650HI, 6750HI, 6800, 680OLS
Kita dalis31059800205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415
Kita dalis317985206000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250HI, 6350HІ, 6550HІ, 6650HІ, 6850HI, 8050HІ, 8150HІ, 8350HІ, 8450HI, 8550HI, 8950HІ, T 120, 130
Kita dalis3240530
Elektros įranga10 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Žibintas30100200
Žibintas30260801
Žibintas31636900
Žibintas31636910
Žibintas601360
Žibintas674230
Žibintas784482
ŽibintasF33899641
ŽibintasV31540600
ŽibintasV31540700
Variklis217 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
FiltrasACP0405920Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
FiltrasACP0594170Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
FiltrasACW1954320S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
FiltrasV837062993S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
VožtuvasACP0152450A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, 115, 125, 135, G105, G115, G125, G135, N142, N93
VožtuvasACW1796900A74, A84, A94, A75, A85, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VožtuvasV836012841255, 305 (engine no. 656316), 355, 365, 405 (engine no. 656316), 455, 555, 565, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A75, Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi
VožtuvasV836646356255, 355, 455, 555, 365, 665, 865, 6100, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8400, 8200
VožtuvasV836646357255, 355, 455, 555, 365, 665, 865, 6100, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8400, 8200
VožtuvasV836646360255, 305 (engine no. 656316), 355, 365, 405 (engine no. 656316), 455, 555, 565, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A75, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8
VožtuvasV836647601255, 355, 455, 555, 365, 665, 865, 6100, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8400, 8200
VožtuvasV836667243A72, A75, A82, A83, A85, A92, A93, A95, T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190
VožtuvasV836746362Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750Hі, 6850Hі, X100, 110, 120, Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi, 6350
VožtuvasV836767244A 82, 92, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 122, 141
VožtuvasV836847496Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hi
VožtuvasV836867048S233, S263, S274, S293, S294
VožtuvasV836867391A74, A84, A94, A75, A85, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VožtuvasV836867753A74, A84, A94, A75, A85, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VožtuvasV837067881A74, A84, A94, A75, A85, A95
VožtuvasV837069002A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, 115, 125, 135, G105, G115, G125, G135, N142, N93
VožtuvasV837069003A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, 115, 125, 135, G105, G115, G125, G135, N142, N93
VožtuvasV837070128A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VožtuvasV837073749A74, A84, A94, A75, A85, A95
VožtuvasV837079433N104, N114, N123, N124, N143, N163, T163, T173, T183, T193, 1203, 1213, T154, T194, 1234, S233, S263, S293, S323, 5353, S294, S374
VožtuvasV837079459S233, S263, S274, S293, S294
VožtuvasV837079623A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135, N93, N103.4
VožtuvasV837079834N93, N103.4, N103, N113, T133, T153
VožtuvasV837086083S233, S263, S274, S293, S294
Daviklis arba jungiklisACV0079360Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
Daviklis arba jungiklisACV022168AN3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213
Daviklis arba jungiklisACW1305320Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
Daviklis arba jungiklisACW1805880G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Daviklis arba jungiklisACW1813980G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Daviklis arba jungiklisACW1814020Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (t
Daviklis arba jungiklisACW2167060G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Daviklis arba jungiklisACX2480970G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Daviklis arba jungiklisACX248097AG105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Daviklis arba jungiklisACX2983180N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353
Daviklis arba jungiklisLA837069410A83, A93, N101, N111, N121, N122, N141, N142, S232, S262, S292, S322, S352
Daviklis arba jungiklisV837069410A83, A93, N101, N111, N121, N122, N141, N142, S232, S262, S292, S322, S352
Daviklis arba jungiklisV837073309N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
Daviklis arba jungiklisV837073768Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
Daviklis arba jungiklisV837073770N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353
Daviklis arba jungiklisV837079434N93, N103.4, N103, N104, N113, N114, N123, N124, N143, N163, T133, T153, T163, T173, T183, T193, 1203, 1213, T154, T194, 1234, S233, S263, S293, S323, 5353, S29
Daviklis arba jungiklisV837079599N93, N103.4, N103, N104, N113, N114, N123, N124, N143, N163, T133, T153, T163, T173, T183, T193, 1203, 1213, T154, T194, 1234, S233, S263, S293, S323, 5353, S29
Daviklis arba jungiklisV837079833N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175, T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, T145, T155, T175, T195, T215
Daviklis arba jungiklisV837084094Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
VelenasV614105880205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VelenasV614500002205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VelenasV836647314A75N
VelenasV836673387205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VelenasV836752303665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VelenasV836752509665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VelenasV836773381665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VelenasV8368522818850Hi, 8950Hi, T170
VelenasV837074344665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VelenasV837079705205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VelenasV837081276A104, A114, A124, A134, A105, A115
VelenasV837091172205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
GuolisV836110552255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, T170 (only installed with CR en
GuolisV836119457A75N
GuolisV836179781T133, 1153, 1173, T193, 1213 T144, 1154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, 1235, 1255
GuolisV836655514255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A74, A84, A94, A104, A114, A124
GuolisV836840944T170 (only installed with CR engine), T180 (only installed with CR engine), T190 (only installed with CR engine), T133, 1153, 1173, T193, 1213 T144, 1154, T174
GuolisV837091164A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135, A74, A84, A94, A75, A95, A104, A114, A124, A134, A10
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV614603540205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV6147036266200, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836017927205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836640073600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE), A85 (engine type: 420DSRE), A95 (engine type: 420DSRE)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836640126600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE), A85 (engine type: 420DSRE), A95 (engine type: 420DSRE)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836647502255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →), 600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836647503255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →), 600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836673191600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE), A85 (engine type: 420DSRE), A95 (engine type: 420DSRE)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836855446S233, S263, S274, S293, S294
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836855447S233, S263, S274, S293, S294
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV837073785N3 123, 143, 163, N4 104, 114, 124, S3 233, 263, 293, 323, 353, S4 (Tier 4F / Stage V) 274, 294, 324, 354, 374
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV837091050N3 123, 143, 163, N4 104, 114, 124, S3 233, 263, 293, 323, 353, S4 (Tier 4F / Stage V) 274, 294, 324, 354, 374, N134, N154, N174, N135, N155, N175, T144, T154
KaištisV836646204255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A75N, 8850Hi, 8950Hi, T170
KaištisV836859104255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 655, 700, 800, 865, 900, 6250Hі, 6350Hі, 6650Hі, 6750Hі, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі
KaištisV836864141255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A75N
KaištisV837069025A 72, 82, 93, 92, 93, N 82, 91, 93, 101, 103, 103.4, 111, 113, 121, 122, 123, 141, 142, 143, 163, S 232, 233, 262, 263, 274, 292
KaištisV837073571A 72, 82, 93, 92, 93, N 82, 91, 93, 101, 103, 103.4, 111, 113, 121, 122, 123, 141, 142, 143, 163, S 232, 233, 262, 263, 274, 292
TrosasV32095900205, 305, 365, 405, 465, 505, 600, 605, 665, 700, 705, 805, 865, 900, 905, Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
TrosasV32433810Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
TrosasV70017100205, 305, 365, 405, 465, 505, 600, 605, 665, 700, 705, 805, 865, 900, 905, Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
ŽarnaACV0119420T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŽarnaACV011942AT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŽarnaACV011942BT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŽarnaACV011942CT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŽarnaACV0119430T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŽarnaACV011943AT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŽarnaACV0241470N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
ŽarnaACV0278820N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
ŽarnaACV027882AN104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
ŽarnaV34040600T140, T150, T160, T170, T180, T190, S230, S240, S260, S280
ŽarnaV34581500T140 (serial no. → N28115), T160 (serial no. → N28115), T170 (serial no. N28115)
ŽarnaV34581700T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191, T132, T152, T162, T172, T182, 1202, T153, T163, T173
ŽarnaV34581710T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191, T132, T152, T162, T172, T182, 1202, T153, T163, T173
ŽarnaV34581900T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191
ŽarnaV34581910T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191
ŽarnaV36465400T160, T170, T180, T190, T121, T131, T132, T151, T161, T171, T191, T152, T162, T172, T182, T202
ŽarnaV8361199923655, 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →), 465, 565, 865, 700, 900, Mezzo 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800
Įpylimo dangtelis71443160Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353, S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Įpylimo dangtelis71463160Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353, S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Įpylimo dangtelisAC017759ASeries A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, Series A5 75, 85, 95, 105, 115, 125, 135, Series G5 105, 115, 125, 135
Įpylimo dangtelisACV0268540G105, G115, G125, G135, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Tier 4F) T144, T154
Įpylimo dangtelisACW0248740Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300
Įpylimo dangtelisACW024874ATerrus (Stage V) 6250, 6270, 6300
Įpylimo dangtelisACW1762410S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Įpylimo dangtelisACX2369770T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (type 1B8), T214 (type 1B8), T234 (t
Įpylimo dangtelisACX2446200N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8)
Įpylimo dangtelisD28264531Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353, S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Įpylimo dangtelisV34650500Series A2 72, 82, 92, Series A5 75, 85, 95, Series C 90, 100, 110, 120, 130, 150, Series M 120, 130, 150
Įpylimo dangtelisV34650510Series A2 72, 82, 92, Series A5 75, 85, 95, Series C 90, 100, 110, 120, 130, 150, Series M 120, 130, 150
Įpylimo dangtelisV39745200T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213
Įpylimo dangtelisV627730Series 05 205, 305, 405, Series 15 315, 415, Series 55 255, 355, 455, 555, Series 65 365, 465, 565, 665, 865, Series 100 600, 700, 800
Įpylimo dangtelisV63256100N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163
Įpylimo dangtelisV63975900Series 05 205, 305, 405, Series 15 315, 415, Series 55 255, 355, 455, 555, Series 65 365, 465, 565, 665, 865, Series 100 600, 700, 800
Įpylimo dangtelisV836659697S230, S240, S260, S280
Kita dalis700739237Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Kita dalis700739238Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300
Kita dalisACW2215760TO 160, 170, 180, 190, T1 121, 131, 151, 161, 171, 191, T2 132, 152, 162, 172, 182, 202, T3 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Kita dalisACX2371970Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Kita dalisACX2840190Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Kita dalisV836129939Mezzo 6000 (serial no. → R13715), 6200 (serial no. → R13715), 6300 (serial no. → R13715), 6400 (serial no. → R13715)
Kita dalisV836666073Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Kita dalisV836674519Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Kita dalisV837062629N 142D, 142V, S 232, 262, 322, 352, T 121C, 121H, 131C, 131H, 132D, 132V, 151EH, 152D, 152V, 160, 161C, 161H, 161LS, 162D
Kita dalisV837067295TO 160, 170, 180, 190, T1 121, 131, 151, 161, 171, 191, T2 132, 152, 162, 172, 182, 202, T3 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Kita dalisV837071191S232, S262, S292, S322, 5352
Kita dalisV837073240A 83H, 93H
Kita dalisV837073772N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353
Kita dalisV837073791N 93H, 103H, 103.4H, 113H, 123H, T 133H, 153D, 153H, 153V
Kita dalisV837074294N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
Kita dalisV837074845Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Kita dalisV837074846Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Kita dalisV837074861N134, N154, N174, N135, N155, N175, T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255, Q225
Kita dalisV837079223A83, A93, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Kita dalisV837079224A83, A93, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Kita dalisV837079423Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
Kita dalisV837079432N3 123, 143, 163, N4 104, 114, 124, S3 233, 263, 293, 323, 353, S4 (Tier 4F / Stage V) 274, 294, 324, 354, 374, T3 163, 173, 183
Kita dalisV837079633A83, A93, N103.4, N103, N113, N123, N143, N163, N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Kita dalisV837079832A83, A93, N103.4, N103, N113, N123, N143, N163, N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Kita dalisV837079858N 142D, 142V, S 232, 262, 322, 352, T 121C, 121H, 131C, 131H, 132D, 132V, 151EH, 152D, 152V, 160, 161C, 161H, 161LS, 162D
Kita dalisV837081194Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Kita dalisV837084096Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Kita dalisV837086231N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
Kita dalisV837091530Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
Tarpinė arba tarpinių komplektas36122886205, 305, 405, 505, 605, 705, 805, 905
Tarpinė arba tarpinių komplektasACP0396250G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836006704255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 700
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836107726665, 800, 865, 900, A 85, 95, N 82, 92
Tarpinė arba tarpinių komplektasV8361299426250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6750Hі, 6850Hі, 8050Hі, 8150Hi, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hі, 8950Hі, Mezzo 6100, 6200, 6300, 6400, 6600
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836322183Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hi
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836640289255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A75
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836646351255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836647419255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6750Hі, 6850Hі, 8050Hі
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836655395255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836655740255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836664155255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836664515255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 700
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836666074Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836666302255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836740280Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi, 6350Hі, 6550Hі, 6750Hі, 6850Hi, X100, 110, 120
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836746354665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836752805665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836766301665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836840237Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836847532Mega 8050, 8150, 8050Hi, 8150Hi, T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, S230, S240, S260, S280
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836855740255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836864398Mega 8050, 8150, 8050Hi, 8150Hi, T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, S230, S240, S260, S280
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837067345TO 160, 170, 180, 190, T1 121, 131, 151, 161, 171, 191, T2 132, 152, 162, 172, 182, 202, T3 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837069009A74, A84, A94, A75, A85, A95
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837070290255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837070291665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837070364A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837074624Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hi
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837084523255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV837084524665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Duslintuvas arba išmetimo vamzdisV32437700Mezzo 6400 (engine type: 420DW), 6800, 6550Hi (serial no. →N10361), 6750Hi, 6850Hі
Duslintuvas arba išmetimo vamzdisV32949200Mezzo 6400 (engine type: 420DW), 6800, 6550Hi (serial no. →N10361), 6750Hi, 6850Hі
Tvirtinimo detalėV836119459255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A74, A84, A94, A104, A114, A124
Tvirtinimo detalėV836646205255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A75N, 8850Hi, 8950Hi, T170
Tvirtinimo detalėV836840945T170 (only installed with CR engine), T180 (only installed with CR engine), T190 (only installed with CR engine), S232, S262, S292, S322, S352, S233, S263, S293
Tvirtinimo detalėV836879152T170 (only installed with CR engine), T180 (only installed with CR engine), T190 (only installed with CR engine), S232, S262, S292, S322, S352, S233, S263, S293
PurkštukasADB145M34447Mezzo 6400 (serial no. L10019 - N10361), Mega 8050 (serial no. L10241 - N10152), 8400 (serial no. > N10225, with 150PS version)
PurkštukasV836639956255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 365 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 465 (serial no. 656316 →)
PurkštukasV836764614A 72, 82, 85, 92, 95, C 110, 130, 150, M 130, 150, N 101, XM 130, 150
PurkštukasV836854832Mezzo 6400 (serial no. L10019 - N10361), Mega 8050 (serial no. L10241 - N10152), 8400 (serial no. > N10225, with 150PS version)
TurbokompresoriusV836640466
TurbokompresoriusV836747517
TurbokompresoriusV836752986
TurbokompresoriusV836759238
TurbokompresoriusV836759863
TurbokompresoriusV836767768
TurbokompresoriusV836773011
TurbokompresoriusV836866583
TurbokompresoriusV836866584
TurbokompresoriusV836867731
TurbokompresoriusV836873412
TurbokompresoriusV836873825
TurbokompresoriusV836873827
TurbokompresoriusV836886094
TurbokompresoriusV837074318
Cilindras arba jo dalisV837073235A83, A93
Cilindras arba jo dalisV837073236A83, A93
Cilindras arba jo dalisV837073237A83, A93
Cilindras arba jo dalisV837073763T132, T152, T162, T172, T182, T202, T163, T173, T183, T193, T203, 1213, T144, T154, T174, T194, T214, 1234, 1254, T145, T155, T175
Cilindras arba jo dalisV837073764N123, N143, N163, N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Stūmoklis arba jo dalis162000030700255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →)
Stūmoklis arba jo dalisV836640078255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →)
Kuro padavimo siurblys241380505-4, 605-4
Kuro padavimo siurblys835340017665, 705, 715M, 755, 805, 855, 905, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8300, 8400, 8600, 8750
Kuro padavimo siurblys836131348665, 705, 715M, 755, 805, 855, 905, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8300, 8400, 8600, 8750
Kuro padavimo siurblys836139012665, 705, 715M, 755, 805, 855, 905, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8300, 8400, 8600, 8750
Kuro padavimo siurblys87240705-4, 805-4
Kuro padavimo siurblysV837073630S 232, 262, 292, 322, 352
Aušinimas ir išmetimas132 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulikos remonto komplektasV835331372365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600
Hidraulikos remonto komplektasV836840101Mezzo 6900, Mega 8000, 8100, 8200, 8400, 8050, 8150, 8050Hi, 8150Hi
Sankabos dalis836864264T 120, 121, 130, 131, 140, 150, 151, 160, 161, 170, 171, 180, 190, 191
Sankabos dalisACW4271300G105, G115, G125, G135
Sankabos dalisACX3553000G105, G115, G125, G135
Sankabos dalisV37762000N103.4, N113, N123, N143, N163, T132, T152, T162, T172, T182, T202
Sankabos dalisV37928500N 122 (D/), 142 (DA)
Sankabos dalisV39158300N 122 (D/), 142 (DA)
Sankabos dalisV836762433C 90, 100, 110, 130, 150, M 120, 130, 150, N 91(C/H), 101(C/H), 111V, 121(H), 141(H), XM 130, 150
Sankabos dalisV836764116C 90, 100, 110, 120, 130, 150, M 120, 130, 150, N 91, 101, 111, 121, 141, XM 130, 150
Sankabos dalisV836840905Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350HI, 8450HI, 8550HI, 8950HI, T 120, 121, 130, 131, 140, 150, 151, 160, 161, 170, 171
Sankabos dalisV836864230T 120, 121, 130, 131, 140, 150, 151, 160, 161, 170, 171, 180, 190, 191
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV614602930N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175, T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV6146029508950Hi, T120 (serial no.: N12650 →), T130 (serial no.: N12650 →), T140E (serial no.: N12650 →), T150 (serial no.: N12650 →), T160 (CR engine, serial no.
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV836866732T120 (serial no.: N12650 →), T130 (serial no.: N12650 →), T140E (serial no.: N12650 →), T150 (serial no.: N12650 →)
DiržasV836667827A72, A82, A92, A83, A93, N91, N101, N111, N121, N141, N82, N92, N122, N142, N93, N103, N103.4, N113, N123, N143, N163
DiržasV837086282A72, A82, A92, A83, A93, N91, N101, N111, N121, N141, N82, N92, N122, N142, N93, N103, N103.4, N113, N123, N143, N163
Skriemulys arba įtempėjasV836855511Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI
Skriemulys arba įtempėjasV836855942Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI
Skriemulys arba įtempėjasV836864484Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI
Skriemulys arba įtempėjasV836866321T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, T144, T154, T174, T194, T214, T234, S230, 5240, S260, S280, S232, S262, S292
Skriemulys arba įtempėjasV837074402T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, T144, T154, T174, T194, T214, T234, S230, 5240, S260, S280, S232, S262, S292
Kita dalis30107800Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
Kita dalis30343500Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200 8400, 8050Hi
Kita dalis616800205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665, 865
Kita dalisACV0171920T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, T254, T145, T155, T175, T195, 1215, 1235, T255
Kita dalisACV017192AT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, T254, T145, T155, T175, T195, 1215, 1235, T255
Kita dalisACV02222280T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, T254, T145, T155, T175, T195, 1215, 1235, T255
Kita dalisACV024284AN104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Kita dalisACV024856AN104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Kita dalisACW0088950S (Tier 4F) S274, S294, S324, S354, S374, S394, S (Stage 5) S274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
Kita dalisACW0089000S (Tier 4F) S274, S294, S324, S354, S374, S394, S (Stage 5) S274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
Kita dalisACW0157130A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, S274, S294, S324, S354, S374, S394
Kita dalisACW3378740A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, S274, S294, S324, S354, S374, S394
Kita dalisV30107700205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, A65, A75, A85, A95
Kita dalisV30107710205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, A65, A75, A85, A95
Kita dalisV31679800205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665, 865, Mezzo 6000, 6100, 6200
Kita dalisV31679810205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665, 865, Mezzo 6000, 6100, 6200
Kita dalisV328185008350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Kita dalisV328931006250Hi (serial no. K14101 →, 6350Hi (serial no. K14101 →), 6550Hi (serial no. K14101 →)
Kita dalisV33043500Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi
Kita dalisV33098100Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi
Kita dalisV33581900Mega 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, 6650Hi, 6750Hi, 6850Hi
Kita dalisV335820006650Hi (serial no. K14101 →), 6750Hi (serial no. K14101 →), 6850Hi (serial no. K14101 →)
Kita dalisV33690710A72, A82, A92, A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115
Kita dalisV34040100S230, S240, S260, S280
Kita dalisV34040210S230, S240, S260, S280
Kita dalisV34541800T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121 (serial no. → DS128012), T131 (serial no. → DS128012)
Kita dalisV34595500T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121 (serial no. → DS128012), T131 (serial no. → DS128012)
Kita dalisV36419300N91, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Kita dalisV39251300N91, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Kita dalisV63580600T121 (serial no. DS128013 →), T131 (serial no. DS128013 →), T151 (serial no. DS128013 →), T161 (serial no. DS128013 →)
Kita dalisV836855150A83, A93, N93, N103
Kita dalisV836859899Mega 8400, 8550, 8750, 8150Hi, 8550Hi, 8950Hi, A72, A75, A82, A83, A85, A92, A93, A95, C90, C100, C110, C120, C130
Kita dalisV836873423A83, A93, N93, N103
Tarpinė arba tarpinių komplektasACW0403690A83, A93, N93, N103
Tarpinė arba tarpinių komplektasACW35268008950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Tarpinė arba tarpinių komplektasLA836329632Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836112291205 (serial no. → 656315), 305 (serial no. →656315), 315 (serial no. →656315), 355 (serial no. →656315), 405 (serial no. →656315)
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836115646255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836115718255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836119849255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836120129A72, A82, A83, A92, A93, C90, C100, C110, C120, C130, C150, M120, M130, M150, N82, N91, N92, N101, N111, N121, N122, N141, A75L, A85L, A95L, N4 N104, N114, N124
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836329632Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836646393255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 5
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836666334255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836764046600 (engine no. J17505 →), 700 (engine no. J17505 →), 800 (engine no. J17505 →), 900 (engine no. J17505 →), A75L, A85L, A95L
Tarpinė arba tarpinių komplektasV8368463058950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Tarpinė arba tarpinių komplektasV8368479108950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836855603S230, S240, S260, S280
Tarpinė arba tarpinių komplektasV8368667428950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Radiatorius arba aušintuvasACV0006380T121 (serial no. DS128013 →), T131 (serial no. DS128013 -), T151 (serial no. DS128013 -), T161 (serial no. DS128013 →)
Radiatorius arba aušintuvasACV0090100T121 (serial no. DS128013 →), T131 (serial no. DS128013 -), T151 (serial no. DS128013 -), T161 (serial no. DS128013 →)
Radiatorius arba aušintuvasACV0122730T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 255
Radiatorius arba aušintuvasACV0286430T 120, 130, 140, 160, 170, 180, 190, 121, 131, 151, 161, 171, 191
Radiatorius arba aušintuvasV30068900505, 605, 615, 655 (engine type 311DS)
Radiatorius arba aušintuvasV330705008350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Radiatorius arba aušintuvasV330985008350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Radiatorius arba aušintuvasV330985108350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Radiatorius arba aušintuvasV34071700Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750Hі, 6850Hі
Radiatorius arba aušintuvasV34224200Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750Hі, 6850Hі
Radiatorius arba aušintuvasV34669300T 120, 130, 140, 160, 170, 180, 190, 121, 131, 151, 161, 171, 191
Radiatorius arba aušintuvasV34669310T 120, 130, 140, 160, 170, 180, 190, 121, 131, 151, 161, 171, 191
Radiatorius arba aušintuvasV35829310A75, A85, A95
Radiatorius arba aušintuvasV37502900T 132, 152, 162, 172, 182, 202, 133, 153, 163, 173, 183, 193, 213
Radiatorius arba aušintuvasV836684121Mega 8400, 8550, 8750, 6850Hi, 8150Hi, 8550Hi, 8950Hi, A82, A92, A83, A93, A85, A95, C90, C100, C110, C120, C130, C150
Radiatorius arba aušintuvasV836859699Mega 8400, 8550, 8750, 6850Hi, 8150Hi, 8550Hi, 8950Hi, A82, A92, A83, A93, A85, A95, C90, C100, C110, C120, C130, C150
Vandens siurblysACP0410410N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Vandens siurblysACP041041AN4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Vandens siurblysACP041041BN4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Vandens siurblysACP055583AT 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Vandens siurblysACP055583BT 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Vandens siurblysACP0743090T 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Vandens siurblysV836014271502, 504
Vandens siurblysV836120128255 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 355 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 455 (serial no. 656316 →
Vandens siurblysV836136220505, 605, 705, 805, 615, 715, 815, 665
Vandens siurblysV836538441205 (serial no. → 656315), 305 (serial no. →656315), 315 (serial no. →656315), 355 (serial no. →656315), 405 (serial no. →656315)
Vandens siurblysV836647817255 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 355 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 455 (serial no. 656316 →
Vandens siurblysV8367478476250Hi (up to serial no. K6490), 6350Hі (up to serial no. K6490), 6650Hі (up to serial no. K6490), 6850Hі (up to serial no. K6490)
Vandens siurblysV836755471255 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 355 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 455 (serial no. 656316 →
Vandens siurblysV8367593866250Hi (up to serial no. K6490), 6350Hі (up to serial no. K6490), 6650Hі (up to serial no. K6490), 6850Hі (up to serial no. K6490)
Vandens siurblysV836764205A75L, A85L, A95L
Vandens siurblysV836764206600 (engine no. J17505 →), 700 (engine no. J17505 →), 800 (engine no. J17505 →), 900 (engine no. J17505 →)
Vandens siurblysV836764215600 (engine no. J17505 →), 700 (engine no. J17505 →), 800 (engine no. J17505 →), 900 (engine no. J17505 →)
Vandens siurblysV8368463046900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI, 8950Hi, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR e
Vandens siurblysV8368474656900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI
Vandens siurblysV8368598128950Hi
Vandens siurblysV8368644716900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI, 8950Hi, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR e
Vandens siurblysV8368644788950Hi
Vandens siurblysV8368644816900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI
Vandens siurblysV836867092T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial no. 12650 →)
Vandens siurblysV836874055T 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Vandens siurblysV837074392N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Vandens siurblysV837079841T 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Vandens siurblysV837079898N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Vandens siurblysV837081046A4 A74SH, A84SH, A94SH, A104, A114, A124, A134, A5 A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135
Vandens siurblysV837081126A4 A74SH, A84SH, A94SH, A104, A114, A124, A134, A5 A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135
Vandens siurblysV837091112T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Vandens siurblysV837091165N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Vandens siurblysV837091197T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Vandens siurblysV837091844A4 A74SH, A84SH, A94SH, A104, A114, A124, A134, A5 A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135
VentiliatoriusF931202040010S 232, 262, 274, 292, 294, 322, 324, 352, 354, 374, S232, S262, 5292, 5322, S352, 5233, 5263, 5293, 5323, S353, 5274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
VentiliatoriusF931202040020S232, S262, 5292, 5322, S352, 5233, 5263, 5293, 5323, S353, 5274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
VentiliatoriusV836762434C 90, 100, 110, 120, 130, 150, M 120, 130, 150, N 91(C/H), 101(H), 111(C/H), 121(H), 141(H), XM 130, 150
VentiliatoriusV836840906Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, T120, T121, T130, T131, T140, T150, T151, T160, T161, T170
TermostatasACW2170430A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135
TermostatasACW2170510T133, T153, T173, T183, T193, T213, 1144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, 1175, T195, 1215, 1235, T255
TermostatasACX3407620Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
TermostatasV836007762205, 305, 315, 355, 405, 415, 455, 555, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
TermostatasV836015156205, 305, 315, 355, 405, 415, 455, 555, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
TermostatasV836331590Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі
TermostatasV837081319A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135
Kabina, stiklai ir apšvietimas44 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis315060006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kita dalis315061006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kita dalis315062006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kita dalis315063006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kita dalis315350006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kita dalis32993700600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kita dalis32993800600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kita dalis33191000600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kita dalis33191100600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kita dalisACW2788510
Kita dalisV30316900205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Kita dalisV30317000205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Kita dalisV33139100
Kita dalisV36672800
Kita dalisV45217400205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Kita dalisV45217500205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Kabinos stiklas315154006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kabinos stiklas315155006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950
Kabinos stiklas315156006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950
Kabinos stiklas315349006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kabinos stiklas315533006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kabinos stiklas320540206000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950
Kabinos stiklas32993900600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33118000600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33118100600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33118200600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33118300600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33118310600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33118900600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklas33191200600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabinos stiklasK2616351490, 1690
Ventiliatorius316918006000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8300, 8400
Ventiliatorius325190006000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI, 8150 HI
Ventiliatorius327298106000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI, 8150 HI
Ventiliatorius327298206000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI, 8150 HI
Ventiliatorius335087006000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI
Veidrodis0011080441Ares 540, 550, 546-566, 547-577, 610, 620, 630, 640, 616-696, 617-697, 710, 720, 815-826, 836
Veidrodis0011080451Ares 540, 550, 546-566, 547-577, 610, 620, 630, 640, 616-696, 617-697, 710, 720, 815-826, 836
Veidrodis04438482Nectis 217-267
Veidrodis6005028116Ares 540, 550, 546-566, 547-577, 610, 620, 630, 640, 616-696, 617-697, 710, 720, 815-826, 836
Veidrodis6005028686Celtis 426-456 up to chassis no. A2499999
Veidrodis6005028687Celtis 426-456 up to chassis no. A2499999
Veidrodis6821461Quadtrac 450, 550, 600
VeidrodisK3037581490, 1690
Kondicionierius ir šildymas8 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalisACV0059750
Kita dalisBH135
Kita dalisV30304700
Kita dalisV31669310
Kita dalisV32515500
Kita dalisV32745700
Kita dalisV32814800
Kita dalisV36963900
Galinis kėlimo mechanizmas3 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis11104300Ares 547ATX, 547ATZ, 557ATX, 557ATZ, 567ATX, 567ATZ, 577ATX, 577ATZ, 627ATZ, 637ATZ, 647ATZ, 657ATZ, 667ATZ, 677ATZ
Kita dalisK940508885, 1190, 1194, 1210, 122, 1290, 1390
Kita dalisV32775700Mezzo 6000, 6100, 6200, 620OLS, 6300, 6300LS, 6100, 6400LS, 6600, 6600E, 6800, 6800E, 6900
Kabliai ir sukabinimas3 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kaištis803634
Kita dalis04422037Celtis 426, 436, 446, 456, Ares 816, 826, 836, 546, 547, 5556, 557, 566, 567, 577, 616, 617, 656, 657, 696, 697
Kita dalisAL116738S 232, S 262, S 292, S 322, 5 352, 5 230, S 240, S 260, S 280
Kitos dalys5 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Stebulės arba rato dalis378494712S 233, 263, 274, 293, 294, 323, 324, 353, 374, 394
Kita dalisLW8EE606ES 232, 233, 263, 274, 292, 293, 294, 322, 324, 352
SpyruoklėF718701030040S 233, 263, 274, 293, 294, 324
SpyruoklėF718701030050S 233, 263, 274, 293, 294, 324
SpyruoklėINBEE606ES 233, 263, 274, 293, 294, 323, 324, 353, 374, 394

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt