Naujos dalys

Naujos New Holland traktorių dalys

Ieškote dalies New Holland traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: variklis, kabina, stiklai ir apšvietimas, aušinimas ir išmetimas, vairo mechanizmas ir traukės ir elektros įranga. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Traktoriaus transmisijos dalys: frikcinis diskas, krumpliaratis, filtras, guolis (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 451). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Transmisija ir pavarų dėžė21 numeris
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Sankabos dalis84243579T 4.55, 4.65, 4.75
Sankabos dalis84249788T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55F, 4.65F, 4.75
Krumpliaratis47124070T 4.105, 4.115, 4.75, 4.85, 4.95, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TD 4.70F, 4.80F, 4.90F, 4020F, 4030F, 4040F, 5.100, 5.105, 5.110
Krumpliaratis4980608TT 50, 55, 65, 75
Krumpliaratis5003939TT 50, 55, 65, 75
Krumpliaratis5088458TT 50, 55, 65, 65D, 75
Krumpliaratis5097581TD 4020F, 4030F, 4040F, 5.100, 5.110, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 60D, 7OD, 80D, 90D, 95D
Krumpliaratis5102147TT 50, 55, 65, 75
Krumpliaratis5109833TT 50, 55, 65, 75
Krumpliaratis84209504TD 4020F, 4030F, 4040F, 4.70F, 4.80F, 4.90F, 5.100, 5.110, 5.65, 5.75, 5.80, 5.90, 5.95, 65F, 75F, 85F
Krumpliaratis84226363TD 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55, 4.65, 4.75
Krumpliaratis84237909T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55F, 4.65F, 4.75
Krumpliaratis84602951TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.75, 5.85, 5.90, 5.95
Krumpliaratis87353282TD 4.105, 4.115, 4.75, 4.85, 4.95, 4.70F, 4.80F, 4.90F, 4020F, 4030F, 4040F, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115
Krumpliaratis87578800T 4.105, 4.115, 4.75, 4.85, 4.95, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TD 4.70F, 4.80F, 4.90F, 4020F, 4030F, 4040F, 5.100, 5.105, 5.110
Velenas47132984TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 65F, 75F, 85F, TL 7OA, 80, 80A
Velenas47132989TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 65F, 75F, 85F, TL 7OA, 80, 80A
Velenas5109724TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 65F, 75F, 85F, TL 7OA, 80, 80A
Velenas84226361TD 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55, 4.65, 4.75
Velenas84237910T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55F, 4.65F, 4.75
Kita dalisJ905031TG 210, 230, 255, 285, T8000 T8010, T8020, 8030, 8040, 8050
Sankaba ir frikciniai diskai31 numeris
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Sankabos dalis1192T7510, 17520, 17530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Sankabos dalis230064T7510, 17520, 17530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Sankabos dalis47525597T 4.55, 4.65, 4.75
Sankabos dalis47901922T 4.55, 4.65, 4.75
Sankabos dalis5089337TD 5040, 5050, 95
Sankabos dalis5097709TD 60D, 70D, 80D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Sankabos dalis5176122TL 70A, 80A, 90A, 100A, T5030, T5040, T5050, T5060
Sankabos dalis82016627TL 70A, 80A, 90A, 100A, T5030, T5040, T5050, T5060
Sankabos dalis82016868TL 70A, 80A, 90A, 100A, T5030, T5040, T5050, T5060
Sankabos dalis84193010TD 60D, 70D, 80D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Sankabos dalis84237855T 4.55, 4.65, 4.75
Sankabos dalis84478094TD 5.105, 5.110, 5.115
Sankabos dalis87748063TD 60D, 70D, 80D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Sankabos krepšelis015284M 3 (engine F2L712, 812)
Sankabos krepšelis036741L 4 A, S 16
Sankabos krepšelis10623202.20L 4 A, S 16
Sankabos krepšelis47134873TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85F, 4.95F, T 4000, 4020, 4030, 4040
Sankabos krepšelis47134884TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85F, 4.95F, T 4000, 4020, 4030, 4040
Sankabos krepšelis47134895TN 70DA, 70SA, 75DA, 75SA (from model year 12/03), TN 70NA, 70VA, 75NA, 75VA (from model year 5/04), TN 70F, 80F, 90F, 95F
Sankabos krepšelis47134898TN 70A, 75A, TN 55D, 555, 65D, 75D, 755 (model year 11/98 to 12/03), TN 60DA, 60SA, 70DA, 70SA, 75DA (from model year 12/03), JX 1060, 1070, 1075, TN 55, 60, 65
Sankabos krepšelis5092788TD 5010, 5020, 5030 (from model year 11/08), TD 60D, 70D, 80D, 95D (from model year 1/06), TD 65F, 75F, 85F, TT 50, 55, 65, 75 (from model year 3/09)
Sankabos krepšelis5092792TD 60, 70, 80, 90, 95 (from model year 1/06), TD 55D, 65D, 75D, 85D (from model year 11/02), TD 60D, 70D, 80D, 90D (from model year 1/04)
Sankabos krepšelis5176450TN 55, 65, TN 55, 60, 65, 70, 75, TN 70A, 75A, TN 55D, 555, 65D, 75D, 755 (model year 11/98 to 12/03), TN 60DA, 60SA, 70DA, 70SA, 75DA (from model year 12/03)
Sankabos krepšelis5196770TN 55, 60, 65, 70, 75, JX 1060, 1070, 1075, 1085, 1095, Quantum 65, 75, 85, 95, 105, TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85
Sankabos krepšelis87732490TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85F, 4.95F, T 4000, 4020, 4030, 4040
Sankabos krepšelis87732503TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 90, 95
Sankabos krepšelis87732506TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 90, 95
Išminimo guolis5179851T 5030, 5040, 5050, 5060, TL 70, 80, 90, 100
Kita dalis13310032056T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kita dalis5185207TM 115, 125, 135, 150, 165
Spyruoklė44011615T 5030, 5040, 5050, 5060 (from model year 12/07), TL 70A, 80A, 90A, 100A (from model year 1/04), TL 70, 80, 90, 100 (model year 10/98 to 1/04)
Stabdžiai14 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulikos remonto komplektasF1NN2004AATS 90, 100, 110, 115
Stabdžių diskas6196708TM 175, 190, T7030, T7040, T7050, T7060, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, Autocommand T7030, T7040, T7050, T7060, T7070, T7.220
Stabdžių dalis284297A1T8010, T8020, T8030, T8040, T8050, TG 210, 230, 255, 285, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390
Stabdžių dalis47125887TS 90, 100, 110, 115
Stabdžių dalis5168216TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, T4.65, T4.75, T4.85, T4.95, T4.105
Stabdžių dalis5168218TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, T4.65, T4.75, T4.85, T4.95, T4.105
Stabdžių dalis82003996TS 90, 100, 110
Stabdžių dalis84570230TM 115, 120, 125, 130, 140
Stabdžių dalis85807008Telehandlers LM 410, 415A, 420, 425, 425A, 430, 435A, 445A, 630, 640
Stabdžių dalis87773865T8010, T8020, T8030, T8040, T8050, TG 210, 230, 255, 285, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390
Stabdžių dalisE9NN2N448AATS 80, 90, 100, 110, 115, TV 140
Stabdžių dalisEONN2N752AATS 90, 100, 110
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas5191498TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6.120, 6.140, 6.150, 6.155, 6.160
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasD4NN2N751ATS 90, 100, 110
Hidraulika8 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulinis siurblys432222
Hidraulinis siurblys47129423
Hidraulinis siurblys84164100
Hidraulinis siurblys87332725
Tarpinė arba tarpinių komplektas1-32-575-304
Tarpinė arba tarpinių komplektas47106167
Siurblys5129493
Siurblys5168841
Vairo mechanizmas ir traukės36 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulikos remonto komplektasCAR491013230, 3430, 3930, 4130, 4130N, 4130NO, 4630, 4630N, 4630NO, 46300, 5030, 50300, 5110, 5610, 5610S, 6410, 6610, 66100
Guolis1L58586TD 55D, 60, 60D, 65D, 70D, 80D, 90D, 95D, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Vairo traukė arba jos antgalis4490362945-76V, 50-86V, 50-86S, 55-66V, 55-76F, 55-76V, 55-86F, 55-86V, 55-865, 70-86V, 70-76V, 70-865
Vairo traukė arba jos antgalis510408160-46, 55-66, 55-90, 55-46, 60-66, 60-90
Vairo traukė arba jos antgalis512663445-66, 45-66S, 50-66, 50-66S, 55-66, 55-665, 60-55F, 60-66LP, 70-76LP, 72-86LP, 82-86F, 70-76F, 72-86F, 72-86LP
Vairo traukė arba jos antgalis513114360-66F, 60-76F, 62-86F, 70-76F, 80-66F, 80-76F, 72-86F, 70-76, 72-86, 82-86, 70-66LP, 70-66V, NEW Holland: TD3.50, TD4.70F, 4.80F
Vairo traukė arba jos antgalis5165152TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Vairo traukė arba jos antgalis5166135T5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL70, 80, 90, 100
Vairo traukė arba jos antgalis5169909M100, 115, 135, 160
Vairo traukė arba jos antgalis87349837TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Vairo traukė arba jos antgalis87455774TG 210, 230
Vairo traukė arba jos antgalis87480794T5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL70, 80, 90, 100
Vairo traukė arba jos antgalis87481315T5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL70, 80, 90, 100
Vairo mechanizmo dalis5164023TD 55D, 60D, 65B, 65D, 65F, 7OD, 75D, 75F, 80D, 85D, 90D, 95D, 4020F, 4030F, 4040F, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Vairo mechanizmo dalis5174600TN 55, 55D, 555, 65, 65D, 65F, 655, 70, 70D, 70S, 75, 75D, 75F, 75S, 90F
Vairo mechanizmo dalis5189887TD 55D, 60D, 65B, 65D, 65F, 7OD, 75D, 75F, 80D, 85D, 90D, 95D, 4020F, 4030F, 4040F, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Kaištis5171707TD 55D, 60, 60D, 65D, 70D, 80D, 90D, 95D, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Kita dalis426278A1T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis426278A2T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis429576A1T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis429576A2T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis429577A1T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis429577A2T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis47135668TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Kita dalis47136608T7030, T7040, T7050, T7060
Kita dalis47403433T7030, T7040, T7050, T7060
Kita dalis73366761TD3010, TD3020, TD3040
Kita dalis82991560T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, TL 100, 65, 70, 80, 90, TM 110, 120, 130, 140, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 135A
Kita dalis84261626T7. 165, 170, 175, 185, 190, 200, 210, 220, 225, 230, 235, 245, 250, 260, 270, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070
Kita dalis84266841T5. 105, 85, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 85DA, 85SA, 95DA
Kita dalis87289551TD3010, TD3020, TD3040
Kita dalis87774466T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87779348T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87779349T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis87779350T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis9976231TD3010, TD3020, TD3040
Priekinė varomoji ašis10 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas1-33-71-685
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas47137677T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas47137702T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas5108932
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas51111414
Įvorė340453A1
Kaištis6917074TD5.105, 5.110, 5.115, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5.15, 5.100, 5030, 5040, 5050, 60D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D, 95D
Kita dalis34046641
Tvirtinimo detalė34044641TVT 135, 145, 155, T 5710, 5720, 5730
Tvirtinimo detalė5141692
Filtrai1 numeris
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kuro filtras84433378
Elektros įranga34 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis5108118
Kita dalis79033566
Žibintas0879266
Žibintas10/0815
Žibintas13N331AA
Žibintas20111598
Žibintas28015028
Žibintas5040
Žibintas5173676
Žibintas5173677
Žibintas5180526
Žibintas5180527
Žibintas5186353
Žibintas5186354
Žibintas5186962
Žibintas5198318
Žibintas5198338
Žibintas5568718
Žibintas62262028
Žibintas82019785
Žibintas82019786
Žibintas82019787
Žibintas82019788
Žibintas82029730
Žibintas82031070
Žibintas82031075
Žibintas82031084
Žibintas8501618
Žibintas86402540
Žibintas86402541
Žibintas87313308
Žibintas87686747
Žibintas909598
ŽibintasE6NN-T5030
Variklis94 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Daviklis arba jungiklis5142463415. (Tier 4B) 15.100, 15.110, 15.120, T5. power shift (Stage V) T5.110, T5.120, T5.130, T5.140, T5. Autocommand (Stage V) T5.110, T5.120, T5.130, T5.140
Velenas162000010700T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Velenas162000010748T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Velenas162000010862T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Velenas2830972TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070
Velenas2856794TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Velenas4890832TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Velenas4890833TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Velenas4899218TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070
Velenas84575644TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Velenas84575645TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Velenas99464932TD 70D, TK 75V, 75F, 75M, 75MA, 75VA
Guolis1830176TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 95, TD 55, 60, 65, 75, 80, 95, TL 70, 80, 90, 100, TN 75FA, 85FA, 95FA
Guolis1931208TD 70D, TK 75V, 75F, 75M, 75MA, 75VA
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas162000000703TVT 135, 145, 155, 170, 190
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas66297TD 65D, 70D, 85D, 90D, 95D, TK 65F / V, 75F / M / V, 85M, 95M, TL 80, 90, 100, TN 55, 55D, 55S, 55V, 65, 65D, 65F, 65N, 655, 65V, 70, TL 100
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas70923843TL 100
Kaištis1928870T8010, T8020, T8030, T8040, T9010, T9020, TG 210, 230, 255, 285, TJ 280, 330
Kaištis1934864T8010, T8020, T8030, T8040, T9010, T9020, TG 210, 230, 255, 285, TJ 280, 330
Trosas82013943TS 80, 90, 100, 110
Trosas82016354TS 115
Trosas87520308TS 115
Trosas9990741TS 80, 90, 100, 110
Įpylimo dangtelis1-33-155-749TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TS 80, 90, 100, 100A, 110, 115, 115A, 125A
Įpylimo dangtelis87610994TN85A, TN95A, TN6ODA, TN7ODA, TN75DA, TN85DA, TN95DA, TN7OSA, TN75SA, TN85SA, TL7OA, TL8OA, TL90A, TL100A, T4020, T4030
Įpylimo dangtelis87611302TN85A, TN95A, TN6ODA, TN7ODA, TN75DA, TN85DA, TN95DA, TN7OSA, TN75SA, TN85SA, TL7OA, TL8OA, TL90A, TL100A, T4020, T4030
Kita dalis100ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalis110ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalis115ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalis130STL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalis2830243TS 110A, 125A, 135A
Kita dalis47844797T5. (Tier 4B) T5.100 (version 336763, 336764), T5.110 (version 336763, 336764), T5.120 (version 336763, 336764)
Kita dalis500374916TD 90/D, 95/D
Kita dalis87800902TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, Combine harvesters TC 52, 54, 56, TF 76, TR 89, 99, TX 63, 64, 65, 66
Kita dalis87801536TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, Combine harvesters TC 52, 54, 56, TF 76, TR 89, 99, TX 63, 64, 65, 66
Kita dalisT4.105N/VTL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT4000T4040TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT4060TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT5050TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT5060TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT5070TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT6030TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT6050TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisT6070TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisTD115TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisTD5.105TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisTM120TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Kita dalisTS100ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Tarpinė arba tarpinių komplektas162000090738T 4020, 4030, 4040, 4050, 4030F, 4040F, 4050F, 4060F, 4020N, 4030N, 4040N, 4050N, 4020V, 4030V, 4040V, 4050V, 4060V
Tarpinė arba tarpinių komplektas162000110755T 4020, 4030, 4040, 4050, 4030F, 4040F, 4050F, 4060F, 4020N, 4030N, 4040N, 4050N, 4020V, 4030V, 4040V, 4050V, 4060V
Tarpinė arba tarpinių komplektas83999221TS 80, 90, 100, 110
Tarpinė arba tarpinių komplektas83999300TS 80, 90, 100, 110
Tarpinė arba tarpinių komplektasFONN9439AATS 80, 90, 100, 110
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5088239TT 50, 55, 65, 75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5088312TT 50, 55, 65, 75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5088313TT 50, 55, 65, 75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5091485TD 5.65, 5.75, 5.80, TD 55D, 60, 60D, 65D, 70, 70D, 75D, 80, 80D, 85D, 90, 90D, 95, 95D
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5094543TT 50, 55, 65, 75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5094825TD 70D, 90D, 95, 95D, TT 65, 75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5098251TT 50, 55, 65
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis5172688TD 70D, 90D, 95, 95D, TT 65, 75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis82022940TM 120, 130, 140, 155
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis82022941TM 120, 130, 140, 155
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis82022942TM 120, 130, 140, 155
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis82022943TM 120, 130, 140, 155
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis82022944TM 120, 130, 140, 155
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis82022952TM 120, 130, 140, 155
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis84243091T 4.55, 4.65, 4.75
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis84358641TD 5.65, 5.75, 5.80, 65F, 75F, 85F
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis87326988TD 55, 60, 65, 75, 80, 85, 95
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis87703340TD 5.85, 5.95, 5.105, 5.115, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Duslintuvas arba išmetimo vamzdis87704566TS 90, 100, 110
Purkštukas0433175408TM 175, 190 (D4874)
Purkštukas14453981TN 60D, 75D, 80D, 90D
Purkštukas162000080867TVT 135, 145, 155, 170, 190
Purkštukas35926TVT 135, 145, 155, 170, 190
Purkštukas4802395TL 65, 80
Purkštukas504054021TN 60D, 75D, 80D, 90D
Purkštukas84800030TL 65, 80
Purkštukas87324758TS 100A (W/Cab), 110A (W/Cab), T6000 (Tier 3) 6010 (with low cab), 6020 (with low cab)
Purkštukas98419045TL 100
PurkštukasDLLA143P1364TM 175, 190 (D4874)
PurkštukasDLLA152M35926TVT 135, 145, 155, 170, 190
Turbokompresorius2853676
Turbokompresorius5801527014
Turbokompresorius84300603
Turbokompresorius99449947
TurbokompresoriusT6.155
TurbokompresoriusT6.165
Cilindras arba jo dalis504126983T8. (Tier 4A) T8.275, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Cilindras arba jo dalis504126984T8. (Tier 4A) T8.275, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Cilindras arba jo dalis504126986T8. (Tier 4A) T8.275, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Kuro padavimo siurblys2830122T 4040, 4050, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, TN 85, 95, TD 5040, 5050, TL 70, 80, 90
Kuro padavimo siurblys2830266T 4040, 4050, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, TN 85, 95, TD 5040, 5050, TL 70, 80, 90
Aušinimas ir išmetimas69 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Generatorius87441270
Sankabos dalis47623948T7. Autocommand (Tier 4B) T 7.275, 7.290, 7.315, T7. Autocommand (Stage V) T 7.275, 7.290, 7.315
Sankabos dalis48185801T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sankabos dalis51674510T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sankabos dalis81872264TS 100, 110, 120
Sankabos dalis82006847TM 150, 165
Sankabos dalis82025803TM 120, 130, 140, 155, 175, 190, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Sankabos dalis84291018T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sankabos dalis84397785T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sankabos dalis84416325T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sankabos dalis87318956T8010 (with Mega Flow hydraulic system), T8020 (with Mega Flow hydraulic system), T8030 (with Mega Flow hydraulic system)
Sankabos dalis87338809T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TD 5010, 5020, 5030
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas14466280TG 210, 230, 255, 285
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas83931389TG 210, 230, 255, 285
Diržas1000990
Diržas1002636
Diržas1002637
Diržas1002639
Diržas1002666
Diržas1002673
Diržas1002676
Diržas1002679
Diržas130100130112
Diržas162000060005
Diržas1911572
Diržas47107730
Diržas82850750
Diržas84187972T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060, T7. power shift (Tier 4A) T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T7000 Autocommand T7030, Puma (Tier 3) 165, 180, 195, 21
Diržas87300113T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060, T7. power shift (Tier 4A) T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T7000 Autocommand T7030, Puma (Tier 3) 165, 180, 195, 21
Diržas87316556TS 80, 90, 100, 110, 115
Diržas87357455
Diržas87403144
Diržas87403145
Diržas87441272
Skriemulys arba įtempėjas504356034T8. (Tier 4A) T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, combines CR 7090, 6090, 8070, 6.80, 7.90, CX 6090, 8060, 8080
Kita dalis162000070755T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Kita dalis162000530103TVT 135, 145, 155, 170, 190
Kita dalis162000530104TVT 135, 145, 155, 170, 190
Kita dalis47107773T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Kita dalis47107874TVT 135, 145, 155, 170, 190
Kita dalis47107875TVT 135, 145, 155, 170, 190
Kita dalisFONN8286ABTS 80, 90, 100, 115
Tarpinė arba tarpinių komplektas2852471TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Tarpinė arba tarpinių komplektas2856543TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Tarpinė arba tarpinių komplektas504320545TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Tarpinė arba tarpinių komplektas504380075TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Tarpinė arba tarpinių komplektas84322388TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Tarpinė arba tarpinių komplektas87803070TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Tarpinė arba tarpinių komplektasD8NN8255AATM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiatorius arba aušintuvas47369162T3 (Tier 3) T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F
Radiatorius arba aušintuvas47832510TD 65F, 75F, 85F (model year 10/09 - 12/15)
Radiatorius arba aušintuvas4981428TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiatorius arba aušintuvas5096052TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiatorius arba aušintuvas5096597TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiatorius arba aušintuvas5104821TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiatorius arba aušintuvas5118305TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiatorius arba aušintuvas73401042TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiatorius arba aušintuvas82011374TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiatorius arba aušintuvas82013164TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiatorius arba aušintuvas82015097TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiatorius arba aušintuvas84221364TD 4020F, 4030F, 4040F
Radiatorius arba aušintuvas84221365TD 65F, 75F, 85F (model year 10/09 - 12/15)
Radiatorius arba aušintuvas87448824T8030, T8040, T8050
Radiatorius arba aušintuvasS47125982TL 70A, 80A, 90A, 100A, TN 85, TN 95
Radiatorius arba aušintuvasS5172928TN 55, 65, 70, 75, 60A, 70A, 75A, 55D, 65D, 70D, 75D
Peilis arba pjovimo dalis87311094T 8010, 80820T, 8030, 8040
Vandens siurblys86993431TG 210, 230, 255, 285
Ventiliatorius5187803TN 55, 55D, 555, 55V, 60V, 65, 65D, 65N, 655, 65V, 70, 70D, 70F, 7ONA, 70S, 7OVA, 75, 75D, 75FA, 75N, 75NA, 80F, 85F, 95, 95F, 95FA, 95NA
Termostatas87802743TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 80, 90, 100, 110, 115
Kabina, stiklai ir apšvietimas78 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Vožtuvas1-34-684-047T7510, 17520, T7530, 17540, T7550
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas9977552T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas9977569T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kaištis9977564T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kita dalis402897Compact 950, 1050, 1250, 1350
Kita dalis44910433
Kita dalis44910537
Kita dalis44911645
Kita dalis47126776
Kita dalis5089567
Kita dalis5177277
Kita dalis5191712
Kita dalis5192009
Kita dalis83995329
Kita dalis84224132T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kita dalis87307515
Kita dalis87332268
Kita dalis87374182
Kita dalis87480239
Kita dalis87549389
Kita dalis87773671
Kita dalis87774144
Kita dalis87778862
Kita dalis9960915
Kita dalis9977529
Kita dalis9977551T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kita dalis9977601
Kita dalis9977602
Kita dalis9977766
Kita dalis9977773T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabinos stiklas1070
Kabinos stiklas1130T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabinos stiklas47358017T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas47358037T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas47450593T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas5178304TS 90, 100, 110, 115
Kabinos stiklas82011530TS 90, 100, 110, 115
Kabinos stiklas82011531TS 90, 100, 110, 115
Kabinos stiklas82011532TS 90, 100, 110, 115
Kabinos stiklas82030483TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas82030485TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas82030486TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabinos stiklas84214857T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84214858T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84218211T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84218212T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84218213T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84224131T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84224146T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84224147T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84224148T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84266109T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84266111T4.55, T4.65, T4.75
Kabinos stiklas84327955T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84327959T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84600198T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84604859T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas84604906T5.95, T5.105, T5.115
Kabinos stiklas87528172T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabinos stiklas87773672
Kabinos stiklas87773674
Kabinos stiklas87774439
Kabinos stiklas9977538T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabinos stiklas9977550T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabinos stiklas9977559T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabinos stiklas9977565T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabinos stiklas9977605
Kabinos stiklas9977606
Kabinos stiklas9977608
Veidrodis1-34-677-110T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Veidrodis47111341T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Veidrodis87339177T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Veidrodis87363082T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Veidrodis9975396T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Veidrodis9976716T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Veidrodis9976717T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Veidrodis9977357T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Veidrodis9977363T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Kondicionierius ir šildymas20 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis47446236
Kita dalis5192346
Kita dalis80417388
Kita dalis80450805
Kita dalis80612384
Kita dalis84004558
Kita dalis84011595
Kita dalis84018078
Kita dalis84592366
Kita dalis86508521
Kita dalis87105840
Kita dalis87366051
Kita dalis87366055
Kita dalis87366056
Kita dalis87699601
Kita dalis89508380
Kita dalis9704118
Kita dalis9827053
Kita dalis9831429
Kita dalis9971632
Galinis kėlimo mechanizmas13 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Velenas5176620TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas14465580TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas145698TD 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 4020, 4030, 4040, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas511526TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Trosas5176271T 4030F, 4040F, 4050F, TN 65F, 70F, 80F, 85FA, 90F, 95F, 95FA
Trosas87330987T 4030F, 4040F, 4050F, TN 65F, 70F, 80F, 85FA, 90F, 95F, 95FA
Kita dalis184870050150
Kita dalis47133908T 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, 6080, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A
Kita dalis5093193TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD9OD, TD95D, TD5010,TD5020, TD5030, TD5040, TD5050
Kita dalis5181868T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Kita dalis82032558
Kita dalis84293444T 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, 6080, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A
Kita dalis87379326T 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, 6080, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A
Pneumatinė stabdžių sistema4 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulikos remonto komplektas43040140092
Hidraulikos remonto komplektasF822880020020
Vožtuvas4340140000
VožtuvasG822880020120
Kitos dalys18 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Skriemulys arba įtempėjas82038240T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemulys arba įtempėjas82038241T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemulys arba įtempėjas84349866T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemulys arba įtempėjas84349867T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemulys arba įtempėjas87520691T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemulys arba įtempėjas87520692T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Kaištis84338843T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis5112736
Kita dalis84177309T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis84177310T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis84179556T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090, 7.165S, 7.170, 7.175, 7.185, 7.190, 7.200, 7.210, 7.225, T 7.1655, 7.170, 7.175, 7.185, 7.190, 7.200, 7.210, 7.220, 7.225, 7.230
Kita dalis87733612T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalis87733613T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Kita dalisELSESL8ZE015928T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Radiatorius arba aušintuvas5182802TL 70, 80, 90, 100
Radiatorius arba aušintuvas82012531TS 115, 110, 80, 90
Radiatorius arba aušintuvas82016094TM 115, 120, 125, 135, 140, 150, 155, 165, 130
Radiatorius arba aušintuvas82021154TS 115, 110, 80, 90

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt