Naujos dalys

Naujos Deutz-Fahr traktorių kabinos, hidraulikos, kėlimo ir elektros dalys

Ieškote dalies Deutz-Fahr traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: kabina, stiklai ir apšvietimas, hidraulika, elektros įranga, galinis kėlimo mechanizmas ir kondicionierius ir šildymas. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Traktoriaus vairo, hidraulikos ir transmisijos dalys: hidraulinis siurblys, krumpliaračiai, frikcinis diskas, traukė (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 756). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Hidraulika143 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Hidraulinis siurblys0.016.5260.0
Hidraulinis siurblys01173717
Hidraulinis siurblys01174406
Hidraulinis siurblys01174517
Hidraulinis siurblys01175996
Hidraulinis siurblys01176453
Hidraulinis siurblys01262595
Hidraulinis siurblys01262639
Hidraulinis siurblys01262640
Hidraulinis siurblys02239044
Hidraulinis siurblys02308341
Hidraulinis siurblys02312925
Hidraulinis siurblys04309354
Hidraulinis siurblys04345674
Hidraulinis siurblys04426174
Hidraulinis siurblys04432500/10
Hidraulinis siurblys04452222/10
Hidraulinis siurblys04452760
Hidraulinis siurblys04453863/10
Hidraulinis siurblys0510410303
Hidraulinis siurblys0510512302
Hidraulinis siurblys0510515306
Hidraulinis siurblys0510515316
Hidraulinis siurblys0510515328
Hidraulinis siurblys0510515333
Hidraulinis siurblys0510615331
Hidraulinis siurblys0510625049
Hidraulinis siurblys0510715310
Hidraulinis siurblys2.4539.008.0/10
Hidraulinis siurblys2.4539.008.0/20
Hidraulinis siurblys2.4539.011.0
Hidraulinis siurblys2.4539.090.0
Hidraulinis siurblys2.4539.120.0
Hidraulinis siurblys2.4539.310.0
Hidraulinis siurblys2.4539.350.0
Hidraulinis siurblys2.4539.620.0/1
Hidraulinis siurblys2.4539.840.0/30
Hidraulinis siurblysR902537835
Kėlimo cilindro dalis0521609001AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609005AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609009AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609013AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609019AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609021AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609022AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609053AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609054AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609062AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609063AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Kėlimo cilindro dalis0521609064AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Vožtuvas011660808006, 9006, 10006, 13006, AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17
Vožtuvas011697638006, 9006, 10006, 13006
Vožtuvas023337262506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas023337282506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas023337302506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas023796628006, 9006, 10006, 13006
Vožtuvas02940278AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vožtuvas043003572506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas043041552506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas043041562506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas043088662506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vožtuvas04317762AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vožtuvas04331325AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vožtuvas043493942807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Vožtuvas043574358006, 9006, 10006, 13006
Vožtuvas04360637AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vožtuvas04455074AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17
Vožtuvas0521610000Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas0521610003Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas0521610005Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas0521610008Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas0521610017Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas1525503445AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Vožtuvas1525503537Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas1525503538Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vožtuvas1527010373Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Jungiklis043585462807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas01179084
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas01180518
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas0510515023
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas2.4539.480.0
Trosas04411678Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Trosas04425445Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Trosas04425445/10Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Trosas04425676Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Kita dalis0.018.3694.0
Kita dalis02940275AgroPrimaa 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.71, AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, Agroxtra 3.57, 4.07, 4.17, 4.47, 4.57, 6.07, DX 3.10SC
Kita dalis02940366DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, DX 85, 90, 110, 120, 145, 160
Kita dalis04378905DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, DX 85, 90, 110, 120, 145, 160
Kita dalis04383202AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17
Kita dalis04383203AgroPrimaa 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.71, AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, Agroxtra 3.57, 4.07, 4.17, 4.47, 4.57, 6.07, DX 3.10SC
Tarpinė arba tarpinių komplektas0.163.6350.0
Tarpinė arba tarpinių komplektas0.9104.250.0/10
Tarpinė arba tarpinių komplektas01289804
Tarpinė arba tarpinių komplektas02239230
Tarpinė arba tarpinių komplektas03364291
Tarpinė arba tarpinių komplektasF100M-N
Siurblys01172765
Siurblys01174210
Siurblys01174402
Siurblys01174516
Siurblys01175992
Siurblys01175999
Siurblys01176000
Siurblys01176451
Siurblys01178247
Siurblys01179086
Siurblys01262592
Siurblys01262593
Siurblys01262637
Siurblys01262638
Siurblys01263342
Siurblys02239042
Siurblys02308661
Siurblys02308662
Siurblys04309356
Siurblys04311475
Siurblys04345364
Siurblys04345365
Siurblys04394802
Siurblys04411040
Siurblys04411043
Siurblys04427374.4
Siurblys04427376.4
Siurblys0510510307
Siurblys0510510322
Siurblys0510515309
Siurblys0510515323
Siurblys0510560302
Siurblys0510615351
Siurblys0510645004
Siurblys0510665366
Siurblys0510665368
Siurblys0510665381
Siurblys0510665382
Siurblys0510765332
Siurblys0510765336
Siurblys1172790
Siurblys2.4539.050.0
Siurblys4505
Siurblys5005
Siurblys6.31SE
SiurblysD4005
Elektros įranga100 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Jungiklis2.8029.300.0
Kita dalis04308511
Kita dalis04354773
Kita dalis04413298
Kita dalis2.8349.012.0
Žibintas002776241
Žibintas003389061
Žibintas02377137
Žibintas02377139
Žibintas02377448
Žibintas02377450
Žibintas02383036
Žibintas04301196
Žibintas04308340
Žibintas04316450
Žibintas04326362
Žibintas04326366
Žibintas04335601
Žibintas04340702
Žibintas04340703
Žibintas04349205
Žibintas04349207
Žibintas04350879
Žibintas04350880
Žibintas04360874
Žibintas04360875
Žibintas04363319
Žibintas04368075
Žibintas04369379
Žibintas04370260
Žibintas04376960
Žibintas04384127
Žibintas04385089
Žibintas04385254
Žibintas04389584
Žibintas04389586
Žibintas04389588
Žibintas04389594
Žibintas04398370
Žibintas04403158
Žibintas04403159
Žibintas04404452
Žibintas04406701
Žibintas04406702
Žibintas04406820
Žibintas04406821
Žibintas04411363
Žibintas04422052
Žibintas04425599.4
Žibintas04435915
Žibintas04439566
Žibintas04439567
Žibintas06515208
Žibintas12V10WK/R1OW
Žibintas2.8019.180.0
Žibintas2.8019.190.0
Žibintas2.8019.200.0
Žibintas2.8019.800.0
Žibintas2.8019.960.0
Žibintas2.8019.970.0
Žibintas2.8029.240.0/10
Žibintas2.8029.690.0
Žibintas2.8029.730.0
Žibintas2.8029.770.0/30
Žibintas2.8029.820.0/20
Žibintas2.8029.880.0/10
Žibintas2.8039.040.0/10
Žibintas2.8039.120.0
Žibintas2.8039.160.0
Žibintas2.8039.230.0
Žibintas2.8039.240.0
Žibintas2.8059.080.0
Žibintas2.8059.090.0
Žibintas2.8059.523.0
Žibintas2.8059.524.0
Žibintas2.8059.531.0
Žibintas2.8059.532.0
Žibintas2.8059.534.0
Žibintas2381650
Žibintas2506
Žibintas2SE997111011
Žibintas2SE997111021
Žibintas3.10SC/
Žibintas3.30SC
Žibintas3.50SC/S/V/F
Žibintas3.60SC
Žibintas3.65SC
Žibintas3006
Žibintas4006
Žibintas4506
Žibintas5006
Žibintas5206
Žibintas5506
Žibintas6006
Žibintas6206
Žibintas6806
ŽibintasCC6262011
ŽibintasDX160
ŽibintasDX3SC.10
ŽibintasX830160055000
Kabina, stiklai ir apšvietimas352 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Jungiklis04411423Agrotron 105, 106, 106MK3, 108, 110, 110MK3, 115, 115MK3, 118, 120, 120MK3, 128, 130, 130MK3, 135, 140, 150, 150MK3, 150.7
Jungiklis04429278Agrotron 105, 106, 106MK3, 108, 110, 110MK3, 115, 115MK3, 118, 120, 120MK3, 128, 130, 130MK3, 135, 140, 150, 150MK3, 150.7
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas04358530
Kita dalis0.007.5246.0AgroPlus 60, 70, 80
Kita dalis0.007.7336.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kita dalis0.008.2737.3
Kita dalis0.009.0455.4Agrocompact F60, 70F3, 70F4, F75, F80, F90
Kita dalis0.009.7700.0/40AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kita dalis0.009.7700.0/50AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kita dalis0.009.7701.0/40AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kita dalis0.009.7701.0/50AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kita dalis0.010.2535.1Agrotron L710, L720, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615, M615 Profiline, M620
Kita dalis0.010.2555.085, 100, 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV420, TTV430
Kita dalis0.010.6267.0
Kita dalis0.010.6269.0
Kita dalis0.011.2068.4
Kita dalis0.011.2068.4/10
Kita dalis0.012.1432.0/20Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kita dalis0.012.1433.0/20Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kita dalis0.012.1434.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kita dalis0.012.1435.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kita dalis0.012.1436.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kita dalis0.013.1311.4
Kita dalis0.013.1659.4
Kita dalis0.014.2295.0/10
Kita dalis0.014.2296.0/10
Kita dalis0.014.2297.0/10
Kita dalis0.015.4272.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kita dalis0.015.5691.0/40410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kita dalis0.016.4778.4
Kita dalis0.016.8682.0
Kita dalis0.016.8743.0
Kita dalis0.018.0409.085, 100, 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV420, TTV430
Kita dalis0.900.0782.4Agrotron L710, L720, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615, M615 Profiline, M620
Kita dalis0.9234.211.0/30
Kita dalis0.9234.212.0/20
Kita dalis010008062
Kita dalis010008100
Kita dalis01175799DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Kita dalis012631504507, 4807, 5207
Kita dalis02941435Deutz: 85, 100, 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV420, TTV430
Kita dalis04300035
Kita dalis04309514
Kita dalis04309526
Kita dalis04312039
Kita dalis04314324
Kita dalis04316654
Kita dalis04316655
Kita dalis04316669
Kita dalis04316723
Kita dalis04316724
Kita dalis04316725
Kita dalis04335085
Kita dalis04336970
Kita dalis04337767
Kita dalis04337768
Kita dalis043393524507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis04339352/104507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis043393534507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis04339353/104507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis043395864507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis04339842
Kita dalis04339848
Kita dalis04339849
Kita dalis04340330
Kita dalis04340331
Kita dalis04344257
Kita dalis04345348
Kita dalis043454384507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C
Kita dalis04345708
Kita dalis04347340DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04347341DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04347342
Kita dalis04347343
Kita dalis04350834DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Kita dalis04352849DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04352850DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04352851DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04354078
Kita dalis04354137
Kita dalis04356301
Kita dalis04356418
Kita dalis04356433
Kita dalis04357776
Kita dalis04357777
Kita dalis04357779
Kita dalis04357781
Kita dalis04357781/10
Kita dalis04357782
Kita dalis04357782/10
Kita dalis04358486
Kita dalis04358527
Kita dalis04358528
Kita dalis04358529
Kita dalis04363241DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Kita dalis04364138
Kita dalis04364140
Kita dalis04366138AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kita dalis04366139AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kita dalis04373761
Kita dalis04373763
Kita dalis04382930DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Kita dalis04386519AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kita dalis04386521
Kita dalis04386532AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kita dalis04386534
Kita dalis04386535AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kita dalis04386536AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kita dalis04388075
Kita dalis04390385DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Kita dalis04399081
Kita dalis04400340DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04400341DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04400342DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04400343DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kita dalis04401521AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kita dalis04402639
Kita dalis04403124
Kita dalis04411234
Kita dalis04413578
Kita dalis04413582
Kita dalis04414159
Kita dalis04415239
Kita dalis04416544
Kita dalis04416545
Kita dalis04418951Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kita dalis04418952Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kita dalis04419673
Kita dalis04423151
Kita dalis04426628
Kita dalis04426629
Kita dalis04428681
Kita dalis04429617
Kita dalis04429880
Kita dalis04434780
Kita dalis0Z598570
Kita dalis40-890
Kita dalis40-891
Kita dalis40-960
Kita dalis40-961
Kita dalis40-973
Kita dalis40-974
Kita dalis403045DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Kita dalis520411
Kita dalis520417
Kita dalis520418
Kita dalis520485
Kita dalis520500
Kita dalis520628
Kita dalis520735
Kita dalis520750
Kita dalis520751
Kita dalis520754
Kita dalis520755
Kita dalis520770
Kita dalis520771
Kita dalis520772
Kita dalis520773
Kita dalis625466
Kita dalis627011
Kita dalis629065
Kabinos stiklas0.007.5179.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.007.5180.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.007.5312.0/20Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.007.7335.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.007.7337.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.009.0300.0Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.009.0711.4/20
Kabinos stiklas0.009.0711.4/30
Kabinos stiklas0.009.7697.0/20AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.009.7697.0/30AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.009.7702.0/40AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.009.7703.0/10AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.010.5210.0Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas0.010.5210.0/20Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas0.010.6265.0AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.010.6476.0/10Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas0.011.0802.0AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.011.0802.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline, AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.011.0806.0/10AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.011.0806.0/30AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.011.1010.0/20AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabinos stiklas0.012.1429.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.012.1437.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.012.1438.0/30Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.012.1439.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.013.9605.0Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabinos stiklas0.014.2291.0
Kabinos stiklas0.014.2292.0
Kabinos stiklas0.014.2294.0
Kabinos stiklas0.014.3967.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.014.4070.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.014.4070.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.014.8850.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.014.8850.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.014.8851.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.014.8851.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabinos stiklas0.015.0338.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabinos stiklas0.015.0339.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabinos stiklas0.015.0354.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabinos stiklas0.015.5532.0/40410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabinos stiklas0.016.8502.0/10
Kabinos stiklas0.9234.210.0/30
Kabinos stiklas0.9234.214.010
Kabinos stiklas0.9234.215.020
Kabinos stiklas0.9234.216.0/20
Kabinos stiklas0.9234.273.0
Kabinos stiklas02381810
Kabinos stiklas04307803
Kabinos stiklas04312038
Kabinos stiklas04312683
Kabinos stiklas04313943
Kabinos stiklas04314298
Kabinos stiklas04314299
Kabinos stiklas04314332
Kabinos stiklas04314333
Kabinos stiklas04316662
Kabinos stiklas04316676
Kabinos stiklas04316677
Kabinos stiklas04316688
Kabinos stiklas04326218
Kabinos stiklas04337958
Kabinos stiklas04337959
Kabinos stiklas04339832
Kabinos stiklas04339833
Kabinos stiklas04339846
Kabinos stiklas04340307
Kabinos stiklas04340308
Kabinos stiklas04340309
Kabinos stiklas04340310
Kabinos stiklas04346800
Kabinos stiklas04350515DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04350516DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04351731DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04351732DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04351733DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04351734DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04352383DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04352384DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04352848DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04354066
Kabinos stiklas04354067
Kabinos stiklas04354075
Kabinos stiklas04354125
Kabinos stiklas04354126
Kabinos stiklas04354136
Kabinos stiklas04358914DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04363114DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04363115DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04363390
Kabinos stiklas04363391
Kabinos stiklas04363398
Kabinos stiklas04363399
Kabinos stiklas04363898
Kabinos stiklas04363899
Kabinos stiklas04366118AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabinos stiklas04366119AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabinos stiklas04368216AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabinos stiklas04383605AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383606AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383608AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383609AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383611AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383614AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383615AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383617AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04383618AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04386426AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04386427AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04390722AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04390723AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04398763DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04398764DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabinos stiklas04401515AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabinos stiklas04401518AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabinos stiklas04402778AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04402779AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04402868AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabinos stiklas04418627Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04418628Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04418828Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04418829Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04418946Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04418956Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04419379Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04419494
Kabinos stiklas04424511Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04424512Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04429137Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04429882Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas04429884Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabinos stiklas2.4049.170.2
Kabinos stiklas40-345
Kabinos stiklas40-601
Kabinos stiklas520416
Kabinos stiklas520421
Kabinos stiklas520436
Kabinos stiklas520448
Kabinos stiklas520498
Kabinos stiklas520499
Kabinos stiklas520514
Kabinos stiklas520590
Kabinos stiklas520593
Kabinos stiklas520627
Kabinos stiklas520752
Kabinos stiklas520756
Kabinos stiklas520793
Kabinos stiklas520981
Kabinos stiklas613917
Kabinos stiklas615408
Kabinos stiklas615626
Kabinos stiklas930-626
Kabinos stiklas930-724
Kabinos stiklas930-725
Kabinos stiklas930-736
Kabinos stiklas930-737
Ventiliatorius0.010.2535.0Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 108, 110, 115, 118, 120, 130, 135, 140, 150, 150.7, 155, 160, 165, 165.7, 175, 195
Ventiliatorius0.900.0035.4Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Ventiliatorius04348005DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Ventiliatorius04378971DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Ventiliatorius04397992AgroCompact 3.30V, 3.30F, 3.50S, 3.50V, 3.50F, 3.70V, 3.70V, 3.90F, 3.90S, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, Agrostar 4.61, 4.71
Ventiliatorius04397994AgroCompact 3.30V, 3.30F, 3.50S, 3.50V, 3.50F, 3.70V, 3.70V, 3.90F, 3.90S, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, Agrostar 4.61, 4.71
Veidrodis0.010.1604.4/10Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Veidrodis0.010.1604.4/20Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Veidrodis0.010.1604.4/30Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Veidrodis0.010.1604.4/40Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Veidrodis0.010.1605.4/10Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Veidrodis0.010.1605.4/40Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Veidrodis0.010.1689.4AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Veidrodis0.010.1690.4AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Veidrodis0.010.3563.2Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Veidrodis0.010.3564.0Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Veidrodis0.010.3564.1Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Veidrodis0.010.9559.4Agrokid 25, 35, 45
Veidrodis0.011.4199.4/20AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Veidrodis0.011.4205.4/20AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Veidrodis0.011.5392.4Agrokid 25, 35, 45
Veidrodis0.012.4392.4Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Veidrodis0.012.4393.4Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Veidrodis04327533DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05
Veidrodis04335119DX 3 Vario cab, DX 3.10, 3.10V, 3.30, 3.30V/F, 3.50, 3.50V/F, 3.60, 3.65, 3.70, 3.75
Veidrodis04386390AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38
Veidrodis04438482Agrokid 25, 35, 45
Rankena0.013.0217.4
Rankena04339176DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Rankena04339177DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Rankena043455044507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C
Rankena04356497
Rankena04362172
Rankena04378982
Rankena04413546
Rankena04413591
Kondicionierius ir šildymas38 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis0.007.7197.4
Kita dalis0.007.7198.4
Kita dalis0.008.9604.4/10
Kita dalis0.010.1318.4
Kita dalis0.010.1714.3
Kita dalis0.010.2045.0
Kita dalis0.010.2045.6
Kita dalis0.010.2091.0
Kita dalis0.010.2128.0
Kita dalis0.010.2261.0
Kita dalis0.010.6024.4
Kita dalis0.011.0323.4
Kita dalis0.011.0323.4/10
Kita dalis0.011.9092.3/20
Kita dalis0.014.2995.4/30
Kita dalis0.015.4222.4/20
Kita dalis0.015.4222.4/30
Kita dalis0.900.0060.9
Kita dalis04322165
Kita dalis04322169
Kita dalis04337405
Kita dalis04346256
Kita dalis04353731
Kita dalis04363723
Kita dalis04372360
Kita dalis04399798
Kita dalis04401658
Kita dalis04411400
Kita dalis04411403
Kita dalis04419569
Kita dalis04419569/10
Kita dalis04423008
Kita dalis04425160
Kita dalis04432835
Kita dalis04437338
Kita dalis04437339
Kita dalis04437339/10
Kita dalis06262424
Galinis kėlimo mechanizmas80 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Daviklis arba jungiklis034001332506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6907
Daviklis arba jungiklis04316607DX 4.10, 4.30, 4.50, 80, 85, 86, 90, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, AgroXtra 4.47, 4.57
Daviklis arba jungiklis04316608DX 4.10, 4.30, 4.50, 80, 85, 86, 90, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, AgroXtra 4.47, 4.57
Velenas01173041D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Velenas01173042D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Velenas034013002807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Velenas034013022807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Velenas04353150D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Velenas043777522807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Velenas043777532807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Velenas043838072807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Velenas043838082807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas011616432807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6907, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 160
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas01170587D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas034013222807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6907, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 160
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas04353152D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Vairo traukė arba jos antgalis04337630DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Vairo traukė arba jos antgalis04341754DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kaištis03401450Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Kaištis03471270Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Kaištis043142366807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Kaištis04355643Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Kaištis04402650Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Kaištis04419521Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Kaištis04419521/10Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Kaištis04419521/20Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Kaištis2.7099.981.0Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Kaištis2.7099.982.0Agrotron 195, 200, 230 Agrotron MK3160, L710,L720, L730 Agrotron New 210, 215, 235, 265, Agrotron X710, X720
Kaištis2.7099.984.0Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Trosas04347244DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Kita dalis0.009.2194.420430, 420 Agroplus 67, 77, 87 Agroplus COM3, 310, 320, 410 Agroplus F70, F75, F90, F100 Agroplus F COM 3
Kita dalis0.010.9779.4/20
Kita dalis0.012.9825.4/10
Kita dalis0.012.9826.4
Kita dalis0.015.4021.4/10
Kita dalis0.015.4025.4
Kita dalis0.015.4029.4
Kita dalis0.015.4191.4
Kita dalis0.015.7687.4
Kita dalis02306604D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Kita dalis043142406807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C, DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61
Kita dalis043145126807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Kita dalis04336740AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Kita dalis04338011D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Kita dalis04340646D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Kita dalis04397040
Kita dalis04416559.4
Tarpinė arba tarpinių komplektas03401287
Kablio dalis02331826AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Kablio dalis043142306807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Kablio dalis043145096807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Kablio dalis04336371DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kablio dalis04339635AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Kablio dalis04388788DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius023053012506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius023121112506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius023843695206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius023843705206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius034014435206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043014775206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043014962506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043034832506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043034845206, 5506, 6006, 6206, 6806
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04308241AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04308246AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04311073AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043142376807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043145136807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius043154525206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04339648DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04339650DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04341296DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04375830DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04379614DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04379615DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04379638DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04419332Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius04419334Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius131545206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius47135206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Kabliai ir sukabinimas33 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kaištis803634
Kita dalis0.010.2990.0AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61 AgroStar Freisicht 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, Agrolux 60, 60F, 70, 70F, 80, 80F, 90 Agrosun 100, 120, 140
Kita dalis0.017.8605.3TTV 7210, 7230, 7250
Kita dalis04383741
Kita dalis04422037Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175
Kita dalis04428417.4Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175
Kita dalis04428417.4/10Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175
Kita dalis04431257.4Agrotron 230, 260
Kita dalis04432801.4Agrotron 230, 260
Kita dalisKU381/64008AgroPlus 60, 70, 80 Agrolux 60, 70
Kablio dalis0.017.8589.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.017.8591.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.017.8603.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0011.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0011.3/106120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0011.3/206120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0011.3/306120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0012.3/206120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0012.3/306120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0013.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0013.3/106120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis0.019.0013.3/206120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis005002306120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis04301427
Kablio dalis04344508
Kablio dalis04344849
Kablio dalis04383721
Kablio dalis04389511
Kablio dalis04439636Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K610, M600, M610
Kablio dalis04451949Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K610, M600, M610
Kablio dalis04451950Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K610, M600, M610
Kablio dalis044546616120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kablio dalis044546636120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Kitos dalys10 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis0.015.4232.3100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410
Kita dalis0.015.4233.3100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410
Kita dalis04334080D 2807, 3607, 4007, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Kita dalis04340473AgroStar 6.61, 6.71, 6.81, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 230, 250
Kita dalis04340474AgroStar 6.61, 6.71, 6.81, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 230, 250
Kita dalis04354718AgroCompact 3.30V/F, 3.50V/F, 3.50S, 3.70V/F, 3.90F, 3.905
Kita dalis04372829D 2807, 3607, 4007, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Radiatorius arba aušintuvas04307846DX 85, 90, 110, 120, 145, 160, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Spyruoklė0.900.1404.2100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410
Spyruoklė0.900.1404.9100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt