Jaunas detaļas

Jaunas Fendt traktoru dzesēšanas un filtru detaļas

Meklējat detaļu Fendt traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: dzesēšana un izplūde un filtri. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Dīzeļdzinēja detaļas: galvas blīve, virzulis, klanis, vārsti, sprausla (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 522). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Filtri7 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Degvielas filtrsF716201060080Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818
Degvielas filtrsF731200060030Fendt 712 (type 724), 714 (type 725, 732), 716 (type 726, 733), 718 (type 727, 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
FiltrsF166200060010Farmer 2405, 250S/V, 260P/S/, 270PN, 275S/, 280P/S/V, Fendt 260 (type 210, 326), 207 (type 212, 327), 208 (type 213, 221, 328)
FiltrsF214202710030Fendt 206 (type 210, 326), 207 (type 212, 327), 208 (type 213, 221, 328), 209 (type 214, 222, 329)
FiltrsF214202710260Fendt 206 (type 210, 326), 207 (type 212, 327), 208 (type 213, 221, 328), 209 (type 214, 222, 329)
FiltrsG339202060110Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 512, 513, 514, 516, 712 (type 724), 714 (type 725, 732), 716 (type 726, 733)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF015200060010GT 231
Dzesēšana un izplūde515 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
FiltrsF731200510020Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 815, 817, 818 (types 718, 729), 820
Ģenerators1002501
Ģenerators916201040200
ĢeneratorsF926202040020
ĢeneratorsX696640500000
Sajūga detaļa385202910010Favorit 611 (type 382), 612 (type 383), 614 (type 384), 615 (type 385)
Sajūga detaļaE743200041020Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →), 716 (chassis no. 739/2538 →), 718 (chassis no. 740/2567 →), 720 (chassis no. 741/2584 →), Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →)
Sajūga detaļaF350200040010Fendt 310 (type 347), 311 (type 348), 312 (type 349), 313 (type 350)
Sajūga detaļaF350200040030Fendt 310 (type 347), 311 (type 348), 312 (type 349), 313 (type 350)
Sajūga detaļaF438200040010Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416), 512 (chassis no. → 435/7111), 513 (chassis no. → 436/7044)
Sajūga detaļaF438200040030Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416), 512 (chassis no. → 435/7111), 513 (chassis no. → 436/7044)
Sajūga detaļaF524200040020Xylon 520, 522, 524
Sajūga detaļaF737200042010714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Sajūga detaļaF737200042210714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Sajūga detaļaF743200041010Fendt 714 (chassis no. → 738/2503), 716 (chassis no. → 739/2537), 718 (chassis no. → 740/2566), 720 (chassis no. → 741/2583)
Sajūga detaļaF743200041040Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →), 716 (chassis no. 739/2538 →), 718 (chassis no. 740/2567 →), 720 (chassis no. 741/2584 →), Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →)
Sajūga detaļaF835201040030Fendt 819 (type 832), 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
Sajūga detaļaF842201041010Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
Sajūga detaļaF931202040030Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Sajūga detaļaF931202040050Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Sajūga detaļaF931202040060Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Sajūga detaļaF954200041010Fendt 927 (type 950, engine no. →11709910), 930 (type 951, engine no. →11709910), 933 (type 952, engine no. →11709910)
Sajūga detaļaF954200041060Fendt 927 (type 950, engine no. →11709910), 930 (type 951, engine no. →11709910), 933 (type 952, engine no. →11709910)
Sajūga detaļaG11720004010Farmer 307 (chassis no. → 117/5000), 308 (chassis no. → 118/5000), 309 (chassis no. → 119/5000)
Sajūga detaļaG117200040110Farmer 307 (chassis no. → 117/5000), 308 (chassis no. → 118/5000), 309 (chassis no. → 119/5000)
Sajūga detaļaG117201040100Farmer 307 (chassis no. 117/5001 - 117/8000), 308 (chassis no. 117/5001 - 117/8000), 309 (chassis no. 117/5001 - 117/8000)
Sajūga detaļaG117202040010Farmer 307 (chassis no. 117/08001 -), 308 (chassis no. 118/08001 -), 309 (chassis no. 119/08001 -)
Sajūga detaļaG117202040100Farmer 307 (chassis no. 117/08001 -), 308 (chassis no. 118/08001 -), 309 (chassis no. 119/08001 -)
Sajūga detaļaG186207040010Farmer 308 (chassis no. 178/14101b → & type 308), 309 (chassis no. 186/14601 → & type 309)
Sajūga detaļaG199201040011Farmer 308 (chassis no. 178/30840-99999), 308 (chassis no. 308/3608-99999), 309 (chassis no. 186/31203-99999), Farmer 308 (chassis no. 178/30840 -), 308 (chassi
Sajūga detaļaG260200040100Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Sajūga detaļaG339202040100Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 337), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (types 340), 411 (type 400)
Sajūga detaļaG385202909010Favorit 611, 612, 614, 615
Sajūga detaļaG411201040100Farmer 409 (chassis no. 409/1001-3097), 410 (chassis no. 410/1001-3566), 411 (chassis no. 411/1001-3491), Farmer 409 (chassis no. 409/1001 → 409/3097), 410 (cha
Sajūga detaļaG514200040010Favorit 512 (chassis no. 512/3001), 514, 515, Favorit 512 (chassis no. 512/3001 →), 514, 515
Sajūga detaļaG712203040100Farmer 409 (chassis no. 409/3098 - 409/4555), 410 (chassis no. 410/3567 - 410/4596), 411 (chassis no. 411/3492 - 411/4554)
Sajūga detaļaG712203041100Farmer 409 (chassis no. 409/4556 →), 410 (chassis no. 410/4597 →), 411 (chassis no. 411/4555 →), 412 (chassis no. 412/5021 →)
Sajūga detaļaG716201040100Favorit 714, 716, Fendt 712, 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 815 (types 715, 725), 817, 818, 820
Sajūga detaļaG718202040100Favorit 714, 716, Fendt 712, 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 815 (types 715, 725), 817, 818, 820, Favorit 714, 716, Fendt 712, 714 (
Sajūga detaļaG816200040011Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920
Sajūga detaļaG916201040010Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Sajūga detaļaG926200040010Favorit 824, 924, 926
Sajūga detaļaH218PF151001A930 (type 957), 933 (type 958), 936 (type 959), 939 (type 960), 942 (type 961)
Sajūga detaļaH260200040100Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Sajūga detaļaS120PF151001AFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Vārpsta297900010100Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, Fendt 206, 207, 208, 209
Vārpsta297900010110Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, Fendt 206, 207, 208, 209
VārpstaF100002237661GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
VārpstaF100002238081GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
VārpstaF1000041527132005, 201S, 203P, 240S, 250S/V, 260P/SN, 270P/V, 275S/V, 280P/S/V, Fendt 206F/S/V, 207F/SN, 208F/P/SN, 209F/P/SIV
Gultnis01179116Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GultnisF100001172655GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
GultnisF119200040030Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GultnisF404200040010Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GultnisF716201040010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716)
GultnisF716201040020Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GultnisF718202040030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716)
GultnisX605515634000Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GultnisX610031800000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Blīvslēgs vai blīvgredzens165EL1100GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Blīvslēgs vai blīvgredzens885EL1100001GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF100001172482GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF100001173592GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF100001174175GT 380 (chassis no. 380)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF100002238056GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Blīvslēgs vai blīvgredzensF100004151242GT 380 (chassis no. 380)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF119200050070Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF119200050090Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF312200610020Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Blīvslēgs vai blīvgredzensF345200210020GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Blīvslēgs vai blīvgredzensF395200810060GT 395
Blīvslēgs vai blīvgredzensF716201050030Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Blīvslēgs vai blīvgredzensF716201510130Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001), Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323
Blīvslēgs vai blīvgredzensF824200050090Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF934201610010Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF934201610020Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Blīvslēgs vai blīvgredzensV614602930Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Blīvslēgs vai blīvgredzensX548911100000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Siksna1000004
Siksna1001047
Siksna1001048
Siksna1001131
Siksna1002408
Siksna1002421
Siksna1002481
Siksna1002489
Siksna1002502
Siksna1002528
Siksna1002539
Siksna1002549
Siksna1002561
Siksna1002631
Siksna1002645
Siksna1002930
Siksna1002932
Siksna1003171
Siksna1003174
Siksna1004340
Siksna511201040010Farmer 304 (chassis no. 158/21122 -), 308 (chassis no. 307/3001 -), 308 (chassis no. 178/30241 → and chassis no. 308/3001 →)
Siksna515200040010Farmer 304 (chassis no. 158/21122 -), 308 (chassis no. 307/3001 -), 308 (chassis no. 178/30241 → and chassis no. 308/3001 →)
SiksnaF100002235175
SiksnaF100002235531
SiksnaF100004152510GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
SiksnaF117200010010
SiksnaF339202040020
SiksnaF339202040050
SiksnaF404200040020Farmer 409 (chassis no. 409/3098 →), 410 (chassis no. 410/3567 →), 411 (chassis no. 411/3492 →), 412 (chassis no. 412/1867 →)
SiksnaF716200040010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
SiksnaF716200040020
SiksnaF716201040100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
SiksnaF716201040110Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
SiksnaF718202040010
SiksnaF731200040010Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), 820 (type 731)
SiksnaF731200040030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
SiksnaF731200040100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
SiksnaF836200040060Fendt 819, 822, 824, 826, 828
SiksnaF934201040010
SiksnaF934201040020
SiksnaF934201040030Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
SiksnaF934201040070Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936
SiksnaF934201040220Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
SiksnaF934201040240Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936
SiksnaF934201040270Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
SiksnaV836667411combines 5270C, 6270L, 6300C
SiksnaV836667827Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
SiksnaV836864296combines 6300C, 8300, 8350
SiksnaX696610600000
SiksnaX696613501000
SiksnaX696614802000
SiksnaX696615601000
SiksnaX696615603000
SiksnaX696615704000
SiksnaX696616201000
SiksnaX696616600000
SiksnaX696623800000
SiksnaX696624100000
SiksnaX696624400000
SiksnaX696624800000
SiksnaX696640600000
SiksnaX696989501000
SiksnaX697171900000
SiksnaX697171901000
SiksnaX697173600000
SiksnaX697174000000
Skriemelis vai spriegotājs199552020510Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, 304 (type 158), 305 (type 162), 306 (type 168), 307 (types 117, 170, 175, 307)
Skriemelis vai spriegotājs199552020520Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, 304 (type 158), 305 (type 162), 306 (type 168), 307 (types 117, 170, 175, 307)
Skriemelis vai spriegotājs515200040020Farmer 304 (chassis no. 158/21122 -), 308 (chassis no. 307/3001 -), 308 (chassis no. 178/30241 → and chassis no. 308/3001 →)
Skriemelis vai spriegotājs916200040100Favorit 816 (up to engine no. 122 8125 580), 818 (up to engine no. 122 8125 580), 822 (up to engine no. 122 8125 580)
Skriemelis vai spriegotājs916201040180Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Skriemelis vai spriegotājsF524200040070Xylon 520, 522, 524
Skriemelis vai spriegotājsF716201040050Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
Skriemelis vai spriegotājsF716201040060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Skriemelis vai spriegotājsF716201040090Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Skriemelis vai spriegotājsF718202040020Farmer 409, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411 (type 400)
Skriemelis vai spriegotājsF718202040050Farmer 409, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411 (type 400)
Skriemelis vai spriegotājsF836200040080Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313, 512, 513, 514, 515, 714 (type 732), 716 (type 733)
Skriemelis vai spriegotājsF836200040170Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Skriemelis vai spriegotājsF926202040030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Skriemelis vai spriegotājsF926202610050Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Skriemelis vai spriegotājsF934201040040Fendt 819, 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836), 922, 924 (types 922, 941), 927, 930 (types 928, 943, 951)
Skriemelis vai spriegotājsF934201040200Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Skriemelis vai spriegotājsF934201040230Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Skriemelis vai spriegotājsF934201040250Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Skriemelis vai spriegotājsG117880010020Farmer 307C, 307Ci, 308C, 308Ci, 309C, 309Ci
Skriemelis vai spriegotājsV836866321combines 5275C, 6335C, 8300, 8350, 8370P, 8400P, 900R, 9350R
Skriemelis vai spriegotājsV837074402combines 5275C, 6335C, 8300, 8350, 8370P, 8400P, 900R, 9350R
TapaX486528405000GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
ŠļūteneX591662401000Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
ŠļūteneX591662700000Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Cita detaļa01OLEZ200001GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Cita detaļa117200050060Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļa117200050140Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļa117200050160Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļa139210050020Farmer 2D
Cita detaļa150204050040Farmer 102, 103 (from chassis no. 11401), 104 (from chassis no. 20701)
Cita detaļa155950010090Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409 ,410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, Farmer 240S, 250S, 250V, 260P
Cita detaļa155950010091Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409 ,410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, Farmer 240S, 250S, 250V, 260P
Cita detaļa170200050050Farmer 304, 307
Cita detaļa170200050060Farmer 304 (chassis no. 158/3501 - 158/20000), 307 (type 170)
Cita detaļa175811250020Farmer 304 (from chassis no. 158/20001), 307 (from chassis no. 175/20001 and type 307), 310 (type 310), 311 (up to chassis no. 311/3000)
Cita detaļa178200050011Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Cita detaļa178200050050Farmer 303, 304, 305, 306, 307 (types 170, 175), 308, 309, 310, 311
Cita detaļa178200050070Farmer 303, 304, 305, 306, 307 (types 170, 175), 308, 309, 310, 311
Cita detaļa178810130720Farmer 307 (type 170 up to chassis no. 175/20000)
Cita detaļa178810130740Farmer 303, 304 (chassis no. → 158/20000), 305 (chassis no. → 162/20000), 306 (chassis no. → 168/20000)
Cita detaļa178900050030Farmer 303, 304 (chassis no. 158/00001-20000), 305 (chassis no. 162/00001-20000), 306 (chassis no. 168/00001-13000), Farmer 304 (chassis no. 158/20001 →), 305 (
Cita detaļa186200050160Farmer 303, 304, 305, 306, 307 (type 170+175), 308, 309, 310, 311
Cita detaļa186207010020Farmer 304, 305, 306, 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311, 312, Favorit 509, 510
Cita detaļa186207050030Farmer 304, 305, 306, 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311, 312, Favorit 509, 510
Cita detaļa186810250010Farmer 303, 304 (chassis no. → 158/20000), 305 (chassis no. → 162/20000), 306 (chassis no. → 168/20000)
Cita detaļa186810250020Farmer 307 (type 170 up to chassis no. 175/20000)
Cita detaļa186814250010Farmer 305 (from chassis no. 20001), 306 (from chassis no. 168/20001), 308 (from chassis no. 178/20001 and type 308)
Cita detaļa192200901010Farmer 304, 307, 309, 310, Favorit 509, 510, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa192204900010Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Cita detaļa192204900030Farmer 304, 307, 308, 309, 310
Cita detaļa192204903010Farmer 309, 310, Favorit 509, 510
Cita detaļa198200050040Farmer 310, 311
Cita detaļa198200901060Farmer 304 (chassis no. 158/03801 →), 305 (chassis no. 162/07501 →), 306 (chassis no. 168/13001 →), 307 (type 170/175/307)
Cita detaļa198201050030Farmer 310, 311, 312
Cita detaļa198201050040Farmer 310, 311, 312
Cita detaļa198201050050Farmer 310, 311, 312
Cita detaļa198201050060Farmer 310, 311, 312
Cita detaļa198201050150Farmer 310, 311, 312
Cita detaļa198810250110Farmer 310 (up to chassis no. 192/20000), 311 (up to chassis no. 198/20000), 312 (up to chassis no. 199/20000)
Cita detaļa199201050010Farmer 311, 312
Cita detaļa199201050020Farmer 311, 312
Cita detaļa199204010030Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļa199204050090Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļa199204050100Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļa199204050150Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 711, 712, 714, 716, Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa199204050151Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 711, 712, 714, 716, Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa199811250010Farmer 310 (up to chassis no. 192/20000), 311 (up to chassis no. 198/20000), 312 (up to chassis no. 199/20000)
Cita detaļa238200050030Farmer 103, 105, 106, 108, Favorit 4S, 125, 610/10S type 181, 611/115 type 182, 612 / 614 type 184
Cita detaļa238200050040Farmer 103, 106, Favorit 45, 610/105 type 181, 611/115 type 182
Cita detaļa238200051020Farmer 104 (chassis no. 238/17000), 105, 106, 310, 311
Cita detaļa238200051030Farmer 103, 104, 105, 106, Favorit 45, 105, 115, 600, 610, 611 (type 282 + type 182), 612 (type 283 + type 183)
Cita detaļa281200050090Favorit 600, 610, 611 (chassis no. 282/0001 → and chassis no. → 382/2000), 612 (chassis no. 283/0001 → and chassis no. → 383/2000)
Cita detaļa281200050100Favorit 600, 610, 611 (chassis no. 282/0001 → and chassis no. → 382/2000), 612 (chassis no. 283/0001 → and chassis no. → 383/2000)
Cita detaļa281500260020Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383), 614 (types 284, 384), 615 (types 285, 385)
Cita detaļa284200050030Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa297900010120Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Cita detaļa312200010020Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Cita detaļa312200050070Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Cita detaļa312810250110Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), Favorit 509
Cita detaļa312810250300Farmer 304 (from chassis no. 158/20001), 307 (from chassis no. 175/20001 and type 307), 310 (type 310), 311 (up to chassis no. 311/3000)
Cita detaļa312810250310Farmer 310 (type 310), 311 (chassis no. → 311/3000), 312 (chassis no. → 312/3000), Favorit 510, 511 (chassis no. → 511/3000)
Cita detaļa339202050020309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Cita detaļa340200050021309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340)
Cita detaļa3720005202Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Cita detaļa385200050020Favorit 611 (chassis no. → 382/2000), 612 (chassis no. → 383/2000), 614 (chassis no. → 384/2000), 615 (chassis no. → 385/2000)
Cita detaļa385202050030Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Cita detaļa385202050050Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Cita detaļa385202050060Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Cita detaļa385202050070Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Cita detaļa411201050010Farmer 409, 410, 411, 412
Cita detaļa4382000050020Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442)
Cita detaļa438200050010Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442)
Cita detaļa515200050040Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Cita detaļa515810250300Farmer 311 (from chassis no. 311/3001), 312 (from chassis no. 312/3001), Favorit 511 (from chassis no. 511/3001)
Cita detaļa716200050010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa716200050020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa716200050060Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (types 712, 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726)
Cita detaļa716810250020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 916 (chassis no. 916/3001 - 916/6000), 920 (chassis no. 920/3001 - 920/6000)
Cita detaļa718202050070Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Cita detaļa718202050760Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Cita detaļa718202050761Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Cita detaļa718810250020Fendt 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
Cita detaļa725810250080Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), 820
Cita detaļa737200052021Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416)
Cita detaļa737200052200Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Cita detaļa743200051020Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Cita detaļa743200051021Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Cita detaļa743200051030Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Cita detaļa743200051031Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Cita detaļa816200050021Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Cita detaļa816200050030Favorit 816, 818, 822, 824
Cita detaļa816200050070Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →), Favorit 916 (chassis no. 916/300
Cita detaļa816810250010Favorit 816 (up to chassis no. 816/2000), 818 (up to chassis no. 818/2000), 822 (up to chassis no. 82212000), 824 (up to chassis no. 824/2000)
Cita detaļa816810250021Favorit 816 (up to chassis no. 816/2000), 818 (up to chassis no. 818/2000), 822 (up to chassis no. 82212000), 824 (up to chassis no. 824/2000)
Cita detaļa816810250030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711
Cita detaļa835201050021Fendt 819 (type 832), 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
Cita detaļa842201050020Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
Cita detaļa842201050060Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
Cita detaļa916201051180Favorit 916, 918, 920, 924, 926
Cita detaļa916201051960Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Cita detaļa930200051060Fendt 916, 918, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Cita detaļa931202050050Fendt 922 (type 919), 924 (chassis no. 922), 927 (type 925), 930 (chassis no. 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Cita detaļa931202050060Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Cita detaļaF100003361809Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, Fendt 206, 207, 208, 209, GT 340, 350, 360, 370, 380, 390, 395
Cita detaļaF119200050050Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (ty
Cita detaļaF119200610020Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļaF135200050020Farmer 5S, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309, Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļaF135200050030Farmer 5S, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309, Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļaF138208052010Farmer 1025, 102LS, 1035, 103LS, 1045, 104LS, 1065, 106LS
Cita detaļaF140200050020Farmer 5S, 106 S/LS (FW 268), 105 S/LS, 108 S/LS
Cita detaļaF178200050010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 (not with B engine), 311
Cita detaļaF199200050020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļaF524200040280Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaF530200050600930 (types 957, 968), 933 (types 958, 969), 936 (types 959, 970), 939 (types 960, 971), 942 (types 961, 972)
Cita detaļaF716201610020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716
Cita detaļaF824200050010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Cita detaļaF916200050030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Cita detaļaF934201050010Fendt 922 (type 919), 924 (chassis no. 922), 927 (type 925), 930 (chassis no. 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Cita detaļaG117200050110Farmer 307 (chassis no. 117/00101-05000), 308 (chassis no. 118/00101-05000), 309 (chassis no. 119/00101-05000)
Cita detaļaG117200050120Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļaG117200050200Farmer 307 (chassis no. 117/00101-05000), 308 (chassis no. 118/00101-05000), 309 (chassis no. 119/00101-05000)
Cita detaļaG198200050010Farmer 304 (chassis no. 157/03501 - 157/20000), 305 (chassis no. 162/07201 - 162/20000), 306 (chassis no. 168/13001 -)
Cita detaļaG198201050020Farmer 304 (chassis no. 157/03501 - 157/20000), 305 (chassis no. 162/07201 - 162/20000), 306 (chassis no. 168/13001 -)
Cita detaļaG199204050020Farmer 304 (chassis no. 158/20001 -), 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/13001 →), 307 (types 175, 307)
Cita detaļaG416200050020Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416)
Cita detaļaG716501021090Fendt 512 (type 413), 513 (types 414, 436), 514 (types 415, 437), 516 (types 416, 438), Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 93
Cita detaļaG718202050050Fendt 207 (types 215, 223, 232, 239, 260, 286, 300, 330), 208 (types 217, 224, 233, 240, 261, 287, 301, 331), 209 (types 200, 218, 226
Cita detaļaG737200052020Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Cita detaļaG835201050020Fendt 819 (type 832), 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
Cita detaļaH178200010020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, Favorit 509, 510, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH199204050010Farmer 304 (chassis no. 158/20001 →), 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/20001 →), Farmer 310 (chassis no. 192/03401 →), 311 (chassis no. 198/0
Cita detaļaH716201050140Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Cita detaļaH716201050300Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Cita detaļaH716201050301Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Cita detaļaH718202050301Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Cita detaļaH816200050010Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →), Favorit 916 (chassis no. 916/300
Cita detaļaH816200050090Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļaH835201050030Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Cita detaļaH930200051202Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 922 (type 919), 924 (type 922), 926 (type 926), 927 (type 925)
Cita detaļaH945201050030Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Cita detaļaH945201050031Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Cita detaļaH945201050032Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Cita detaļaH945201050033Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Cita detaļaV836855150Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Cita detaļaV836859899Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Cita detaļaV836873423Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Cita detaļaX591103996000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383)
Cita detaļaX591103996960Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383)
Cita detaļaX591106000000Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383), 614 (types 284, 384), 615 (types 285, 385)
Cita detaļaX591106000940Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 714, 716, 816, 818
Cita detaļaX591106000950Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383), 614 (types 284, 384), 615 (types 285, 385)
Cita detaļaX591107000380Fendt 512 (types 413, 435, 439), 513 (types 414, 436, 440), 514 (types 415, 437, 441), 516 (types 416, 438, 442)
Cita detaļaX591110000000Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591110000900Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591110000950Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591112096000Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 305, 36, 307, 308, 309, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaX591112096320Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 305, 36, 307, 308, 309, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaX591120096000Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591120096120Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591128000000Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591128000100Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
Cita detaļaX591201800903Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Cita detaļaX591201800950Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Cita detaļaX604100400550Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Cita detaļaX604111000500Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332)
Blīve vai blīvju komplekts199204010050Farmer 304, 305, 306, 307 (types 175, 307), 308 (types 178, 308), 309 (types 186, 309), 310 (types 192, 310), 311 (types 198, 311)
Blīve vai blīvju komplektsF100002136434GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Blīve vai blīvju komplektsF119200610030Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Blīve vai blīvju komplektsF119200610040Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 33
Blīve vai blīvju komplektsF150204610080Farmer 2, 1025, 1035, 1045, 1055, 1065, 1085, 303LS, 304LS, Farmer 305LS, 306LS, 307LS, 308LS, 309LS, 310LS, 311LS, 312LS, Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309
Blīve vai blīvju komplektsF291200610120Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930), Xylon 520, 522, 524, Favorit 81
Blīve vai blīvju komplektsF524200610010Xylon 520, 522, 524
Blīve vai blīvju komplektsF530200050410Fendt 1038 (types 527, 536, 544), 1042 (types 528, 537, 545) 1046 (types 529, 538, 546), 1050 (types 530, 539, 547), 1151MT (2021)
Blīve vai blīvju komplektsF716201610010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411, Fendt 309 (type 322), 310 (typ
Blīve vai blīvju komplektsF824200610030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930), Xylon 520, 522, 524
Blīve vai blīvju komplektsF836200610060Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
Blīve vai blīvju komplektsF934201610090Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Blīve vai blīvju komplektsF934201610170Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Blīve vai blīvju komplektsG199204010020Farmer 304, 305, 306, 307 (types 175, 307), 308 (types 178, 308), 309 (types 186, 309), 310 (types 192, 310), 311 (types 198, 311)
Blīve vai blīvju komplektsV836119849Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334), Fendt 207 (types 215, 223, 23
Blīve vai blīvju komplektsV836120129Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Blīve vai blīvju komplektsV836646393Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Blīve vai blīvju komplektsX542201081000Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Radiators vai dzesētājs150204050050Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →), Favorit 916 (chassis no. 916/300
Radiators vai dzesētājs716200050040Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725), Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 916, 920, 924
Radiators vai dzesētājs718202050770Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Radiators vai dzesētājsF339202510120Farmer 409, 410, 411, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Radiators vai dzesētājsF412200510020Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313, 411, 412, 413, 414, 415
Radiators vai dzesētājsF716200510010Farmer 409, 410, 411, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Radiators vai dzesētājsF716201050100Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Radiators vai dzesētājsF716201510100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001), Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323
Radiators vai dzesētājsF733200510020Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313, 411, 412, 413, 414, 415
Radiators vai dzesētājsF737812145080Fendt 310 (type 347), 311 (types 348, 351), 312 (types 349, 352), 313 (types 350, 353), 314 (type 354), 512 (types 413, 435, 439)
Radiators vai dzesētājsF934201510090Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiators vai dzesētājsF934201510440Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiators vai dzesētājsF934201510470Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiators vai dzesētājsF934201510480Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiators vai dzesētājsG138208052010Farmer 102 (chassis no. 135/4601 →), 103 (chassis no. 138/11401 →), 104 (chassis no. 238/20701 →)
Radiators vai dzesētājsG162202051010Farmer 303, 304 (chassis no. 158/00001-20000), 305 (chassis no. 162/00001-20000), 306 (chassis no. 168/00001-13000)
Radiators vai dzesētājsG186207050010Farmer 304 (chassis no. 158/20001 →), 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/20001 →)
Radiators vai dzesētājsG187200050010Farmer 303, 304 (chassis no. 158/00001-20000), 305 (chassis no. 162/00001-20000), 306 (chassis no. 168/00001-13000)
Radiators vai dzesētājsG199204050010Farmer 310 (chassis no. 192/03401 →), 311 (chassis no. 198/07701 →), 312 (chassis no. 199/03501 →), Favorit 509, 510, 511
Radiators vai dzesētājsG238210050010Farmer 102 (chassis no. 135/4601 →), 103 (chassis no. 138/11401 →), 104 (chassis no. 238/20701 →)
Radiators vai dzesētājsG278202050010Farmer 5S, 106 S/LS (FW 268), 105 S/LS, 108 S/LS
Radiators vai dzesētājsG312200050010Farmer 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 511, 512
Radiators vai dzesētājsG339202050100Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 338), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (type 340)
Radiators vai dzesētājsG416200050100Fendt 512 (type 413), 513 (types 414, 436), 514 (types 415, 437), 516 (types 416, 438)
Radiators vai dzesētājsG438200050100Fendt 512 (type 413), 513 (types 414, 436), 514 (types 415, 437), 516 (types 416, 438)
Radiators vai dzesētājsG931202050200Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Radiators vai dzesētājsH117862150100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001)
Radiators vai dzesētājsH339100510120Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 337), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (type 340)
Radiators vai dzesētājsH339202190100Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Radiators vai dzesētājsH340200190100Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340)
Radiators vai dzesētājsH514860150010Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Radiators vai dzesētājsH524200190011Xylon 520, 522, 524
Radiators vai dzesētājsH716201050100Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Radiators vai dzesētājsH718202050100Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Radiators vai dzesētājsH718202050101Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Radiators vai dzesētājsH718202060210Fendt 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818 (types 718, 729), 820
Radiators vai dzesētājsH718202190100Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818, 820
Radiators vai dzesētājsH718202190101Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818, 820
Radiators vai dzesētājsH718202190102Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818, 820
Radiators vai dzesētājsH737200192100Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Radiators vai dzesētājsH743200191101Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764), 724 (types 743, 765)
Radiators vai dzesētājsH916200050020Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →)
Radiators vai dzesētājsH916200190010Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 →), 822 (chassis no. 822/2001 →), 824 (chassis no. 824/2001 →)
Radiators vai dzesētājsH916201051140Favorit 916 (chassis no. 916/3001-916/6000), 920 (chassis no. 920/3001-920/6000), 924 (chassis no. 924/3001-924/6000)
Radiators vai dzesētājsH916201190140Favorit 916 (chassis no. 916/03134 - 916/06000), 920 (chassis no. 920/03164 - 920/06000), 924 (chassis no. 924/03196 - 924/06000)
Radiators vai dzesētājsH916201190141Favorit 916 (chassis no. 916/03134 - 916/06000), 920 (chassis no. 920/03164 - 920/06000), 924 (chassis no. 924/03196 - 924/06000)
Radiators vai dzesētājsH916951250200Fendt 916 (chassis no. 916/06001 - 916/99999), 920 (chassis no. 920/06001 - 920/99999), 924 (chassis no. 924/06001 - 924/99999)
Radiators vai dzesētājsH930200051100Fendt 916 (chassis no. 916/6001 →), 920 (chassis no. 920/6001 -), 924 (chassis no. 924/6001 →), 926 (chassis no. 926/6001 -)
Radiators vai dzesētājsH930200191110Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Radiators vai dzesētājsH930950251200Favorit (chassis no. 916/03001 - 916/06000), 920 (chassis no. 920/03001 - 920/06000), 924 (chassis no. 924/03001 - 924/06000)
Radiators vai dzesētājsH931202050100Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Radiators vai dzesētājsH931202190100Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Radiators vai dzesētājsH954200051101Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Radiators vai dzesētājsH954200051102Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Radiators vai dzesētājsH954200051103Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Radiators vai dzesētājsV836684121Fendt 207, 208, 209, 210, 211, combines 5220, 5255, 5270, 5275, 6270, 6275
Radiators vai dzesētājsV836859699Fendt 207, 208, 209, 210, 211, combines 5220, 5255, 5270, 5275, 6270, 6275
Stiprinājuma detaļaF824201040010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Stiprinājuma detaļaF926200040100Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Stiprinājuma detaļaX428202439000GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Stiprinājuma detaļaX450006308000GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Ūdens sūknis0392024058Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842), 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953)
Ūdens sūknisACP0410410Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Ūdens sūknisACP041041AFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Ūdens sūknisACP041041BFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Ūdens sūknisACP0743080Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Ūdens sūknisACW0403690Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Ūdens sūknisC139200610110Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Ūdens sūknisC281200610010Farmer 2, 1025, 1035, 1045, 1055, 1065, 1085, 303LS, 304LS, Farmer 305LS, 306LS, 307LS, 308LS, 309LS, 310LS, 311LS, 312LS
Ūdens sūknisC312200610010Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Ūdens sūknisC382200610011Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Ūdens sūknisC382200610020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615, 509, 510, 511
Ūdens sūknisF112200610460Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Ūdens sūknisF119200610010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Ūdens sūknisF119200610060Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Ūdens sūknisF119200610070Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Ūdens sūknisF119200610080Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Ūdens sūknisF119200610090Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Ūdens sūknisF119200610100Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Ūdens sūknisF139200610110Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Ūdens sūknisF281200610010Farmer 2, 1025, 1035, 1045, 1055, 1065, 1085, 303LS, 304LS, Farmer 305LS, 306LS, 307LS, 308LS, 309LS, 310LS, 311LS, 312LS
Ūdens sūknisF312200610010Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Ūdens sūknisF382200610010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Ūdens sūknisF382200610011Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Ūdens sūknisF382200610020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615, 509, 510, 511
Ūdens sūknisF416200610010Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415)
Ūdens sūknisF524200610020Xylon 520, 522, 524
Ūdens sūknisF530200050320Fendt 1038 (types 527, 536, 544), 1042 (types 528, 537, 545) 1046 (types 529, 538, 546), 1050 (types 530, 539, 547), 1151MT (2021)
Ūdens sūknisF530200050810Fendt 1038 (types 527, 536, 544), 1042 (types 528, 537, 545) 1046 (types 529, 538, 546), 1050 (types 530, 539, 547), 1151MT (2021)
Ūdens sūknisF716200610010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Ūdens sūknisF716201610030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Ūdens sūknisF731200610010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Ūdens sūknisF731200610020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Ūdens sūknisF731200610030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Ūdens sūknisF824200610010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Ūdens sūknisF824200610040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Ūdens sūknisF824200610110Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Ūdens sūknisF926200610010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Ūdens sūknisF926200610060Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Ūdens sūknisF926202610041Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Ūdens sūknisF934201610110Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Ūdens sūknisG842200720100Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842), 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953)
Ūdens sūknisV837074392Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Ūdens sūknisV837074393Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Ūdens sūknisV837079898Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Ūdens sūknisV837084200Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Ūdens sūknisV837084367Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Ūdens sūknisV837091165Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Āķa detaļaF100002235691GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Āķa detaļaF395200810020GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Ventilators712203050020Favorit 714, 716
Ventilators716201050012Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711 (type 711), 712 (type 712)
VentilatorsE842201041020Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
VentilatorsF100004154640Farmer 240S, 250S+V, 260P+S+V, 270P+V, 275S+V, 280P+S+V, Fendt 206, 207, 208, 209, GT 345, 350, 360, 370
VentilatorsF117201040100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 →)
VentilatorsF181200010020Farmer 305, 306, 307, 308, 309, 310
VentilatorsF181200010021Farmer 305, 306, 307, 308, 309, 310
VentilatorsF350200040020Fendt 310 (type 347), 311 (type 348), 312 (type 349), 313 (type 350)
VentilatorsF438200040020Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416)
VentilatorsF524200040040Xylon 520, 522, 524
VentilatorsF737200042020Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
VentilatorsF737200042030Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
VentilatorsF737200042200Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
VentilatorsF743200041020Fendt 714 (chassis no. →738/2503), 716 (chassis no. →739/2537), 718 (chassis no. -740/2566), 720 (chassis no. →741/2583)
VentilatorsF743200041050Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →), 716 (chassis no. 739/2538 →), 718 (chassis no. 740/2567 →), 720 (chassis no. 741/2584 →), Fendt 714 (chassis no. 738/2504 -)
VentilatorsF835201040010Fendt 819, 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
VentilatorsF835201040020Fendt 819, 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
VentilatorsF842201041020Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
VentilatorsF931202040010Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
VentilatorsF931202040020Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
VentilatorsF931202040101Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
VentilatorsF954200041020Fendt 927 (type 950), 930 (types 951, 957), 933 (types 952, 958), 936 (types 953, 959), 939 (types 954, 960), 942 (type 961)
VentilatorsG177201040010Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 →)
VentilatorsH12203041110Farmer 409 (chassis no. 409/4556 -), 410 (chassis no. 410/4597 →), 411 (chassis no. 411/4555 -), 412 (chassis no. 412/5021 →)
VentilatorsH339202040100Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 337), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (type 340), 411, 412, 413, 414, 415
VentilatorsH385202908010Favorit 511 (type 382), 612 (type 383), 614 (type 384), 615 (type 385)
VentilatorsH514200040010Favorit 512, 514, 515
VentilatorsH712200040100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, Fendt 711 (type 711), 712 (type 712), Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, Fendt 711, 712
VentilatorsH712203041100Farmer 409 (chassis no. 409/4556 -), 410 (chassis no. 410/4597 →), 411 (chassis no. 411/4555 -), 412 (chassis no. 412/5021 →)
VentilatorsH718202041110Favorit 714, 716, Fendt 714 (type 714), 716 (type 716), 815 (type 715), 817 (type 717), 818 (type 718)
VentilatorsH725200040100Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), Favorit 712, 714, 716, 718, 818
VentilatorsH725200040110Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), Favorit 712, 714, 716, 718, 818
VentilatorsH731200040110Fendt 820
VentilatorsH816200040010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
VentilatorsH916201040050Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
VentilatorsS12OPF151002AFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
TermostatsACW2170430Fendt 207 (types 215, 223, 232, 239, 286, 300), 208 (types 217, 224, 233, 240, 287, 301)
TermostatsF119200050040Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
TermostatsF119202050080Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
TermostatsF139215050010Farmer 1, 2, FIX 2, F40, F24W, F12GH
TermostatsF139215050020Farmer 1, 2, FIX 2, F40, F24W, F12GH
TermostatsF199204050010Farmer 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/13001 →), 307 (chassis no. 175/00801 → & chassis no. 307)
TermostatsF340200610020Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
TermostatsF385202051010Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
TermostatsF743202050010Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760)
TermostatsF824200050060Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 918, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930), Xylon 520, 522, 524
TermostatsF836200610040Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
TermostatsF836200610130Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
TermostatsH385202051020Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
TermostatsV836115646Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
TermostatsV836115718Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
TermostatsV836666334Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
TermostatsV837081319Fendt 207 (types 215, 223, 232, 239, 286, 300), 208 (types 217, 224, 233, 240, 287, 301)
TermostatsX815090002000Farmer 55, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
TermostatsX815090003000Favorit 611, 612, 614, 615
Rokturis916200040120Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
RokturisF524200040210Xylon 520, 522, 524

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt