Jaunas detaļas

Jaunas Deutz-Fahr traktoru dzinēja detaļas (Deutz dzinēji)

Meklējat detaļu Deutz-Fahr traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: blīves un blīvju komplekti, dzesēšanas sistēma, degvielas sistēma, virzuļi, gredzeni un cilindru čaulas un kloķvārpsta, gultņi un blīvslēgi. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Dīzeļdzinēja detaļas: galvas blīve, virzulis, klanis, vārsti, sprausla (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 972). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Kloķvārpsta, gultņi un blīvslēgi72 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Aksiālās paplāksnes0.065.1225.7AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95NEW
Aksiālās paplāksnes02230170DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Aksiālās paplāksnes02230171D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Aksiālās paplāksnes02230181D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Aksiālās paplāksnes02230196
Aksiālās paplāksnes02230201
Aksiālās paplāksnes04232786D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Aksiālās paplāksnes04232787D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Aksiālās paplāksnes04232790
Aksiālās paplāksnes04232791
Aksiālās paplāksnes04236912D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Aksiālās paplāksnes04236913D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Aksiālās paplāksnes04800187
Pamatgultņi0.065.1218.0AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95NEW, AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Pamatgultņi02931811Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Pamatgultņi02931880Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Pamatgultņi02931881Agrotron X 710, 720 (serial no. WSXL930400LD10010 (except engine no. 11123144), WSXJ340400LD10001), Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Seri
Pamatgultņi04231467D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Pamatgultņi04231468
Pamatgultņi04284640Agrotron K (Tier 3) 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6115.4, 6165.4, 6175.4
Pamatgultņi04284642Agrotron New 150, Agrotron K 110, Agrotron K (Tier 3) 430, 610, Agrotron M 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron K (Tier 3) 610 (serial no. 1080
Pamatgultņi04292805Agrotron K (Tier 3) 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6115.4, 6165.4, 6175.4
Pamatgultņi04502706Agrotron K (Tier 3) 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6115.4, 6165.4, 6175.4
Pamatgultņi04800194Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Pamatgultņi04800200Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Vārpstas blīvslēgs01118653
Vārpstas blīvslēgs01160097
Vārpstas blīvslēgs01163205
Vārpstas blīvslēgs01173592DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, AgroPrima 4.31, 4.51
Vārpstas blīvslēgs01174175DX 80, 4.10, 4.30, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17
Vārpstas blīvslēgs01182897Agrotron M 410, 420, 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, 610, 620, 630, Agrotron X 720, Series 5 C 5120, Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 72
Vārpstas blīvslēgs02133781
Vārpstas blīvslēgs022330862506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007
Vārpstas blīvslēgs02234133
Vārpstas blīvslēgs02234134
Vārpstas blīvslēgs029342792506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007
Vārpstas blīvslēgs03366157D 25, 30, 40, 2505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Vārpstas blīvslēgs033721642506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 13006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.
Vārpstas blīvslēgs04122739Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Vārpstas blīvslēgs04126793Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Vārpstas blīvslēgs04152348
Vārpstas blīvslēgs04152349
Vārpstas blīvslēgs04154144
Vārpstas blīvslēgs041560992506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 13006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.
Vārpstas blīvslēgs04230392
Vārpstas blīvslēgs04232266
Vārpstas blīvslēgs04232267
Vārpstas blīvslēgs04252631Agrotron New 108, 118, 120, 120Profiline, 128, 130, 130Profiline, 150, 150Profiline
Vārpstas blīvslēgs04253332
Vārpstas blīvslēgs042533332
Vārpstas blīvslēgs04259220
Vārpstas blīvslēgs04502202
Vārpstas blīvslēgs04502203
Vārpstas blīvslēgs04518161
Vārpstas blīvslēgs04800283
Vārpstas blīvslēgs04800388
Vārpstas blīvslēgs04800838
Vārpstas blīvslēgs04801195
Vārpstas blīvslēgs04802370
Vārpstas blīvslēgs04901969Agrotron series 6 6140, 6140P, 6150, 6150P, 6160, 6160P, 6180, 6180P, 6190, 6190P, Agrotron TTV series 6 6140, 6160, 6180, 6190
Vārpstas blīvslēgsDLLA149S7742506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007
Vārpstas blīvslēgsF934201510290Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Kloķvārpsta0.021.8246.3AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Kloķvārpsta0.021.8246.3/20AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Kloķvārpsta0.086.1210.3/30AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Kloķvārpsta0.086.1210.3/40AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Kloķvārpsta02929960Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Kloķvārpsta02931508Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Kloķvārpsta04284997Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Kloķvārpsta04292806Agrotron K (Tier 3) 610 (serial no. 10806275 - 11513164), 610 Profiline (serial no. 10808201 - 11377959)
Kloķvārpsta04294255Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Kloķvārpsta04803545Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Klaņi25 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Klanis02232059
Klanis02235185
Klanis02235520D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Klanis033371612
Klanis04150450
Klanis04150455
Klanis04231079
Klanis04233224
Klanis04233226
Klanis04234225
Klanis04800309Agrotron 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150, K90, K100, K110, K120, K410, K420, Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160
Klaņa gultņi0.065.1225.0AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95NEW, AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Klaņa gultņi02929434Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Klaņa gultņi02931473Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Klaņa gultņi04231057D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Klaņa gultņi04321057DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Klaņa gultņi04800183
Klaņa gultņi04800186
Klaņa gultņi04800197Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Klaņa gultņi04912220Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Klaņa gultņiBF4M1012EC
Klaņa gultņiBF6M1012E
Klaņa gultņiBF6M1013E
Klaņa gultņiTCD2013L062VDCR
Klaņa gultņiTCD2013L064V
Virzuļi, gredzeni un cilindru čaulas75 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Virzuļa gredzeni0.081.0090.6/10Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Virzuļa gredzeni02430683
Virzuļa gredzeni03371650
Virzuļa gredzeni0425677Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615
Virzuļa gredzeni04270698
Virzuļa gredzeni0450109285, 100, (Tier 3) 410, 410T/TB, Agrotron K 90, 100, 110, 120
Virzuļa gredzeni04501338
Virzuļa gredzeni2.1539.193.0Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Virzuļa pirksts0.011.0183.0/20Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Virzuļa pirksts0.382.0060.6/10Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Virzuļa pirksts02910303
Virzuļa pirksts02925623
Virzuļa pirksts02925625
Virzuļa pirksts02928141
Virzuļa pirksts02928142
Virzuļa pirksts02928713
Virzuļa pirksts02929967
Virzuļa pirksts02929968
Virzuļa pirksts02929973
Virzuļa pirksts02929981
Virzuļa pirksts02929989
Virzuļa pirksts02929990
Virzuļa pirksts02931966
Virzuļa pirksts0450136685, 100, (Tier 3) 410, 410T/TB, Agrotron K 90, 100, 110, 120
Virzuļa pirksts04501385Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615
Virzuļa pirksts04512307Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615
Virzuļa pirksts89447
Virzuļa pirksts94900960
Virzuļa pirksts99343960
Cilindra čaula01166120
Cilindra čaula02137256
Cilindra čaula02139148DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Cilindra čaula02231154
Cilindra čaula02232963
Cilindra čaula02239762
Cilindra čaula02929338D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007
Cilindra čaula02929339D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Cilindra čaula02929340D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003
Cilindra čaula03371445
Cilindra čaula04150264
Cilindra čaula04152627
Cilindra čaula04157466
Cilindra čaula04157467
Cilindra čaula04157468
Cilindra čaula04157469
Cilindra čaula04157580DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Cilindra čaula04157654
Cilindra čaula04157655
Cilindra čaula04157656
Cilindra čaula04157657
Cilindra čaula04157658
Cilindra čaula04157659
Cilindra čaula04157665
Cilindra čaula04158321
Cilindra čaula04158537
Cilindra čaula04159183
Cilindra čaula04197841
Cilindra čaula04230612
Cilindra čaula04236181
Cilindra čaula04290326Agrotron M, 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Cilindra čaula04290879Agrotron M, 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Cilindra čaula04295848Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210
Cilindra čaula04297948Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210
Cilindra čaula04800448
Cilindra čaula04800449
Cilindra čaula04800804
Cilindra čaula098.190
Virzulis0211354385, 100, Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Virzulis02925624
Virzulis02929985
Virzulis04209532Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80
Virzulis04235032Agrolux F 50, 60, 70, 80
Virzulis04236676Agrolux F 50, 60, 70, 80
Virzulis04255037Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80
Virzulis04255044Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80
Cilindru galva un vārsti10 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Kulbiņa vai tās ass02133985
Kulbiņa vai tās ass02236736
Kulbiņa vai tās ass04152877
Vārsta ligzda02232528
Bīdītājs vai tā stienis03371888
Vārsta vadīkla03371696
Vārsta vadīkla03371741
Vārsta vadīkla04800316
Vārsta kāta blīve02232527
Vārsta kāta blīve2.1519.117.0Agro Compact 70, F 60, 70, 75, 80, 90
Blīves un blīvju komplekti198 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Blīvgredzens011746054006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006
Blīvgredzens01174706D 4006, 4506, 5206, 6806, 7206, 8006, 10006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, DX 85, 90, 92, D 3607
Blīvgredzens01340599Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline, Agrotron L 710, 720, 730
Blīvgredzens01340600Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline, Agrotron L 710, 720, 730
Blīvgredzens02113153
Blīvgredzens04800697Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Blīvgredzens2.1539.153.0AgroTrac 110, 125, 130, 150
BlīvgredzensF926202710690Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
BlīvgredzensV614603540207 (type 260, 330), 208 (type 261, 331), 209 (type 262, 272, 332), 210 (type 263, 273, 333), 211 (type 264, 274, 334)
BlīvgredzensV836017927207 (type 260, 330), 208 (type 261, 331), 209 (type 262, 272, 332), 210 (type 263, 273, 333), 211 (type 264, 274, 334)
Vārstu vāks vai tā blīve02234784
Vārstu vāks vai tā blīve03365751770, 780, 880, 885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 200, 1210, 1410, 1212, 1412, 1290, 1390, 1490, 1294, 1394, 1494
Vārstu vāks vai tā blīve03371692
Vārstu vāks vai tā blīve04205894Agrotron 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260 Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 1
Vārstu vāks vai tā blīve04232124
Vārstu vāks vai tā blīve04232125
Vārstu vāks vai tā blīve04235421
Vārstu vāks vai tā blīve04237052Agroplus F 50, 60, 70, 80, Agroplus 60, 70, 80, combine 5670
Vārstu vāks vai tā blīve04237556
Vārstu vāks vai tā blīve04237636
Vārstu vāks vai tā blīve04238230Agroplus F 50, 60, 70, 80, Agroplus 60, 70, 80, combine 5670
Vārstu vāks vai tā blīve04283339185, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB
Vārstu vāks vai tā blīve04283392Agroplus 100, Agrotron K 110, Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110
Vārstu vāks vai tā blīve04501931Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150
Vārstu vāks vai tā blīve0480058885, 100, (Tier 3) 410, 410T/TB, 420, 420T/TB, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, 85, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV (Tier 3) 420, 430, Agroplus
Vārstu vāks vai tā blīve04800623Agroplus 100, Agrotron K 110, 110 Profiline, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115, Agroplus 100, Agrotron K 110
Vārstu vāks vai tā blīve04801494Agrotron 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260 Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260
Galvas blīve02230216
Galvas blīve02937589Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Galvas blīve02937936Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvas blīve04103957
Galvas blīve04103958
Galvas blīve04103959
Galvas blīve04157470
Galvas blīve04197078Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04197079Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04197080Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04197258Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvas blīve04197259Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvas blīve04197260Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvas blīve04250634Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 410, 420, Agrotron TTV 410, 420, 430
Galvas blīve04271158AgroStar 6.71, 6.81, Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvas blīve04271262
Galvas blīve04271263
Galvas blīve04271264
Galvas blīve04271631
Galvas blīve04271632AgroStar 6.71, 6.81, Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvas blīve04271633
Galvas blīve04283903Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04283904Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04283905Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04293262Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Galvas blīve04293263Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Galvas blīve04293331Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Galvas blīve04502029Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvas blīve04502880Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvas blīve04503233Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvas blīve04512439Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvas blīve04512440Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvas blīve04514873Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230
Galvas blīve04800357Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04800358Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04800359Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvas blīve04800381Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvas blīve04800382Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvas blīve04800383Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvas blīve04800766Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45
Galvas blīve04800767Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvas blīve04800768Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230
Galvas blīve0480767Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230
Galvas blīve0480768Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvas blīveF340200210010Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvas blīveF340200210080Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvas blīveF340200210090Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvas blīveF340200210100Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvas blīveF340200210150Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Cita blīve0.007.0635.020AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Cita blīve0.010.2695.1Agrokid 25, 30, 35, 40, 45, 50
Cita blīve0.019.7356.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Cita blīve0.019.7405.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Cita blīve0.019.8620.0Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Cita blīve0.020.6319.4Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Cita blīve0.066.1757.0/30AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Cita blīve0.900.2431.2Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Cita blīve0.900.7134.2Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Cita blīve0116611085, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrot
Cita blīve0293743785, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T
Cita blīve02937438Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, R6 (Tier 3) 6.135, 6.140, 6.1
Cita blīve02937439Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve02937441Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron M 600, 610, 620, Agrotron Profiline 120, 130, 150, M 610, 620
Cita blīve0293745485, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T
Cita blīve02937456Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve0293760385, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Cita blīve03316525770, 780, 880, 885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 200, 1210, 1410, 1212, 1412, 1290, 1390, 1490, 1294, 1394, 1494
Cita blīve03362337
Cita blīve03362505
Cita blīve033999713006, 2807, 3607
Cita blīve04124440Series 5 C (Tier 4i) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130
Cita blīve04124516Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Cita blīve04124767Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Cita blīve04152033
Cita blīve04153052
Cita blīve04154482
Cita blīve04157248
Cita blīve04157261
Cita blīve04157263D 2506, 3006, 2807
Cita blīve04173861
Cita blīve04179751
Cita blīve04197463Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 80, 85, 90
Cita blīve04198669Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.85, 4.90, 4.95, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, Agrotron K (Tier 3) 610, 610 Profiline
Cita blīve04205959Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve0420617285, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Cita blīve04207215Agroplus 100, Agrotron (K 110, 110 Profiline, Agrotron K Tier 3 610, 610, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110
Cita blīve04212749Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV
Cita blīve04216425Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 7 Agrotron TTV (Tier
Cita blīve04217188Series 5 C (Tier 4i) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130
Cita blīve04233975
Cita blīve0425685085, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Cita blīve04256853Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve0425872585, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, R3 EVO 3.85, 3.100, R3 EVO (Tier 3) 3.85, 3.100, 3.110, R3 T-TB (Tier 3)
Cita blīve04259547Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve04283299Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70
Cita blīve0428357685, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, R3 EVO 3.85, 3.100, R3 EVO (Tier 3) 3.85, 3.100, 3.110, R3 T-TB (Tier 3)
Cita blīve04292563Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Cita blīve04294596Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV 610, 620, 630
Cita blīve04378888D 07, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Series 07C, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C
Cita blīve04467201Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 7 Agrotron TTV (Tier
Cita blīve04500537Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150
Cita blīve04500930Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron M 600, 610, 620, Agrotron Profiline 120, 130, 150, M 610, 620
Cita blīve04507492Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV 610, 620, 630
Cita blīve0450983885, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, R3 EVO 3.85, 3.100, R3 EVO (Tier 3) 3.85, 3.100, 3.110, R3 T-TB (Tier 3)
Cita blīve04513513Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Cita blīve04513639Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4
Cita blīve04514020Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Cita blīve04516121Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Cita blīve04600619Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Cita blīve04601618Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Cita blīve04604141Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Cita blīve04800408Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260
Cita blīve04800517Agroplus 75, 85, 95, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK2 80, 85, 90, 10
Cita blīve04800622Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve0480091885, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Pro
Cita blīve04801504Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Cita blīve0480151585, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Cita blīve04801616
Cita blīve04803129Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260
Cita blīve04903239Agrotron X 710, 720
Cita blīve04904050Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV
Cita blīve04910582Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron New 150.7, 165.7, 180, 180.7, 265, combines 5650H, 5660HTS, 5690H Com2, 5690HTS Com2
Cita blīve04914366Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Cita blīve04915361Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Cita blīve04915462Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Cita blīveF100004154482
Cita blīveF119200610030Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Cita blīveF842201610080Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Cita blīveF934201510100Fendt 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737), 819, 822 (type 833), 824 (type 934), 826 (type 835), 828 (type 836)
Cita blīveF934201510330Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Cita blīveF934201510390Fendt 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737), 819, 822 (type 833), 824 (type 934), 826 (type 835), 828 (type 836)
Cita blīveF934201610070Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Cita blīveF934201610130Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Cita blīveF934201610140Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Kolektora blīve03363929D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 06, 6206, 6806, 7206, D 6806, 7206
Kolektora blīve041572478006, 9006, 10006, D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 07, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, D 07C, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX3 3.70V/F, 3.90F
Kolektora blīve04157357D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 06, 6206, 6806, 7206, D 6806, 7206
Kolektora blīve042335298006, 9006, 10006, D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 07, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, D 07C, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX3 3.70V/F, 3.90F
Kartera blīve02231127
Kartera blīve03362574
Kartera blīve04157260
Kartera blīve0419551285, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV (Tier 3) 420, 430, T-TB (Tier 3) 410, 420, Agroplus 75, 85, 95
Kartera blīve04195829Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115, Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profili
Kartera blīve04255367
Kartera blīve0480030485, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV (Tier 3) 420, 430, T-TB (Tier 3) 410, 420, Agroplus 75, 85, 95
Kartera blīve04801897Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Blīvju komplekts02910048
Blīvju komplekts02910182AgroCompact 90
Blīvju komplekts02910183AgroCompact 90
Blīvju komplekts02910279
Blīvju komplekts02910288
Blīvju komplekts02911535
Blīvju komplekts02928973
Blīvju komplekts02928974
Blīvju komplekts02928976
Blīvju komplekts02929646AgroCompact 90
Blīvju komplekts02929650
Blīvju komplekts02929651
Blīvju komplekts02929652
Blīvju komplekts02929654
Blīvju komplekts02929656AgroCompact 90
Blīvju komplekts02929657
Blīvju komplekts02931143Agroplus 100, Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Blīvju komplekts02931277Agroplus 100, Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Blīvju komplekts02931313AgroCompact 90
Blīvju komplekts02931314
Blīvju komplekts02931315AgroCompact 90
Blīvju komplekts02931405
Blīvju komplekts02931441AgroCompact 90
Blīvju komplekts02931476
Blīvju komplekts2929333
Eļļošanas sistēma53 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Eļļas dzesētājs vai tā blīve0.010.6306.2/10Agrolux 80, 90, Agrolux F 50, 60, 70, 80, Agroplus 60, 70, 80
Eļļas dzesētājs vai tā blīve0.011.4245.2/10Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Eļļas dzesētājs vai tā blīve0.015.6911.2/10Agrotron M 600, 610 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Eļļas dzesētājs vai tā blīve02230422DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Eļļas dzesētājs vai tā blīve02234409Intrac 2004, 6806, 7206, 6807, 6907, 7007, 7207, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 85, 95
Eļļas dzesētājs vai tā blīve03363004Intrac 2002, D5206, 5207, 6007, 5207C, 6007C, DX 3.10 (SC/VNC), 3.30 (F/SC/NC)
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04150016Intrac 2002, D5206, 5207, 6007, 5207C, 6007C, DX 3.10 (SC/VNC), 3.30 (F/SC/NC)
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04150930DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04151409Intrac 2002, D5206, 5207, 6007, 5207C, 6007C, DX 3.10 (SC/VNC), 3.30 (F/SC/NC)
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04157695DX 110, 6.10, combines M 1202, Powerliner 4030, 4035
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04158584AgroStar 4.61, 4.71, 4.68, 4.78
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04209931Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Profiline 150.7, 165.7, 180.7, Agrotron L 710, 720, 730, combines 5650, 5660, 5690
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04230100DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04237803Intrac 2004, 6806, 7206, 6807, 6907, 7007, 7207, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 85, 95
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04237923AgroStar 4.61, 4.71, 4.68, 4.78
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04238183DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04288127Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Profiline 150.7, 165.7, 180.7, Agrotron L 710, 720, 730, combines 5650, 5660, 5690
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04288128Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Profiline 150.7, 165.7, 180.7, Agrotron L 710, 720, 730, combines 5650, 5660, 5690
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04297956Agrotron New 108, 118, 120, 120 Profiline, 128, 130, 130 Profiline, 150, 150 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 610, 610 Profiline
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04411154Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04436827Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04900206Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04912101Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04912107Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron TTV 410, 420, 430, 610, 620
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04915398Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04915764Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04916913Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Eļļas dzesētājs vai tā blīve04917322Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron TTV 410, 420, 430, 610, 620
Eļļas sūknis vai tā blīve0.010.0194.4/30AgroTrac 110, 125, 130, 150
Eļļas sūknis vai tā blīve02236825DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve02237008DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve02237923DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve042306514006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Eļļas sūknis vai tā blīve042306534006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Eļļas sūknis vai tā blīve04230787DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve04231142DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve04231305Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, AgroXtra 4.47, 4.57, DX 4.50, 4.70, Hopfen DX 4.57
Eļļas sūknis vai tā blīve04231306DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve042313074006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Eļļas sūknis vai tā blīve042313084006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Eļļas sūknis vai tā blīve042313094006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Eļļas sūknis vai tā blīve04232509
Eļļas sūknis vai tā blīve04232511DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve042341454006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Eļļas sūknis vai tā blīve042341464006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Eļļas sūknis vai tā blīve04234148DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Eļļas sūknis vai tā blīve04502445Agrotron K 110, Agrotron K (Tier 3) 610, Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron New 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130
Eļļas sūknis vai tā blīve04507272Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron New 150.7, 165.7, 180, 180.7, 265, combines 5650H, 5660HTS, 5690H Com2, 5690HTS Com2
Eļļas sūknis vai tā blīve04515825Agrotron K 110, Agrotron K (Tier 3) 610, Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron New 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130
Eļļas sūknis vai tā blīve04515832Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron New 150.7, 165.7, 180, 180.7, 265, combines 5650H, 5660HTS, 5690H Com2, 5690HTS Com2
Eļļas sūknis vai tā blīve04904956
Eļļas sūknis vai tā blīve04905476
Eļļošanas sistēmas detaļaF100001236291Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395, Fendt 206, 207, 208, 209
Degvielas sistēma79 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Sprauslas uzgalis02112959Agrotron MK2 195, 200, Agrotron MK3 200, 230, 260, Agrotron New 130, 140, 150.7, 150.7 Profiline, 155, 165, 165.7, 165.7 Profiline
Sprauslas uzgalis02126846
Sprauslas uzgalis0223327313006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.10, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38
Sprauslas uzgalis02237665
Sprauslas uzgalis02934315
Sprauslas uzgalis0293434513006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.10, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38
Sprauslas uzgalis029343782505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Sprauslas uzgalis03369512
Sprauslas uzgalis03369521
Sprauslas uzgalis033721542505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Sprauslas uzgalis04153606DX 3.75VC, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroXtra 3.57, 6.07, 6.17, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28
Sprauslas uzgalis04158547Hopfen DX 4.17, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17, AgroStar 6.11
Sprauslas uzgalis042324362505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Sprauslas uzgalis0433171131DX 3.75VC, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroXtra 3.57, 6.07, 6.17, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28
Sprauslas uzgalis0433171186Hopfen DX 4.17, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17, AgroStar 6.11
Sprauslas uzgalis0433171257
Sprauslas uzgalis0433171478
Sprauslas uzgalis043327122313006, DX 140, 145, 160
Sprauslas uzgalis0433271322
Sprauslas uzgalis0433271377
Sprauslas uzgalis0434250009
Sprauslas uzgalis04342500372505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Sprauslas uzgalis09946411
Sprauslas uzgalisDLLA147P360
Sprauslas uzgalisDLLA147P658
Sprauslas uzgalisDLLA149549013006, DX 140, 145, 160
Sprauslas uzgalisDLLA1495775
Sprauslas uzgalisDLLA149S77513006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.10, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38
Sprauslas uzgalisDLLA150P145DX 3.75VC, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroXtra 3.57, 6.07, 6.17, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28
Sprauslas uzgalisDLLA150P228Hopfen DX 4.17, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17, AgroStar 6.11
Sprauslas uzgalisDLLA285656
Sprauslas uzgalisDNOSD1652505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Sprauslas uzgalisDNOSD211
Degvielas sūknis vai tā blīve0.010.4524.3Agroplus 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Degvielas sūknis vai tā blīve0.012.6508.3Agroplus 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Degvielas sūknis vai tā blīve0211129985, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve02111961Agrotron MK2 200, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7, 180, 210, 215, 235, 265, Agrotron New Profiline 120, 130, 150, 150.7
Degvielas sūknis vai tā blīve0211255985, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve0211267385, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve0211375485, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve02113757Agrotron 108, 118, 120, 128, 130, 150
Degvielas sūknis vai tā blīve02113799Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Degvielas sūknis vai tā blīve02113803Agrotron 108, 118, 120, 128, 130, 150
Degvielas sūknis vai tā blīve02113812Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Degvielas sūknis vai tā blīve04207013Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Degvielas sūknis vai tā blīve04234170Agrolux F70, Agroplus 60, 70, 80
Degvielas sūknis vai tā blīve0425539485, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve04271682
Degvielas sūknis vai tā blīve04272616
Degvielas sūknis vai tā blīve04272819
Degvielas sūknis vai tā blīve04290599Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve04503572Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Degvielas sūknis vai tā blīve0450357385, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve04503576Agrotron 108, 118, 120, 128, 130, 150
Degvielas sūknis vai tā blīve04514752Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline
Degvielas sūknis vai tā blīve04801613Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Degvielas sūknis vai tā blīve04904425Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Degvielas sūknis vai tā blīve04904427Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Degvielas sūknis vai tā blīve04906031Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Degvielas sūknis vai tā blīve04907180Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Degvielas sūknis vai tā blīve04915590Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Degvielas sūknis vai tā blīveF279500260020Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Degvielas sūknis vai tā blīveF279500260021Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Degvielas sūknis vai tā blīveF329810130040Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Degvielas sūknis vai tā blīveG210812130280Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04123891(Tier 3) 410 (serial no. ZKDW350200TD25001), Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04123934(Tier 3) 410 (serial no. ZKDW350200TD25001), Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04231021
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04238003
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04288888Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04292970Agrotron M, 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīve04510860Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīveG117200020010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Iesmidzināšanas sūknis vai tā blīveG311200020031Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Degvielas sistēmas detaļa011744296806, Intrac 2004, combines 35.80, 36.10, 36.30
Degvielas sistēmas detaļa02111921Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115
Degvielas sistēmas detaļa02311411D06 3006, 4006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 13006, D07, 2807, 3607, D07C 4507C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Degvielas sistēmas detaļa033885953006, 4006, 5206, 6206, 6806, 7206, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Degvielas sistēmas detaļa04507514Agrotron M 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 410, 420, 610, 615, 620, 625, 640, 650
Dzesēšanas sistēma123 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Ūdens sūknis vai tā blīve0.010.4616.4/20Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Ūdens sūknis vai tā blīve0.015.2993.4Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Ūdens sūknis vai tā blīve0.020.3505.4/10Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Ūdens sūknis vai tā blīve0.020.3505.4/20Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Ūdens sūknis vai tā blīve0.020.3505.4/30Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Ūdens sūknis vai tā blīve0.020.3505.4/40Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Ūdens sūknis vai tā blīve0.025.0907.4Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Ūdens sūknis vai tā blīve0.066.1752.0/10Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Ūdens sūknis vai tā blīve0.066.1752.0/20Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Ūdens sūknis vai tā blīve0.066.1752.0/30Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Ūdens sūknis vai tā blīve01295701AgroStar TG 6.71, 6.81
Ūdens sūknis vai tā blīve02937554Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P - CShift, 6150.4, Mach ST 200, 220, Mach (Tier 4i) VRT 2
Ūdens sūknis vai tā blīve02937863Series 5 C 5120 (serial no. ZKDY560200TD10001), Series 5 TTV 5120 (serial no. ZKDY9602WOTD10001), Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, Nitro R (Tier 4i) 120 (seria
Ūdens sūknis vai tā blīve02938313Series 5 C 5120 (serial no. ZKDY560200TD10001), Series 5 TTV 5120 (serial no. ZKDY9602WOTD10001), Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, Nitro R (Tier 4i) 120 (seria
Ūdens sūknis vai tā blīve04125922Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Ūdens sūknis vai tā blīve04127358Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Ūdens sūknis vai tā blīve04904844038, Königstiger 74, Tiger 74
Ūdens sūknis vai tā blīve04908611Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Ūdens sūknis vai tā blīve04913498Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Ūdens sūknis vai tā blīve04915761Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Ūdens sūknis vai tā blīve04916438Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Ūdens sūknis vai tā blīve12273262AgroStar TG 6.71, 6.81
Ūdens sūknis vai tā blīveF842201610060Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Ūdens sūknis vai tā blīveF934201610090Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Ūdens sūknis vai tā blīveF934201610170Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Ūdens sūknis vai tā blīveF954200610030Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Ūdens sūknis vai tā blīveF954200610060Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Ūdens sūknis vai tā blīveF954200610070Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Ūdens sūknis vai tā blīveM219PF150008AFendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Ūdens sūknis vai tā blīveU5MW01044066, 4066A, Büffel 74, 74A, Mammut II
Termostats vai tā blīve0.007.1258.3/20AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Termostats vai tā blīve0.010.2693.2Agrokid 25, 30, 35, 40, 45, 50
Termostats vai tā blīve0.900.0133.3Agrokid 25, 30, 35, 40, 45, 50
Termostats vai tā blīve0451806085, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430
Termostats vai tā blīve04518124Series 5 C 5120, Series 5 TTV 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, 6180, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180
Termostats vai tā blīve04800584Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 105 MK3, 106, 110, 115, 115 MK3, Agroplus 75, 85, 95, 100
Termostats vai tā blīve04801302Agrotron 120, 135, 150, 150 MK3, 160, 165 MK3, 175, 200, 260
Termostats vai tā blīve2.7099.400.0/10AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.010.1054.2/10Agroclimber (Tier 3) 310, 400, 410, 85, 85G, 100, 100 (Ecoline), 1006, 115G, T-TB (Tier 3) 410, 415, 420, 425
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.4873.4Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 140, 150, 150.7, 155, 165, 165.7, 180
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.4874.4/10Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 140, 150, 150.7, 155, 165, 165.7, 180, Agrotron Profiline 120, 130, 150, 150.7, 165.7, 180.7
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.4875.4/10Agrotron New 108, 118, 120 (construction no.: → 2010), 128, 130 (construction no.: → 81651201/4161), 140, 150 (construction no.: → 3109)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.7134.4/20Agroplus 67, 77, 87
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.7134.4/30Agroplus 67, 77, 87
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.9908.4/20Agrotron New 120 (construction no.: 2019 →), 130 (construction no.: 81651201/4164 →), 150 (construction no.: 3136 →)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.013.9908.4/30Agrotron New 120 (construction no.: 2019 →), 130 (construction no.: 81651201/4164 →), 150 (construction no.: 3136 →)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.014.4714.4/30Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 430, 4
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.014.8026.4/10Agroclimber (Tier 3) 310, 400, 410, 85, 85G, 100, 100 (Ecoline), 1006, 115G, T-TB (Tier 3) 410, 415, 420, 425
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.014.8652.4/10Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.0495.4Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.2188.4Agrotron X 710, 720
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.4317.2/20Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.4317.4Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.4317.4/10Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.4317.4/20Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.495.2Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.5403.0(Tier 3) 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 420T, 420TB, Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.6910.2/10Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.6910.2/20Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.7475.4Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.7527.0Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7, 180, 265, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.8188.4/10Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline, Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.015.8483.2Agrotron L 710, 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.016.0109.2/20Agrotron M 600, 610, 615, 620
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.016.0725.4/40Agrotron TTV 630, Agrotron Series 7 7200ST, 7220ST, Agrotron Series 7 TTV 7210, 7230, 7250
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.016.0823.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6160, 6160P, 6180, 6180P, 6190, Agrotron L 710, 730, Agrotron M 615, 615 Profiline, 625
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.016.0824.4Agrotron L 710, 730, Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.016.4429.4/10Agrotron TTV (Tier 3) 630, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV 7210, 7230, 7250
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.4552.4/20Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210, 7230, 7250
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.4552.4/30Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210, 7230, 7250
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.4553.4/50Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6155, 6165, 6175
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.4553.4/60Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6155, 6165, 6175
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.5226.4/10Agroclimber (Tier 3) 410 SIX, (Tier 3) 410G, 430G, T-TB (Tier 3) 425, Agroplus F (Tier 3) 430, Agroplus S (Tier 3) 320, 410
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.7051.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.7382.0Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.018.8033.4Agrotron Series 6 6150, 6150P-CShift, 6150P, 6160, 6160P-CShift, 6160P, 6180, 6180P-CShift, 6180P, 6190, 6190P-CShift, 6190P
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.0611.4Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.0760.0/10Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.1413.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6150 P-CShift, 6160, 6160P, 6160 P-CShift, 6180, 6180P, 6180 P-CShift, 6190, 6190P
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.6084.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6150 P-CShift, 6160, 6160P, 6160 P-CShift, 6180, 6180P, 6180 P-CShift
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.6085.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6150 P-CShift, 6160, 6160P, 6160 P-CShift, 6180, 6180P, 6180 P-CShift, 6190, 6190P
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.6953.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.7413.4Agrotron Series 6 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150.4, 6150.4P, 6160.4, 6160.4P
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.019.7940.4/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6140
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.020.4665.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.020.7382.0/30Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6140
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.021.7724.0/20Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6145.4, 6155, 6155.4, 6165
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.023.5927.0Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.023.5951.0Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.024.3551.3/10Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6155.4
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.900.2527.4Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.900.2527.5Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.900.2649.4Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Stage 5) 6205, 6215
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.900.2649.5Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Stage 5) 6205, 6215
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.900.2649.7Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6185, 6205, 6215, Series 6 AgrotronTTV (Tier 4F) 6185, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6185, 6205, 6215
Dzesēšanas sistēmas detaļa0.900.2649.8Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6185, Series 6 Agrotron TTV (Stage 5) 6185
Dzesēšanas sistēmas detaļa0015.2183.4Agrotron X 710, 720
Dzesēšanas sistēmas detaļa041546404007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Dzesēšanas sistēmas detaļa04253785
Dzesēšanas sistēmas detaļa04253785EZ
Dzesēšanas sistēmas detaļa04411151Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 115 (serial no. 1166 →), 120, 135, 150
Dzesēšanas sistēmas detaļa04411970Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Dzesēšanas sistēmas detaļa04423682Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110
Dzesēšanas sistēmas detaļa04424557Agrotron MK2 160, 175, 200, Agrotron MK3 160, 165, 175, 200, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160
Dzesēšanas sistēmas detaļa04424558Agrotron MK2 160, 175, 200, Agrotron MK3 160, 165, 175, 200, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160, Agrotron MK2 160, 175, 200, Agrotron MK3 160, 165, 175, 200, Agrotro
Dzesēšanas sistēmas detaļa04428070Agrotron 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265
Dzesēšanas sistēmas detaļa04431538Agrotron MK2 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265
Dzesēšanas sistēmas detaļa04431540Agrotron 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265
Dzesēšanas sistēmas detaļa04438383Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110
Dzesēšanas sistēmas detaļa04438384Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 115 (serial no. 1166 →), 120, 135, 150
Dzesēšanas sistēmas detaļa04438384/10Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 115 (serial no. 1166 →), 120, 135, 150
Dzesēšanas sistēmas detaļa04450917Agrotron New 108, 118, 120 (Profiline), 128, 130, 130 (Profiline), 140, 150, 150 (Profiline), 155, 165, 180.7 (Profiline), Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130
Dzesēšanas sistēmas detaļa04450918Agrotron New 108, 118, 128, 120, 130, 140, 150, 155, 165, 150.7, 165.7, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron New 120, 130
Dzesēšanas sistēmas detaļa04450918/10Agrotron New 108, 118, 128, 120, 130, 140, 150, 155, 165, 150.7, 165.7, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron New 120, 130
Dzesēšanas sistēmas detaļa04451652Agrotron TTV 1130 (serial no. 80602001, -> 2014 - (...) <- X), 1145 (serial no. 80612001, > 2030 - (..) <- X)
Dzesēšanas sistēmas detaļa04454751Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 620, 620 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7
Dzesēšanas sistēmas detaļa04454751/10Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 620, 620 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7
Dzesēšanas sistēmas detaļa04454958Agrotron X 710, 720
Dzesēšanas sistēmas detaļa04455059.4Agrotron X 710, 720
Dzesēšanas sistēmas detaļa04515060Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Dzesēšanas sistēmas detaļa04518073Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron X 710, 720
Dzesēšanas sistēmas detaļa04902996Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron X 710, 720
Dzesēšanas sistēmas detaļa04911572Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron X 710, 720
Dzinēja filtri8 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Filtrs0.074.1855.0Agroclimber 105, Agrolux 87, 90, 97, Agroplus 95, Agrotrac 100, 130, 150
Filtrs02113152
Filtrs02937814
Filtrs04600620Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Filtrs04602317Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Filtrs04609000Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
FiltrsEZ0130-20Agrotrac 125, 150, Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Protiline 150.7, 165.7, 180.7
FiltrsKZ0130-20
Turbokompresors32 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Turbokompresors vai tā blīve0.013.7254.4
Turbokompresors vai tā blīve0.013.7263.4
Turbokompresors vai tā blīve01175634Agrolux 90, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, Agrosun 100, 120, 140, Agrotron 150, 195, 200, 230, 260
Turbokompresors vai tā blīve02232104
Turbokompresors vai tā blīve02238544
Turbokompresors vai tā blīve03045405
Turbokompresors vai tā blīve04157288
Turbokompresors vai tā blīve04158992
Turbokompresors vai tā blīve04198553
Turbokompresors vai tā blīve04198554
Turbokompresors vai tā blīve04206857
Turbokompresors vai tā blīve04207243
Turbokompresors vai tā blīve04209162
Turbokompresors vai tā blīve04209163
Turbokompresors vai tā blīve04253824
Turbokompresors vai tā blīve04253875
Turbokompresors vai tā blīve04258659
Turbokompresors vai tā blīve04284499
Turbokompresors vai tā blīve04288172
Turbokompresors vai tā blīve04290962
Turbokompresors vai tā blīve04290977
Turbokompresors vai tā blīve04296528
Turbokompresors vai tā blīve04297430
Turbokompresors vai tā blīve04515120
Turbokompresors vai tā blīve04801734
Turbokompresors vai tā blīve04801735
Turbokompresors vai tā blīve04801736
Turbokompresors vai tā blīve04801737
Turbokompresors vai tā blīve04911651
Turbokompresors vai tā blīve04911652
Turbokompresors vai tā blīve04912581
Turbokompresors vai tā blīve04912801
Dzinēja elektrība34 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Devējs0.021.6013.4Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120
Devējs0.021.6013.4/10Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Devējs02113150Agrotrac 125, 150, Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Protiline 150.7, 165.7, 180.7
Devējs02937836Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV
Devējs02937837Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Devējs02937840Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Devējs02937841Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Devējs02938138Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V)
Devējs04210188Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F)
Devējs04212361Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Devējs04212423Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Stage V) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6155, 6165, 6175
Devējs04212425Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agr
Devējs04213368Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Devējs04214607Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V)
Devējs04216354Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F)
Devējs04216426Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4
Devējs04219378Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Devējs04466632Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Devējs04467202Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4
Devējs04503732Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210 (type WSXV830200LD20010, engine no. 22000086), 7250 (types WSXAD30200LD50010
Devējs04514080Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agr
Devējs04516168Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185
Devējs04516701Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185
Devējs2.7099.077.0/10Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Elektriskā detaļa01161134D 4506, 5206, 5506, 6006, 6206, 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 6907, 6907C, 7006, 7007, 7007C, 7206, 7207, 7207C
Elektriskā detaļa01169117D 25, 30, 40, 2505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, 8005, 9005
Elektriskā detaļa01175757Intrac 6.30, 6.60, DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, 3.70 V/F, 3.90F, 3.905, 3.60VC, 3.65VC, 3.70 VC, 3.75VC, 3.90VC, 4.10
Elektriskā detaļa01179700Intrac 6.30, 6.60, DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, 3.70 V/F, 3.90F, 3.905, 3.60VC, 3.65VC, 3.70 VC, 3.75VC, 3.90VC, 4.10
Elektriskā detaļa01180131Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135
Elektriskā detaļa01180433D 4506, 5206, 5506, 6006, 6206, 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 6907, 6907C, 7006, 7007, 7007C, 7206, 7207, 7207C
Elektriskā detaļa01180898Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135
Elektriskā detaļa01181148Intrac 6.30, 6.60, DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, 3.70 V/F, 3.90F, 3.905, 3.60VC, 3.65VC, 3.70 VC, 3.75VC, 3.90VC, 4.10
Elektriskā detaļa04126512(Tier 3) 410, Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Elektriskā detaļaS95H7631D 25, 30, 40, 2505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, 8005, 9005
Siksnas, skriemeļi un spararats68 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Siksnas spriegotājs vai rullītis0.019.9869.4/10Series 5 D 5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline 5080, 5090, 5090.4, Series 5 G 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105.4, 5115.4
Siksnas spriegotājs vai rullītis01340615Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline
Siksnas spriegotājs vai rullītis04500976Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Agrotron TTV Series 9 (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Siksnas spriegotājs vai rullītis04915533Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Agrotron TTV Series 9 (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Siksna01148492
Siksna01154355
Siksna01175762
Siksna01175970
Siksna01179780
Siksna01180172
Siksna01180350
Siksna01180553
Siksna01180998Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6185, 6205, 6215, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V) 6205
Siksna01181076
Siksna01181730
Siksna01182055
Siksna01182651
Siksna01182718
Siksna01182740
Siksna01183162Agrotron X 710, 720
Siksna01183361
Siksna01183362Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Siksna01183363
Siksna01183367Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640 , 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630
Siksna01183377Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron New Profiline 120, 130, 150, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 620, 620 Profiline
Siksna01183386Agrotron New 108, 118, 120, 120 Profiline, 130, 130 Profiline
Siksna01183392Series 5 C 5120, Series 5 TTV 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185
Siksna01183766Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, 6180, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6205, 6215
Siksna02233422D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Siksna02233485D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Siksna02235264
Siksna02235265
Siksna02236171D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Siksna04125199Series 5 5100 (serial no. 11499383 - 11575868), 5100P (serial no. 11499383 - 11575868), 5110 (serial no. 11499378 - 11575889)
Siksna04258387Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Siksna04285446Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Siksna04288415Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Siksna04294490Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Siksna04452089
Siksna04452440
Siksna04453084
Siksna04454180
Siksna04454643.4Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline
Siksna04503098Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P-CShift, 6150.4, 6150.4P-CShift
Siksna04504262Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Siksna04505818Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline
Siksna04513098Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720, Agrotron New 108, 118, 12
Siksna04513721Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P-CShift, 6150.4, 6150.4P-CShift
Siksna04518026Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron M 410, 410 Profiline
Siksna04904948Agrotron X710, 720, 6180 (engine no. 22001483), Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6170, 6175, 6175.4, 6185
Siksna04904951Agrotron X710, 720, 6180 (engine no. 22001483), Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6170, 6175, 6175.4, 6185
Siksna04913638Agrotron X710, 720, 6180 (engine no. 22001483), Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6170, 6175, 6175.4, 6185, Agrotron X 710, 720, Series 5
Siksna1000981
Siksna1002353
Siksna1002411
Siksna1002539
Siksna1002554
Siksna1002632
Siksna1002736
Siksna1002738
Siksna1003171
Siksna1003174
Siksna1003177
Siksna1003781
Siksna1004182
Siksna1180316
Siksna603450211275
Siksna87282305
Citas dzinēja detaļas195 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa0.007.0675.0Agrotron 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265, Agrotron X 710, 720, Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620
Cita detaļa0.008.9280.4Agrolux 60, 70, 80, 90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Cita detaļa0.010.1036.0AgroCompact 60, 70, 80, 90
Cita detaļa0.010.3465.1Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120
Cita detaļa0.010.6013.3/20Agroplus 60, 70, 80
Cita detaļa0.010.6155.3Agroplus 60, 70, 80
Cita detaļa0.010.7765.0Agroplus 75, 85, 95, 100
Cita detaļa0.011.2107.4Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K Tier 3 410, 420, 420 Profiline
Cita detaļa0.011.5093.3Agrokid 25, 35, 45, Agrocompact, 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Cita detaļa0.011.5398.3Agrotrac 110, 125, 130, 150, 610, 620, Agrotron 195, 200, Agrocompact F60, 70F3, 70F4, F80, F90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Cita detaļa0.012.3914.3Agrokid 25, 35, 45, Agrocompact, 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Cita detaļa0.013.1876.410Agrotron L 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline
Cita detaļa0.013.7584.0Agrolux 77, 87, 97, Agroplus 67, 77, 87, 95
Cita detaļa0.014.4714.4/20Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 430, 4
Cita detaļa0.015.5508.0Agrotron M 615, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Cita detaļa0.015.5516.0Agrotron M 615, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Cita detaļa0.015.8112.0/30Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Cita detaļa0.016.0151.4Agrotron New 165.7, 180, Agrotron M (including Profline) 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 410
Cita detaļa0.016.9278.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140P, 6140.4, 6140.4P, 6150.4, 6150.4P, 6160.4, 6160.4P
Cita detaļa0.017.2618.0Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180, 6190
Cita detaļa0.018.2086.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140P, 6140.4, 6140.4P, 6150.4, 6150.4P, 6160.4, 6160.4P
Cita detaļa0.018.3707.3/20Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150, 6150 P-CShift, 6150P, 6160, 6160 P-CShift, 6160P, 6180, 6180 P-CShift, 6180P
Cita detaļa0.018.3707.3/30Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150, 6150 P-CShift, 6150P, 6160, 6160 P-CShift, 6160P, 6180, 6180 P-CShift, 6180P
Cita detaļa0.018.3737.4/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Cita detaļa0.019.0589.0Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180, 6190
Cita detaļa0.019.0710.0Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Cita detaļa0.019.0712.0Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Cita detaļa0.019.0748.0Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Cita detaļa0.019.6285.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4
Cita detaļa0.019.7395.0/20Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Cita detaļa0.020.0413.3/20Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150, 6150 P-CShift, 6150P, 6160, 6160 P-CShift, 6160P, 6180, 6180 P-CShift, 6180P
Cita detaļa0.021.5588.3/20Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Cita detaļa0.023.8328.4Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV
Cita detaļa0.024.2672.3/10Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Cita detaļa0.024.7423.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4
Cita detaļa0.066.1754.0/10AgroCompact F60, 70F3, 70F4, F80, F90, F100
Cita detaļa0.074.1423.0Agro Compact 70, F 60, 70, 75, 80, 90
Cita detaļa0.074.1856.0Agrotrac 130, 150, 610, 620
Cita detaļa0.900.0949.6Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120
Cita detaļa0.900.2672.1Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Cita detaļa0.900.7349.6Intrac 6.30, 6.60, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 3.10, 3.30
Cita detaļa011486658Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa01170858D 8006, 9006, 10006, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroStar 6.08, 6.11, 6.21, 6.28
Cita detaļa01172482DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, AgroPrima 4.31, 4.51
Cita detaļa01173930AgroPrima 4.51, 4.56, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, AgroXtra 4.47, 4.57, DX 86, 92, 4.50, 4.70
Cita detaļa01174602D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Cita detaļa01175637AgroPrima 4.51, 4.56, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, AgroXtra 4.47, 4.57, DX 86, 92, 4.50, 4.70
Cita detaļa01179366D06 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 13006, D07 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, D07C 6207C, 6507C, 6807C, 6907C
Cita detaļa01179938
Cita detaļa012112992506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 10006, 13006, D 2807, 3607
Cita detaļa012162544507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Cita detaļa012315252506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 10006, 13006, D 2807, 3607
Cita detaļa012448232506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 10006, 13006, D 2807, 3607
Cita detaļa01319140(Tier 3) 410 (serial no. 16001 → and serial no. 20001 →, ZKDW350200TD25001 →
Cita detaļa02113788Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 106 MK3, 110 MK3, 115 MK3
Cita detaļa02133633D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Cita detaļa02137300
Cita detaļa021653028006, 9006, 10006
Cita detaļa02235691DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa02236459Agrocompact 3.90F/S, Agrolux 70/F, 80/F, 90, Agroplus 70, 80, AgroStar 4.68, 4.78
Cita detaļa02236578
Cita detaļa02238382D 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 3.60SCIC, 3.65SCIVC
Cita detaļa02238625
Cita detaļa02311526D 2506, 3006, 4006, 2807, 3607
Cita detaļa02320755D 2506, 3006, 4006, 2807, 3607
Cita detaļa02320884D 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Cita detaļa02320894D 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Cita detaļa02382771D 6806, 7206
Cita detaļa02934523
Cita detaļa02940248D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa02940254D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa033618094006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Cita detaļa03363397AgroXtra 4.17
Cita detaļa03369307
Cita detaļa03369308
Cita detaļa03371664
Cita detaļa03371711
Cita detaļa03387090D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa03387094D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa03389016D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa03389398D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa03669305
Cita detaļa04102866(Tier 3) 410 (serial no. ZKDW350200TD25001), Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P
Cita detaļa04134412Series 5 C (Tier 4i) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130
Cita detaļa04151103DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa04153697
Cita detaļa04159139
Cita detaļa04203321Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Puma (power shift) 170, 185, 200, 215, 230, Puma (power shift / Tier 4B) 140, 150, 165, 185
Cita detaļa04206912Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 106 MK3, 110 MK3, 115 MK3
Cita detaļa04208131Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106 ,110, 115, 120, 130, 135
Cita detaļa04209203D 2506, 3006, 4006, 2807, 3607
Cita detaļa04230657Agrocompact 3.90F/S, Agrolux 70/F, 80/F, 90, Agroplus 70, 80, AgroStar 4.68, 4.78
Cita detaļa04231804
Cita detaļa04234075Agrocompact 3.90F/S, Agrolux 70/F, 80/F, 90, Agroplus 70, 80, AgroStar 4.68, 4.78
Cita detaļa04254284Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Cita detaļa04254285Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Cita detaļa04254934Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Cita detaļa04254935Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Cita detaļa04255216Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Cita detaļa04255217Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Cita detaļa04257888Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa0425867085, 100, (+Profiline, Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410, 420
Cita detaļa04259760various types
Cita detaļa04265310Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04283374Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Cita detaļa04283375Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Cita detaļa04285598Agrotron M 410, 420, 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, 610, 620, 630, Agrotron X 720, Series 5 C 5120
Cita detaļa04285657various types
Cita detaļa04298547Agrotron K (Tier 3) 430, 430, 610, 610 Profiline, Agrotron M 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 410, 420, 610
Cita detaļa04304306DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Cita detaļa04306587DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Cita detaļa043404154507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Cita detaļa04346150D 2506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507
Cita detaļa04352944Intrac 6.30, 6.60, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 3.10, 3.30
Cita detaļa04355580DX 3.10VC, 3.30VC, 3.50VC
Cita detaļa04355916DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, Hopfen 4.17, AgoXtra 4.07, 4.17
Cita detaļa04359331DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, AgroXtra 3.57
Cita detaļa04360580DX 3.60VC, 3.65VC, 3.70VC, 3.75VC, 3.90VC
Cita detaļa04364209DX 6.50, 7.10
Cita detaļa04365451DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70
Cita detaļa04367055DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.90SC, Hopten DX 4.17, 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16
Cita detaļa04378883DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Cita detaļa04382442Hopfen 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, AgroXtra 4.47, 4.57
Cita detaļa04384257DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, Agroxtra 4.47
Cita detaļa04385384AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38, AgroPrima 6.16, Agrosun 100, 120, 140
Cita detaļa04385385DX 80, 86, 92, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06
Cita detaļa04394165Agrotrac 130, 150, 610, 620
Cita detaļa04394609Agrotrac 110, 125, 130, 150, 610, 620, Agrotron 195, 200, Agrocompact F60, 70F3, 70F4, F80, F90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Cita detaļa04398709Agrotrac 130, 150, 610, 620
Cita detaļa04400955Agrolux 60, 70, 80, 90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Cita detaļa04411982Agrotron L 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline
Cita detaļa04413650Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260
Cita detaļa04413657Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115
Cita detaļa04413657/10Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115
Cita detaļa04413666Agrotron K 90, 100, 110, 120, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100
Cita detaļa04422337Agrotron 6.00 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Cita detaļa04423657Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100
Cita detaļa04423658Agrotron 6.00 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Cita detaļa04425371Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165
Cita detaļa04425394Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120
Cita detaļa04428286Agrotron L 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline
Cita detaļa04436007Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 120, 135, 150, 165, Agrotron New 130, 140, 150.7, 150.7 Profiline, 155, 165
Cita detaļa04438724.4Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K Tier 3 410, 420, 420 Profiline
Cita detaļa04455802.4/10Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron M Profiline 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620
Cita detaļa04455802.4/20Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron M Profiline 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620
Cita detaļa04455954Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Cita detaļa04500044Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04500045Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04500046Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04500162Agrotron X 710, 720
Cita detaļa04500342Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04500641Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04503239Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210 (serial no. WSXV830200LD20010 + engine no. 22000086), 7250, Series 8 Agrotron TTV (Stage 5) 8280
Cita detaļa04504664Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P-CShift, 6150.4, 6150.4P-CShift
Cita detaļa04504666Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7250
Cita detaļa04516172Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Cita detaļa04801596Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 106 MK3, 110 MK3, 115 MK3
Cita detaļa04801939Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106 ,110, 115, 120, 130, 135
Cita detaļa04802381Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Cita detaļa04900943Agrotron X 710, 720, combines 5665, 5690, 5695, 6065, 6090, 6095
Cita detaļa04906540Agrotron X 710, 720
Cita detaļa04906914Agrotron X 710, 720
Cita detaļa04906915Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Cita detaļa04909265Series 9 Agrotron TTV (Tier 4i) 9340, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340
Cita detaļa04915700Series 9 Agrotron TTV 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Cita detaļa04915830Series 9 Agrotron TTV 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Cita detaļa04915962Series 9 Agrotron TTV 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Cita detaļa2.4719.681.0/20Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80.4, 80, Series 4 (Farmotion Tier 4i) 4070E, 4080E, 4090E, 4100E, Series 5 D 5080, 5090
Cita detaļa2.7059.025.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175
Cita detaļa2.7059.864.0Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Cita detaļa2.7059.868.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Cita detaļa2330768D 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Cita detaļa294200020070Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļaF926202710650Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Cita detaļaF926202710680Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Cita detaļaG117201020010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļaG117202170010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Cita detaļaG718202060100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Cita detaļaVTE441D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļaVTE442D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļaVTE443D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļaVTE444D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Ieplūdes vai izplūdes kolektors01164582various types
Ieplūdes vai izplūdes kolektors01181684various types
Ieplūdes vai izplūdes kolektors03316466various types
Ieplūdes vai izplūdes kolektors03348038DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Ieplūdes vai izplūdes kolektors03363915D 07, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, D 07C, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX3 3.70V/F, 3.90F/S
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04230318D 07 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, D07C 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, 7807C, DX 80, 3.60SCINC
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04282350Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04295438Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV 610, 620, 630
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04336272AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, AgrosStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04338282D 07, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Series 07C, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04349699DX 3.10 SC, 3.30 SC, 3.50 SC, 3.60 SC, 3.65 SC, 3.70 SC, 3.80 SC, 3.90 SC, DX 3.10 VC, 3.30 VC, 3.50 VC, 3.60 VC, 3.65 VC, 3.70 VC
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04362996DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Ieplūdes vai izplūdes kolektors04801743Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt